Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Sveikos, gal galit patart, pas mano orche liko tik orines saknys, o vazone neliko, ka man su ja daryti ?? aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krugile @ 2010 08 22, 02:44)
Sveikos, gal galit patart, pas mano orche liko tik orines saknys, o vazone neliko, ka man su ja daryti ?? aciu smile.gif

gerai pastudijuot orchideju auginima smile.gif jei saknu tikrai mazai, pirmame puslapyje yra informacija apie orchideju reanimacija.
Papildyta:
QUOTE(seseilgakase @ 2010 08 21, 23:58)
aisku, labai dekoju - dabar zinosiu, vadinasi ta su 6 porom lapu dar gyvens, pirkau ja is tu didziuju orchideju, buvo nukainuota is 86 nusipirkau uz 31. tu lapu tiek daug gal del to kad ji pati didele. o dar viena esu ne per seniausiai pirkus irgi nukainuota, bet su nukirptu ziedstiebiu is tos vietos kur auga lapai nauji, tai ciuju jai jau bus ate ate. na palaikysiu dar truputi, gaila, na bet gerai kad nebrangiai pirkta. aciu uz atsakyma, sito tikrai nezinojau 4u.gif

neskubekit ismest. Gal isaugins keikiuka, o gal ir dar koks ciudas ivyks, jos nenuspejamos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal ne visai į temą paklausiu, nes ne apie orchidėjų auginimą ax.gif
Norėčiau nusipirkti orchidėjoms sustatyti su vazonėliais tokį pailgą, dailų lovelį, į kurį telpa du vazonėliai. Na, taip tvarkingai ir gražiai atrodo, ir patogu. Kokioje parduotuvėje ieškoti? Gal kuri esat pirkus?
Ačiū iš anksto. 4u.gif
Atsakyti
koks miestas? jei kaune tai didziausias mano akimis pasirinkimas senukuose, draugystes gatveje, dar verta demesio maxima bazes sodo darzo centras.
Atsakyti
Sveikutes,

Mano orchideja prazydo dviem spalvom. Jos tikroji spalvyte oranzine, o jos vienas ziedkotis violetinis, kitas oranzinis, del kokiu priezasciu jos ziedai galejo pakeisti spalva? g.gif

user posted image
Atsakyti
oho, kaip idomu, sveikinu, turit unikalu egzemlioriu thumbup.gif siaip cia man panasiausia i genetinius pokstus, prieziura to padaryt tikrai negalejo. Zinot, tos gelytes juk kryzmintos, perkryzmintos, gaunasi neaiskus hibridai, paskuj ir gaunasi taip. O siaip tikrai idomu, nereikes pirkt dvieju prchideju 2 in 1 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 22, 08:50)
oho, kaip idomu, sveikinu, turit unikalu egzemlioriu  thumbup.gif siaip cia man panasiausia i genetinius pokstus, prieziura to padaryt tikrai negalejo. Zinot, tos gelytes juk kryzmintos, perkryzmintos, gaunasi neaiskus hibridai, paskuj ir gaunasi taip. O siaip tikrai idomu, nereikes pirkt dvieju prchideju 2 in 1 smile.gif


aciu uz atsakyma, as jau galvojau kokia liga ja uzpuole unsure.gif auginu jau nemazai metu orchidejas, bet tikrai visko apie jas nezinau. Toks idomus sutapimas. Turiu dar viena orchideja ir butent tokios violetines spalvos ir man ji praeitais metais nezydejo, taip galejau, nes violetiniai ziedai nuostabios spalvos, tai sakau gal kita orchideja panoro mane palepinti biggrin.gif Aciu dar karteli 4u.gif
Atsakyti
nera uz ka, ligos tai cia as tikrai nematau, gal jei kas pamatys, pataisys biggrin.gif

Idekit foto i pagyru tema ka auginat, kas zydi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 22, 09:08)
nera uz ka, ligos tai cia as tikrai nematau, gal jei kas pamatys, pataisys biggrin.gif

Idekit foto i pagyru tema ka auginat, kas zydi  mirksiukas.gif


aciu uz pasiulyma wub.gif
Atsakyti
[quote=Lerikyte,2010 08 22, 09:06]
gerai pastudijuot orchideju auginima smile.gif jei saknu tikrai mazai, pirmame puslapyje yra informacija apie orchideju reanimacija.
Papildyta:

orines saknys l.grazios, ilgos, o vazone neliko, lapai zali, kam jas reanimuoti ?? ka daryti, kad uzaugtu vazone ? aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krugile: 22 rugpjūčio 2010 - 18:36
[quote=krugile,2010 08 22, 19:35]
[quote=Lerikyte,2010 08 22, 09:06]
gerai pastudijuot orchideju auginima smile.gif jei saknu tikrai mazai, pirmame puslapyje yra informacija apie orchideju reanimacija.
Papildyta:

orines saknys l.grazios, ilgos, o vazone neliko, lapai zali, kam jas reanimuoti ?? ka daryti, kad uzaugtu vazone ? aciu
[/quote]
nesuprantu kame problema, neliko tai kur dingo? blink.gif supuvo? tai reikia tvarkyt augala, persodint, jei mazai ir reanimuot blink.gif o jei zinot kazka geriau tai ir darykit mirksiukas.gif
Atsakyti
Kartais i beviltiskus klausimus nebuna atsakymu...
Atsakyti