Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

QUOTE(SUPER HERA @ 2006 01 15, 11:34)
sveikutės.noriu sužinoti kiek gerų ar blogų atsiliepimų turite apie HONDA CIVIC/1989m/man ji buvo pati fainiausia,manevringa ,tik del didelės šeimynos teko pirkti didele mašina.kai dabar civika pamatau,kraujas užverda-ji tokia greita ir mažytė



labai fainute masiniuke... wub.gif
Atsakyti
Sveikos,


žinokit paskaičius jūsų pokalbius apie civikiuką, neatsilaikiau ir užsimaniau tik jo 4u.gif birželį išsilaikiau teises, o liepą jau ieškojau civiko ax.gif dabar važynėju su 92m. ir vargo nematau bigsmile.gif malonumas su ja važynėt nerealus. aišku žema ji, trankau bardiurus, duslintuvą truputi aptrankiau blush2.gif na bet gi pati pradžia, ko norėt smile.gif
tik žinot ko dar neišsiaiškinau, kiek ji pas mane ryja g.gif ir nelabai žinau kaip sužinot, nes iki tuščio bako nevažiuoju, bijau paskui kur užgesti, tai ir dapilinėju pastoviai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLEXE: 05 rugsėjo 2007 - 19:40
QUOTE(FLEXE @ 2007 09 05, 10:38)
Sveikos,
žinokit paskaičius jūsų pokalbius apie civikiuką, neatsilaikiau ir užsimaniau tik jo  4u.gif  birželį išsilaikiau teises, o liepą jau ieškojau civiko ax.gif  dabar važynėju ir vargo nematau  bigsmile.gif  malonumas su ja važynėt nerealus. aišku žema ji, trankau bardiurus, duslintuvą truputi aptrankiau blush2.gif  na bet gi pati pradžia, ko norėt  smile.gif


priprasi, as jau zinau kiek mazdaug palikti atstuma tarp bordiuro ir masinytes krasto ax.gif
Atsakyti
prie kiekvienos masinos reikia priprasti...po to pasidaro tokia miela ir artima... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2007 09 05, 20:38)
Sveikos,
žinokit paskaičius jūsų pokalbius apie civikiuką, neatsilaikiau ir užsimaniau tik jo  4u.gif  birželį išsilaikiau teises, o liepą jau ieškojau civiko ax.gif  dabar važynėju su 92m. ir vargo nematau  bigsmile.gif  malonumas su ja važynėt nerealus. aišku žema ji, trankau bardiurus, duslintuvą truputi aptrankiau blush2.gif  na bet gi pati pradžia, ko norėt  smile.gif
tik žinot ko dar neišsiaiškinau, kiek ji pas mane ryja  g.gif  ir nelabai žinau kaip sužinot, nes iki tuščio bako nevažiuoju, bijau paskui kur užgesti, tai ir dapilinėju pastoviai  blush2.gif

na ju varikliai nedidelio turio dazniausiai, mano vyro systra turi 1.4, tai ryja 6l
Atsakyti
mano 1,6 ryja apie 7 ax.gif
Atsakyti
nu va, padariau pakabos patikrinima, tai rado tik granata- apie kuria jau seniai zinojau- ir vairo traukes antgalius. manyciau thumbup.gif , po pusantru metu vazinejimo (masinyte 97m )
Atsakyti
Aš vairuoju 1994m. civicą, tikrai šauni mašinytė, bet pradėjo rūdys lįst doh.gif aišku tvarkysiu, bet manau, kad po žiemos parduosiu verysad.gif o kaip kitoms reikalai su rūdim? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2007 09 06, 12:29)
Aš vairuoju 1994m. civicą, tikrai šauni mašinytė, bet pradėjo rūdys lįst  doh.gif aišku tvarkysiu, bet manau, kad po žiemos parduosiu  verysad.gif o kaip kitoms reikalai su rūdim?  g.gif


Kai turejau 92 m civikiuka, per tris metus net du kartus savo masinyte vadavau nuo rudziu, galiniai sparnai vis parudydavo, nesinorejo negraziai vazineti, bet kiek girdejau, cia hondu liga, visos jos rudyja, isskyrus naujas tikiuosi smile.gif Bet uz tai pakaba ir kitos dalys tai tikrai labai patvarios, servise savo senute remontavau vos pora - trejeta kartu, kai tuo tarpu sese su citroenu vos ne kas menesi apsilankydavo verysad.gif Patvarios tos Hondytes, tai tikrai, jei dar nerudytu - lygiu joms nebutu 4u.gif
Atsakyti
Aš tai jau pirkau su truputi išlindusiom rudim. o ką daryt, gi žinau, kad jų tokia liga, tai anksčiau ar vėliau bus tų rūdžių ax.gif perkant senukę mašiną, nereik norėt stebuklų, svarbu techniškai stiprios ir labai smagios thumbup.gif
Atsakyti
aha man irgi idomu, kaip 15 metu senumo masina gali buti neparudijusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(džiaugsmelis @ 2007 09 06, 18:17)
aha man irgi idomu, kaip 15 metu senumo masina gali buti neparudijusi g.gif



jei gerai buvoo priziureta, tai buna...teko susidurti mirksiukas.gif
Atsakyti