Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Civic

sveikutės.noriu sužinoti kiek gerų ar blogų atsiliepimų turite apie HONDA CIVIC/1989m/man ji buvo pati fainiausia,manevringa ,tik del didelės šeimynos teko pirkti didele mašina.kai dabar civika pamatau,kraujas užverda-ji tokia greita ir mažytė
Atsakyti
Pritariu, pati vairuoju 1995m. Civica 1.6l. Skrendu, o ne vaziuoju thumbup.gif Vyras vairuoja Acorda, bet savaitgaliais praso, kad duociau paraizyti savo mazyli. Labai manevringa masinyte:4u: kartais pagalvoju, kad gal reiktu seimai kokio miniveno, bet labai man butu gaila skirtis su savo Civicu 4u.gif
Atsakyti
Kaip suprast greita? bigsmile.gif Aš irgi šiuo metu turiu civiką 96, 4 durų (tą didesnį), 1,6, bet nesuprantu to posakio - greita. Nu ant kiek gazuoji, ant tiek važiuoja smile.gif Kaip ir dauguma kitų mašinų smile.gif

Tiesa, vat manevringumu tai nepasižymi. Tokia... Inertiška gal? Kaip laivas smile.gif Pavaroms nejautri (užtai pirmai mašinai tinkama). Triukšminga. Užtat kolega peizevojasi, kad dyzelis, o pas mane kuo benziniausias benzinas, o aš pati į kokį renault įsėdus, negirdžiu, kada ana užsiveda biggrin.gif Nėr labai lengva, ką aš žinau, autostradoj nuo pravažiuojančių fūrų sukeliamo vėjo nenešioja smile.gif Bet gal tie dviduriai lengvesni?

Benzo nevalgo beveik visai smile.gif Babkes valgo taip - nusipirkai, sukišai n, o paskui važinėji sau spakainiai ir nieko (tfu tfu tfu rolleyes.gif ). Nu, ne kaip golfai, kurie vis byra ir byra smile.gif
Atsakyti
As vazineju 2 metus 95 1,4 Civikute rolleyes.gif Nu negreita jinai negreita ji pas mane schmoll.gif bet mieste tai pats tas,pries tai Mazdike sportiniu varikliuku turejau ,tai baudas vis tekdavo moketi doh.gif nejausdavau kai centre jau ziu ir 120 varau doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif tai as su civikiuku vos spusteliu-ir lekiu ,isties lengva ,ir furos uznesdavo kely gera gūsi rolleyes.gif kuro nedaug sunaudodavo.bet verčiau pakalbėkime apie 16 vožtuvu -vat toks civikas porša atstoja thumbup.gif minusas-žema ,gerai nenuvalytoje aikštelėje žiema gali užsikasti,bet vasara-duobių nesijausdavo-skrisdavo keliu.ne kaip audinėje ar bemse -manometrai prieš nosi vaizda gadina ,susmunki ,o civike vaizdas kitas-rodos dviračiu mintum ,aparatūra netrukdo.ai ka bekalbėt ,po civiko dar 4 turėjome ,tai tik nostalgija liko unsure.gif
Atsakyti
Pasigirsiu - mano lauke laikomas civikas šiandien užsivedė - chaaaaaaaaaa! biggrin.gif Už borto minus 23 smile.gif

Tik čia gal ne nuo civikiškumo priklauso, o daugiau nuo akumuliatoriaus ir įpurškimo, ale jei yra tema, tai ko nepasigirt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 01 18, 20:54)
Kaip suprast greita? bigsmile.gif  Aš irgi šiuo metu turiu civiką 96, 4 durų (tą didesnį), 1,6, bet nesuprantu to posakio - greita. Nu ant kiek gazuoji, ant tiek važiuoja smile.gif Kaip ir dauguma kitų mašinų smile.gif

Tiesa, vat manevringumu tai nepasižymi. Tokia... Inertiška gal? Kaip laivas smile.gif Pavaroms nejautri (užtai pirmai mašinai tinkama). Triukšminga. Užtat kolega peizevojasi, kad dyzelis, o pas mane kuo benziniausias benzinas, o aš pati į kokį renault įsėdus, negirdžiu, kada ana užsiveda biggrin.gif Nėr labai lengva, ką aš žinau, autostradoj nuo pravažiuojančių fūrų sukeliamo vėjo nenešioja smile.gif  Bet gal tie dviduriai lengvesni?

Benzo nevalgo beveik visai smile.gif  Babkes valgo taip - nusipirkai, sukišai n, o paskui važinėji sau spakainiai ir nieko (tfu tfu tfu rolleyes.gif ). Nu, ne kaip golfai, kurie vis byra ir byra smile.gif


as kai rinkausi masina, tai tai draugo draugas dievagojosi, kad bet kokia masina pirkti tik ne civica keturduri, nes labai jau prasta masina g.gif
o del manevringumo tai visos tokios masinos manevringos, nemanau kad koks golfas maziau manveringas uz civica mirksiukas.gif kadangi jos trumpos tai ir lengva apsisukti
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2006 01 20, 14:11)
as kai rinkausi masina, tai tai draugo draugas dievagojosi, kad bet kokia masina pirkti tik ne civica keturduri, nes labai jau prasta masina  g.gif 


bigsmile.gif Tai tegu tavo draugo draugas ir neperka, o mano vyro draugo draugui ir jo pusbrolio žmonai įtiko biggrin.gif
Man gera cool.gif
Atsakyti
As irgi uz Honda Civic. Tiesa, maniske treju metuku, tai baisiai kieta mergina buvau pries trejus metus. biggrin.gif O daba jau nebe. Bo pamaciau Honda Civic 2006. Man labai grazu. Maniske panasi i vienaturi jauku automobi. O naujoji Civic- kosmosas. Moteriskai- sportiska tokia.

O siaip, kai moteriskes apie masinas pradeda kalbeti, tai labai juokinga. Ypac, kai argumentai "draugo draugas (cia tokia vienos bobos atmaina) sake" pareina.

Man maniske liuks. Tiesa sakant, vyresniuju Hondecku nelabai ir matau keliuose. Jos lyg ir buvo tokios smulkutes. Maniske jau tokia apykarve. Bet vat del isigreitejimo- ner lygiu. Manevringumui- jokiu priekaistu. Bet jei lyginsi su 4WD - nu tai sneka... Remonuoti dar neteko, isskyrus smulkius nubrozdinimus, kai zvairys koks uzkabina besiparkuodamas.

Sunku man su tais metais susigaudyt. Bet as is solidarumo vis vien Honda Civic palaikau - kokio amziaus bebutu. biggrin.gif

Ir i bobu chora pridursiu- nu ner nieko reguliariau uz Golfuka. Nu reguliarumo isikunijimas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 01 20, 11:26)
Pasigirsiu - mano lauke laikomas civikas šiandien užsivedė - chaaaaaaaaaa! biggrin.gif Už borto minus 23 smile.gif

Tik čia gal ne nuo civikiškumo priklauso, o daugiau nuo akumuliatoriaus ir įpurškimo, ale jei yra tema, tai ko nepasigirt  bigsmile.gif

lotuliukas.gif Maniske irgi dirba kaip bitute lotuliukas.gif Da nebuvo ryto ka neuzsivestu schmoll.gif Cia dar turbut moteriskiu nuopelnas,myli ir puoseleja mirksiukas.gif
Atsakyti
Pavadinime dar trūksta žodelio "kieta" (ne ta gerąja prasme biggrin.gif ). Buvo mano pirma mašina- 93metų, 1,3. Nu nelabai greit įsibėgėdavo schmoll.gif Tiesiojoj fūras sunku aplenkt būdavo. Bet mieste gerai, kažkur skaičiau, kad civic'us "sekretorių porche" vadina biggrin.gif Vienas minusas kai buvau nėščia- sunkiai iš sėdynės pakildavau, nes baisiai jau jos gilios, reikia priprast ir pradžioj vairuojant- rodos nei kelio, nei mašinos gabaritų nematai 4u.gif
Atsakyti
as turiu 98 super!!!
Atsakyti