Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

QUOTE(Vidutele @ 2007 11 21, 18:16)
Na civic'iukas mano irgi automatas, 1,8  variklis, bet ryja maziau (apie 9 ltr mieste) gal tik del to, kad visiskai naujas 07 m, labai geras automobiliukas thumbup.gif


Na tai mes į kulipkas (taip aš vadinu naujuosius civikiukus rolleyes.gif ) net nesilygiuojam. Ir prašom čia nesigirti be reikalo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gijagi @ 2007 11 22, 17:33)
Na tai mes į kulipkas (taip aš vadinu naujuosius civikiukus  rolleyes.gif ) net nesilygiuojam. Ir prašom čia nesigirti be reikalo  ax.gif



Tai juk as nesigiriu, o tik dziaugiuosi blush2.gif O civiciuku du nauji modeliai, nors kazkodel dazniausiai visi zino tik viena smile.gif
Atsakyti
as irgi tik pradedanti vairuotoja ir manau civikiukas 95m kaip tik man.o po 2metu pagalvosim ir apie kita,nors ir sita visai prilipo
Atsakyti
Mano Civiukas 2002 metų, 1.6 variklis. Labai myliu šią mašinytę, patogiai vairuojas, pakankamai galinga, gražiai atrodo, nei per kukli, nei per išsiskirianti. telp viskas, ko man tik reikia.
Atsakyti
Aš taip pat noriu pirkti civicą priešpaskutinės laidos. Nuo 2001 metų. Bet apie juos niekas čia nekalba. Tai nieko ir nesužinojau. Man žemos mašinos nepatinka. Ar jis taip pat rūdyja ir yra barškaliukas? Ar 1,4 variklis automatui nebus per silpnas? Dabar tokį radau autopliuse.
Atsakyti
na taip SM'e daug naudingos informacijos apie vaikus, ju auginima. na dar skudurus. bet aipe auto tai reiketu info kazkur vyriskuose forumuose pasieskoti. deja, kazkada bandziau toki atrasti bet nesekmingai. As tikiu, kad vyrai visai kitu lygiu apie masinas kalba.
ai, tiesa, yra honda klubas www.hondaklubas.com biggrin.gif
na bet aisku ten jau maniakai renkasi apie tiuninga sneka ir pan. pati net nesu ziurejusi, mano brolis ten mirkdavo hihihi.gif bet gal surasi ka idomaus.
ka apie barskejima galiu pasakyti, mano civikiukas 97m tikrai nebarska
Atsakyti
O kaip su civico pakaba ? Skaičiau,kad JAZZo pakaba kieta,krato net ir lygiu keliu važiuojant. O CIVICas?
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2008 02 21, 22:20)
O kaip su civico pakaba ? Skaičiau,kad JAZZo pakaba kieta,krato net ir lygiu keliu važiuojant. O CIVICas?



Civic'iukas nera labai miknksta masinyte, bet japoniskos visos kietokos, taciau manau su JAZZu net nera ka lyginti, juk JAZZiukas nedidukas, o mazesnes masinytes ir is principo buna maziau komfortiskos ir kietos. Pati vairuoju 2007 m Civic'iuka, tai labai patenkinta esu, super masinyte thumbup.gif
Atsakyti
Labas, planuoju pirkti nauja Civic is salono, labai noreciau suzinoti atsiliepimus apie sia masinyte.
Siaip tai ji nereali wub.gif , kai tik pamaciau ja, tai is karto jos uzsimaniau wub.gif . Tai bus pirmoji mano masinyte, tikiuosi kad liksiu ja patenkinta.
Atsakyti
smile.gif thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(vaidad @ 2008 03 02, 12:26)
Labas, planuoju pirkti nauja Civic is salono, labai noreciau suzinoti atsiliepimus apie sia masinyte.
Siaip tai ji nereali  wub.gif , kai tik pamaciau ja, tai is karto jos uzsimaniau wub.gif . Tai bus pirmoji mano masinyte, tikiuosi kad liksiu ja patenkinta.


Sveika 4u.gif Jei domiesi nauja masinyte uzsisakyk bandomaji vaziavima, tuomet pajusi visus privalumus thumbup.gif O koki civicíuka nusiziurejai, nauju yra du modeliai, vienas mazesnis, tarsi kosminis su ispudingu priekiniu bamperiu, o kitas didesnis, sedanas. As pirkau didesni sedana, tai esu labai patenkinta, automatas, klimato kontrole, kruizas, 6 cd, zodziu visi imanomi privalumai, ko tikrai siulyciau neatsisakyti, nes tarp bazines komplektacijos ir exclusive modeliu vos keli tukstanciai skirtumas, o komfortas tikrai didesnis. Rekomenduoju salone labai puiku vadybininka, pas kuri patys pirkome - Marius Rutelionis, viska paaiskins, labai superinis vadybininkas thumbup.gif Musu masinyteje yra tik vienas trukumelis, jei ji trukumu galima pavadinti, ziema sunaudoja apie 10 litru benzino/100 km, variklis 1,8.
Jei dar ka nors noresi paklausti, rasyk 4u.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidad @ 2008 03 02, 11:26)
Labas, planuoju pirkti nauja Civic is salono, labai noreciau suzinoti atsiliepimus apie sia masinyte.
Siaip tai ji nereali  wub.gif , kai tik pamaciau ja, tai is karto jos uzsimaniau wub.gif . Tai bus pirmoji mano masinyte, tikiuosi kad liksiu ja patenkinta.


o tu nebijai, pirkt naujos pirmos auto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2008 03 03, 13:24)
o tu nebijai, pirkt naujos pirmos auto  biggrin.gif


As ir taip pagalvojau - nu griekas pirkt nauja daikta "lauzymui" - vistiek pirmus metelius smulkiu nesusipratimu nestinga... g.gif
Atsakyti