Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

QUOTE(Vidutele @ 2008 03 02, 13:54)
smile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Sveika 4u.gif Jei domiesi nauja masinyte uzsisakyk bandomaji vaziavima, tuomet pajusi visus privalumus  thumbup.gif O koki civicíuka nusiziurejai, nauju yra du modeliai, vienas mazesnis, tarsi kosminis su ispudingu priekiniu bamperiu, o kitas didesnis, sedanas. As pirkau didesni sedana, tai esu labai patenkinta, automatas, klimato kontrole, kruizas, 6 cd, zodziu visi imanomi privalumai, ko tikrai siulyciau neatsisakyti, nes tarp bazines komplektacijos ir exclusive modeliu vos keli tukstanciai skirtumas, o komfortas tikrai didesnis. Rekomenduoju salone labai puiku vadybininka, pas kuri patys pirkome - Marius Rutelionis, viska paaiskins,  labai superinis vadybininkas thumbup.gif Musu masinyteje yra tik vienas trukumelis, jei ji trukumu galima pavadinti, ziema sunaudoja apie 10 litru benzino/100 km, variklis 1,8.
Jei dar ka nors noresi paklausti, rasyk 4u.gif
Sekmes  4u.gif


Ačiū už info, aš perku Civic mažesni (chadžbeką), jau užsisakiau po trijų sav. turi atvežti. thumbup.gif Laukiu, nesulaukiu wub.gif Manp t.p. 1.8 ir su pilna komplektacija.

QUOTE(Aristokratė @ 2008 03 03, 14:24)
o tu nebijai, pirkt naujos pirmos auto  biggrin.gif


Nebijau, nes jau 10 metu važinėju, vyro vis pasiimdavau kai reikėdavo, bet kaip savo mašinytės neturėjau.
Atsakyti
[quote=vaidad,2008 03 06, 19:19]
Ačiū už info, aš perku Civic mažesni (chadžbeką), jau užsisakiau po trijų sav. turi atvežti. thumbup.gif Laukiu, nesulaukiu wub.gif Manp t.p. 1.8 ir su pilna komplektacija.
Nebijau, nes jau 10 metu važinėju, vyro vis pasiimdavau kai reikėdavo, bet kaip savo mašinytės neturėjau.
[/quote

Sveikinu, puikus pasirinkimas 4u.gif 4u.gif kazkaip labai greitai tau pristatys, super thumbup.gif Sekmingai vazineti 4u.gif Susimirksesim biggrin.gif O kokios spalvos bus?
Atsakyti
[quote=Vidutele,2008 03 06, 22:40]
[quote=vaidad,2008 03 06, 19:19]
Ačiū už info, aš perku Civic mažesni (chadžbeką), jau užsisakiau po trijų sav. turi atvežti. thumbup.gif Laukiu, nesulaukiu wub.gif Manp t.p. 1.8 ir su pilna komplektacija.
Nebijau, nes jau 10 metu važinėju, vyro vis pasiimdavau kai reikėdavo, bet kaip savo mašinytės neturėjau.
[/quote

Sveikinu, puikus pasirinkimas 4u.gif 4u.gif kazkaip labai greitai tau pristatys, super thumbup.gif Sekmingai vazineti 4u.gif Susimirksesim biggrin.gif O kokios spalvos bus?
[/quote]

Ačiū 4u.gif
Mano mašinytė bus juoda. O tavo kokios spalvos? Labai ilgai rinkausi spalvą doh.gif man patiko dar raudona ir sidabrinė. Tačiau juoda vistiek man labiau patiko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidad: 06 kovo 2008 - 21:19
QUOTE(vaidad @ 2008 03 06, 22:17)
Ačiū  4u.gif
Mano mašinytė bus juoda. O tavo kokios spalvos? Labai ilgai rinkausi spalvą  doh.gif man patiko dar raudona ir sidabrinė. Tačiau juoda vistiek man labiau patiko  wub.gif



Jei issirinkai juoda, vadinasi ji ir buvo graziausia smile.gif Mano vysnine wub.gif Iki susimirksejimo 4u.gif
Atsakyti
Na štai, mano mašinytė yra jau Lietuvoje thumbup.gif KAip neilgai reikėjo laukti.

Kita savaite Honderos salonas tik sutvarkys registracijos dokumentus ir mano svajonių mašinytė wub.gif bus su manimi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Airin'uke @ 2007 11 17, 22:51)
kiek ima benzo jusu Civikai? g.gif mano tai ziauriai daug unsure.gif  gal del to, kad sportinis rezimas yra, nezinau, bet mano mieste apie 10litru  ima doh.gif


Mano Civiuko benzo rijimas labai sumažėjo, kai įvedžiau strategiją niekad per kamščius nevažinėti. Tiesiog "apeinu" tą metą, arba anskčiau, arba vėliau važiuoju, jei kur reikia ir benzino daug mažiau suvartoju.

QUOTE(vaidad @ 2008 03 02, 12:26)
Labas, planuoju pirkti nauja Civic is salono, labai noreciau suzinoti atsiliepimus apie sia masinyte.
Siaip tai ji nereali  wub.gif , kai tik pamaciau ja, tai is karto jos uzsimaniau wub.gif . Tai bus pirmoji mano masinyte, tikiuosi kad liksiu ja patenkinta.


man pati geriausia thumbup.gif esu prieš tai Renault Clio, VW Golf ir Opel Corsa vairavus, tai Civic man pati geriausia. Ypač geri stabdžiai, pakankamai manevringa. Vienintelis minusas, kurį pastebėjau, tai vairas galėtų geresnis būti, kartais stipriau jį palaikyti reikia. Bet šiaip super mašiniukas.
Atsakyti
Sveikos:)))))))))) ir as registruojuosi i Civiku myletoju gretas:)))))
Jau puse metu vazineju savo svajoniu automobiliuku:) ankchiau vazinejau senu 1992 m., o dabar negaliu ishlipti is naujojo:)))
Super greitas, manevringas....ir vidus man labai grazhus:))))
Manishkis - juodas....



Atsakyti
QUOTE(Eglee @ 2008 03 27, 12:49)
Sveikos:)))))))))) ir as registruojuosi i Civiku myletoju gretas:)))))
Jau puse metu vazineju savo svajoniu automobiliuku:)  ankchiau vazinejau senu 1992 m., o dabar negaliu ishlipti is naujojo:)))
Super greitas, manevringas....ir vidus man labai grazhus:))))
Manishkis - juodas....


automatas?
Atsakyti
Sveikutės Civic mylėtojos, aš šiandien pasiimiau savo gražuolę iš salono wub.gif
Tai jau lėkiau po miestą pasivažinėti yahoo.gif Nereali mašinytė, kokia manevringa thumbup.gif net nesinori išlipti iš jos ax.gif
Mano mechaninė, bet taip lengva ją vairuoti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidad: 28 kovo 2008 - 20:50
Mano mechanine....smile.gif aš nenorėjau automato....gal, kad niekad nevažinėjau automatu, tai ir nenoriu:) pripratau, kai reikia pačiai valdyti mašina....o kai tik sėdi ir viena pedala mini.....tai net keista butu.....
šiaip mašinytė labai manevringa ir greita....
iš mano pusės tik geri atsiliepimai.........važinėti vienas malonumas:)
Atsakyti
viskas priklauso nuo vairuotojo as tik uz mechnines greicio dezes, pries metus vairavau civic (mechanine greiciu deze) poto sedau uz nissan teranno (dzipo, automatas) dabar vairuoju alfa romeo pries civic vairavau mazda626, o pries tai audi80. Man labai patinka dzipai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , nes dzipas ir yra dzipas, labai patinka su juo vazinetis nepravaziuojamais keliais thumbup.gif , labai patinka bekelies fiesta thumbup.gif , pati su malonumu dalyvauju uz vairo (bet tai kaip sakant ne asvaltine masina), o siaip megstu greiti ir tam atitinkamas masinas. Is mano visu auto kurias turejau man prie sirdies (neskaitant dzipo) kaip as vadinu CVIEKAS, CVIEKAS ir dar karta CVIEKAS. O del automato tai mano nuomone pabreziu tai yra mano nuomone juos vairuoja tinginiai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aausraa @ 2008 04 06, 21:40)
viskas priklauso nuo vairuotojo as tik uz mechnines greicio dezes, pries metus vairavau civic (mechanine greiciu deze) poto sedau uz nissan teranno (dzipo,  automatas) dabar vairuoju alfa romeo pries civic  vairavau mazda626, o pries tai audi80. Man labai patinka dzipai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , nes dzipas ir yra dzipas, labai patinka su juo vazinetis nepravaziuojamais keliais thumbup.gif , labai patinka bekelies fiesta thumbup.gif , pati su malonumu dalyvauju uz vairo (bet tai  kaip sakant ne asvaltine masina), o siaip megstu greiti ir tam atitinkamas masinas. Is mano visu auto kurias turejau man prie sirdies (neskaitant dzipo) kaip as vadinu CVIEKAS, CVIEKAS ir dar karta CVIEKAS. O del automato tai mano nuomone  pabreziu tai yra mano nuomone juos vairuoja tinginiai  tongue.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
mumi irgi tik už mechanines dėžes:)))))))))))))))))))
o CIVIKELIS - jega:)))))))))))))))))))) clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti