Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Mielos moterys, paskaitykit savo diskusijas bent jau nuo kokios 20 temos ir pažiūrėkit, kaip atrodo iš šalies, kaip jūs bendraujate su žmonėmis. Čia ir vieną žodį baisu parašyti ir dar baisiau paklausti. Aš irgi turėjau kelis klausimus, bet jau pastebėjau, kad visiems sakot skaityti nuo pradžių vos ne visas temas apie orą arba 1 puslapį, nors jame tikrai trūksta informacijos. Visoms gražios dienos. Bukime draugiškos ir padėkim vienos kitoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cambria: 23 rugpjūčio 2010 - 11:59
Nu jau l a b a d i e n a. Kiek kartu atsakyta i tuos pacius klausimus, net suskaiciuot neina doh.gif ir kartotasi, ir padeta, ir visos pastebetos doh.gif tada nesuprantu, kam, anot jusu, isvis reikalingas tas pirmasis puslapis? blink.gif Man atrodo, kad juo naudotis, ar toks didelis surinktos informacijos kiekis ir toks zmoniu, ja surinkusiu, darbas yra nieko vertas? As sutinku, kad lengviausia paklaust ir gaut atsakyma, bet jei atsakymas yra keli puslapiai atgal... Arba, jei atsakymas zmogaus netenkina, o jis nori girdet tik tai ka nori, ka tada?
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 23, 13:04)
Nu jau l a b a d i e n a. Kiek kartu atsakyta i tuos pacius klausimus, net suskaiciuot neina  doh.gif ir kartotasi, ir padeta, ir visos pastebetos  doh.gif tada nesuprantu, kam, anot jusu, isvis reikalingas tas pirmasis puslapis?  blink.gif Man atrodo, kad juo naudotis, ar toks didelis surinktos informacijos kiekis ir toks zmoniu, ja surinkusiu, darbas yra nieko vertas? As sutinku, kad lengviausia paklaust ir gaut atsakyma, bet jei atsakymas yra keli puslapiai atgal... Arba, jei atsakymas zmogaus netenkina, o jis nori girdet tik tai ka nori, ka tada?



O kiek kartų apie orą rašyta, kaip dabar? Dirbantys žmonės neturi laiko skaityti tiek daug nereikalingos informacijos, kai kiekvienas išsako savo nuomonę. Išsakyti savo nuomonę yra labai gerai, nes tam ir skirti forumai, bet taip pat jie skirti ir klausimams užduoti bei bendravimui. Na daugiau nerašysiu nieko, dirbu. Dar kartą visoms geros dienos.

Manau dirbantys ir verslo žmonės mane suprato, o namų šeiminkės ar darbe skait. forumus darbuotojai to gal ir nesupras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cambria: 23 rugpjūčio 2010 - 12:15
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 23, 12:04)
Nu jau l a b a d i e n a. Kiek kartu atsakyta i tuos pacius klausimus, net suskaiciuot neina  doh.gif ir kartotasi, ir padeta, ir visos pastebetos  doh.gif tada nesuprantu, kam, anot jusu, isvis reikalingas tas pirmasis puslapis?  blink.gif Man atrodo, kad juo naudotis, ar toks didelis surinktos informacijos kiekis ir toks zmoniu, ja surinkusiu, darbas yra nieko vertas? As sutinku, kad lengviausia paklaust ir gaut atsakyma, bet jei atsakymas yra keli puslapiai atgal... Arba, jei atsakymas zmogaus netenkina, o jis nori girdet tik tai ka nori, ka tada?

Lerikyte, nesivelk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2010 08 23, 13:14)
Lerikyte, nesivelk  mirksiukas.gif

tai jau tikrai..
Atsakyti
QUOTE(Cambria @ 2010 08 23, 13:13)
<...> darbe skait. forumus darbuotojai to gal ir nesupras.

Uuuu, anabelle grįžo biggrin.gif
Kaip sekėsi "įdomiam užsienio forume"?
Atsakyti
evaldai, kaip tu drisai isrist verslininke dabar taip viesai lotuliukas.gif
Atsakyti
Nuvažiuokit geriau į užsienį pailsėti ar užsiimkit labdara, bus daugiau naudos.
Atsakyti
QUOTE(Cambria @ 2010 08 23, 13:41)
Nuvažiuokit geriau į užsienį pailsėti ar užsiimkit labdara, bus daugiau naudos.

O jus i savo italu kursus pavaiksciokit biggrin.gif.
Atsakyti
o kuo jau užkliuvo namų šeimininkės?jei jau verslo žmogus esat,tai ir dirbkit,bereikalingai nerašinėkit...
Atsakyti
vau kiek prieziuros klausimais info,ypac pastarajam puslapy... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
baikit pestis ,ne visiems idomu lotuliukas.gif
Atsakyti
Skaitau ir sypsausi... biggrin.gif rimta verslo moteris, nusizengia visiems savo isitikinimams ir darbo metu isdrista skaityti foruma lotuliukas.gif
Atsakyti