Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

QUOTE(Aristokratė @ 2007 08 02, 21:52)
kaip pavydziu  wub.gif , as irgi noriu naujos  wub.gif, kaip pamatau gatvej, tai akys su galva, kartu sukasi paskui ja  biggrin.gif


Jei nori naujos, tai ir turesi, tik truputi luktelk ir pamatysi kaip svajone issipildys smile.gif smile.gif smile.gif As irgi dar pries pora metu niekaip negalvojau, kad vaziuosiu i salona rinktis, tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2007 08 02, 21:52)
kaip pavydziu  wub.gif , as irgi noriu naujos  wub.gif, kaip pamatau gatvej, tai akys su galva, kartu sukasi paskui ja  biggrin.gif

Jo,gražuolės jos rolleyes.gif
Atsakyti
maniske 98 metu ax.gif tarpinis variantas, myliu ja nerealiai wub.gif traukia super, benzo mazai ima, nekeisciau kolkas i nieka, nebent i naujausia civic'a wub.gif
Atsakyti
nebera Hondyciu myletoju? g.gif
Atsakyti
yra biggrin.gif
aš su honda 97 m sedanu važinėju. na ką aš žinau. mašina kaip mašina. šiaip nėra ji labai manevringa, nes kai užmiesty reikia lenkti tai palyginti lėtai bėgėjasi.
bet bendrai paėmus aš ją myliu. vien jau dėl to, kad tai pirmoji mašina, su kuria aš galiu važiuoti kur noriu ir kada noriu. nereikia su niekuo dalintis tongue.gif
Atsakyti
maniskes variklis tai sportinis, prie sviesaforo visus palieku lotuliukas.gif bet ji greitai isibegeja tik iki kokio 100km/h, greitkelyje su ja jau sunkiau nei su didesne masinyte rolleyes.gif ir viskas uzia tiesiog, labai prasta garso izoliacija biggrin.gif
Atsakyti
Su Honda Civic sedanu 94 m. važinejau 2 m. Ir vyresnią į mokyklą, ir su mažiukų visur, bagažineje ir vežimas telpa ir maišų kruva. Viena karta teko pakrauti net 5 maišus bulvių biggrin.gif . Bet reikejo parduoti, nes paseno. Kiek ieškau, neko geriasnio nerandu, nebent nauja civika pirkti. tongue.gif Labai patogi mašina, ir manevringa ir kuro mažai valgo, ir laksto greitai. Viskas ok, išskirus kebulo, labai greitai rudija. Jeigu ne kebulas butu amžina mašina. taip servise pasake unsure.gif
Atsakyti
Ir as su civic,u vazineju! Senute aisku(1989),bet labai miela,labai manevringa ir tikrai greita. Na gal todel, kad tai mano pirmoji masinyte. Jau 2 m. su ja atvazinejau,dideliu problemu (servisuose) tikrai nebuvo.Vyras jau sneka, kad reikia masina keist,jau vazinet pramokau. O as ne ne ne schmoll.gif Na nebent i naujesne, bet tik i Honda Civic! wub.gif
Atsakyti
Stai pagaliau sulaukiau savo ilgai lauktos naujausios Hondos civic, jau savaitele vazineju ir nezinau kaip beatsidziaugti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Net iki juros buvau numovus, zodziu.... nerealios tos hondytes, turejau 15 metu senumo, o kai reikejo rinktis kita, vel issirinkau honda, tik si karta pasiseke visai nauja, super masinyte, tikrai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o gal kuri turite pasidare masinytes tiuninga? noreciau palepinti saviske, bet manoji labai zema, tad deti zemesnius bamperius nenoriu, o ka dar galima pasidaryti? lempos? aparatura? g.gif
Atsakyti
tamsink langus, dėk lietnykus hihihi.gif . na bet tamsinti langai nakti tai katastrofa atbuliniu stumtis.
mano brolis tai savo preliudui nusipirko baltus žibintus
Atsakyti
QUOTE(džiaugsmelis @ 2007 09 03, 03:19)
tamsink langus, dėk lietnykus hihihi.gif . na bet tamsinti langai nakti tai katastrofa atbuliniu stumtis.
mano brolis tai savo preliudui nusipirko baltus žibintus



o kur gerai tamsina langus? g.gif bet noreciau tikrai gero darbo, o ne tokio, kur paskui atsilupineja doh.gif
Atsakyti