Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

aš sutinku, gali taip būti. bet dauguma čia skundžiasi, kad problema - rūdys. tai ir uždaviau retorinį klausimą, ar gali tokių metų mašina būti neparudyjusi smile.gif ?
ypatingai, kai mes tūlai lietuviai perkame juk daugiausia padėvėtas mašinas iš turgaus. tai net nežinai, kur ji buvo daužta kaip virinta suvirinta, kur nušpakliuota. o tie suvirinimai garažiniai labai greitai išlenda.
va mes kai pirkom, tai net nusiderėjom, dėl kėbulo defektų kainą ne ji tokia truputį apibraižyta. bet man tokia net geriau, nei ką tik nudažyta ir neaišku, kas po tais dažais paslėpta
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2007 09 05, 19:38)
tik žinot ko dar neišsiaiškinau, kiek ji pas mane ryja  g.gif  ir nelabai žinau kaip sužinot, nes iki tuščio bako nevažiuoju, bijau paskui kur užgesti, tai ir dapilinėju pastoviai  blush2.gif


Tai ir nereikia pilnai bako išvažinėti mirksiukas.gif Daryk taip. Prisipili pilną baką, nunulinį kilometražą, ir važinėji kol šimtuką padarai, tada į artimiausią degalinę ir vėl pili pilną baką. Tiksliai žinosi. Aš su savo nauju civic'u ką tik tai ppadariau ir patenkinta nelikau.. g.gif Sušveitė 10 litrų. Bet manyčiau, kad taip yra nes automatas rolleyes.gif

Bet turiu kitą klausimą. Nesupratau, ar čia pas mane gedimas, ar taip honda sugalvojus? Visų kitų mašinų kiek turėjau, kai papili ant lango skystimėlio, iškart įsijungia valytuvai ir viską nuvalo, šitoj gi turi dar rankiniu būdu juos įjungti.. Kažkaip ne itin racionalu man pasirodė.. g.gif Civikiukas ne pats naujausias, 98 metų.. ax.gif
Atsakyti
biggrin.gif matyt kazko nemoki mirksiukas.gif bet prisipazinsiu as irgi nezinau, kaip automatiskai tai padaryti, bet man atrodo - imanoma
Atsakyti
QUOTE(džiaugsmelis @ 2007 09 10, 11:50)
biggrin.gif matyt kazko nemoki mirksiukas.gif  bet prisipazinsiu as irgi nezinau, kaip automatiskai tai padaryti, bet man atrodo - imanoma


Manyčiau, čia konstrukcijos reikalas, o ne moki/nemoki.. Arba taip padaryta, arba ne..
Man įdomu, o kaip kituose civicuose? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gijagi @ 2007 09 10, 13:20)
Manyčiau, čia konstrukcijos reikalas, o ne moki/nemoki.. Arba taip padaryta, arba ne..
Man įdomu, o kaip kituose civicuose?  rolleyes.gif



Mano senajame civikiuke 92 m. si funkcija tikrai buvo, o ir naujame taip pat yra, vadinasi kazkas negerai, tiesiog tavo masinyteje neveikia, nes tikrai turetu buti, jei jau tokioje senuteje si funkcijsa buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidutele @ 2007 09 10, 20:01)
Mano senajame civikiuke 92 m. si funkcija tikrai buvo, o ir naujame taip pat yra, vadinasi kazkas negerai, tiesiog tavo masinyteje neveikia, nes tikrai turetu buti, jei jau tokioje senuteje si funkcijsa buvo g.gif


Ačiū, Vidutėle, keliausim į servisą biggrin.gif
Atsakyti
kiek ima benzo jusu Civikai? g.gif mano tai ziauriai daug unsure.gif gal del to, kad sportinis rezimas yra, nezinau, bet mano mieste apie 10litru ima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Airin'uke @ 2007 11 17, 22:51)
kiek ima benzo jusu Civikai? g.gif mano tai ziauriai daug unsure.gif  gal del to, kad sportinis rezimas yra, nezinau, bet mano mieste apie 10litru  ima doh.gif



Mano naujasis civikiukas (07 m.) mieste naudoja apie 9 ltr/100 km, nes automatas ir variklis 1,8, o uzmiestyje viso tik 5,7 ltr/100 km, labai jau ekonomiskas ilgesnems distancijoms, patys net nustebome, kai kompas tiek parode. Senasis civikas (92 m.) sunaudodavo apie 8,5, o uzmiestyje vos 7 ltr/100 km. Gal tiek sunaudoja, nes variklis sportinis, keista, kad tiek daug g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Kibiriukas tas civikiukas...Aš apie 1995m dvidurį...Barška viduj viskas kas tik gali, nors važiuoklė tvarkoj...Į žvyrkelį geriau nelyst., garso izoliacijos nerasta..Mazda 323 tų pat metų gerokai kokybiškesnė,,,
Bet variklis tai kantrus...Vis giriat 1,6l, o aš pagirsiu 1,5 16V VTEC....ekonomiškumu toli lenkia 1,3L ...ir gerokai gyvesnis.
Šiaip po miestą, trumpais atstumais - pats tas. O pvz nuvažiuot vilnius - klaipėda pavargsti labiau nei su kokiu moskvičium....
Atsakyti
QUOTE(Vidutele @ 2007 11 18, 10:33)
Mano naujasis civikiukas (07 m.) mieste naudoja apie 9 ltr/100 km, nes automatas ir variklis 1,8, o uzmiestyje viso tik 5,7 ltr/100 km, labai jau ekonomiskas ilgesnems distancijoms, patys net nustebome, kai kompas tiek parode. Senasis civikas (92 m.) sunaudodavo apie 8,5, o uzmiestyje vos 7 ltr/100 km. Gal tiek sunaudoja, nes variklis sportinis, keista, kad tiek daug g.gif  g.gif  g.gif


maniske 98m, 1.6 lirto g.gif sake, kad galibuti, jog automatas, tai todel tiek daug ir ima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Airin'uke @ 2007 11 21, 12:05)
maniske 98m, 1.6 lirto g.gif  sake, kad galibuti, jog automatas, tai todel tiek daug ir ima g.gif


Na, mano cviekas 1.4, automatas, irgi apie 10 ltr mieste sriaubia.. unsure.gif Proglotas mažas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gijagi @ 2007 11 21, 17:20)
Na, mano cviekas 1.4, automatas, irgi apie 10 ltr mieste sriaubia..  unsure.gif  Proglotas mažas  doh.gif



Na civic'iukas mano irgi automatas, 1,8 variklis, bet ryja maziau (apie 9 ltr mieste) gal tik del to, kad visiskai naujas 07 m, labai geras automobiliukas thumbup.gif
Atsakyti