Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2010 09 28, 16:57)
o tau reikia tiek tų keikių?  ta prasme, kad jie dabar augtų, alintų gėlę ir t.t... aš tai pjaučiau lauk, gal vieną palikčiau "tyrimams"...

tai pas mane ir keikai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 09 28, 12:57)
va del tu keikiu tai rimtai, jau kelintas zmogus sako, kad jam taip yra. gaila kad maniskes taip nesielgia... jei kuri uzsiauginsit ir nereikes, tai as lauksiu pasiulymu biggrin.gif

o griztant prie trasu temos, tai vienas protingas zmogus sake, kad... ai va geriau pacituosiu - "o dar žinai kokios tikrai fantastiškos trąšos - papraščiausia nesaldnta arbata smile.gif rimtai! phal po 2-3 žiedstiebius išvaro ir tokie dručkiai auga, kad net gražu žiūrėti smile.gif tik kai daug orchidėjų, tai su arbata neprižaisi, lengviau tiesiog patręšti su parduotuvinėmis trąšomis."

tai va mergickos, ziurekit kaip jum geriau, as jauciu isbandysiu viska (zinoma ne iskarto). laiko yra i marias.  rolleyes.gif


Mano uosvenele,tai savo phaleonopsiukus visada ir laisto likusia arbatele ar kavytes puodeli praskalauja ir uzpila su visais tirsciais,nesiskundzia gelytes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 09 28, 16:57)
o tau reikia tiek tų keikių?  ta prasme, kad jie dabar augtų, alintų gėlę ir t.t... aš tai pjaučiau lauk, gal vieną palikčiau "tyrimams"...

g.gif o tai keikiai alina gėlę? Vienoj bibliotekoj mačiau žydinčią orchidėją, ant jos du keikiai ir jie taip pat žydi.... Tokia darni žydinti kaskada buvo...žiūrėjau, žiūrėjau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 09 28, 18:54)
g.gif o tai keikiai alina gėlę? Vienoj bibliotekoj mačiau žydinčią orchidėją, ant jos du keikiai ir jie taip pat žydi.... Tokia darni žydinti kaskada buvo...žiūrėjau, žiūrėjau... smile.gif


čia greičiau išimtis nei taisyklė, bet čia tik mano nuomonė smile.gif

juk keikiai iš "mamos" semiasi jėgų, o atskirtum juos, kažin kada jie sužydėtų... na aš tik parašiau, kaip aš daryčiau smile.gif
Atsakyti
jai kaip cia dar tik lapeliai tai neskubeciau..ziureciau kas is ju bus..gal nevisi auginsis saknytes... g.gif
Atsakyti
klausykit,mergaites,as jauciu irgi isbandysiu ta juodaja arbatele.. ax.gif pati negeriu,bet turiu namie,kazkas padovanojo sveriamos lotuliukas.gif tai tik isrinksiu visus priedus,,uzplikysiu,ir pirmyn mirksiukas.gif nes as ir taip skiedziu tas savo trasas daug daugiau nei nurodyta ant pakuotes,ir vistiek saknys padege...reiks,sakau,namu darbo trasom pamegint g.gif
Atsakyti
o tai kokio stiprumo arbatą daryti? rolleyes.gif na aišku ne "čefyras", kad būtų...bet visai silpną ar stipresnę? g.gif
na ir paklausiau blush2.gif bet baisu, kad nenutručinčiau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 28 rugsėjo 2010 - 22:18
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 09 29, 00:12)
o tai kokio stiprumo arbatą daryti? rolleyes.gif na aišku ne "čefyras", kad būtų...bet visai silpną ar stipresnę? g.gif
na ir paklausiau blush2.gif bet baisu, kad nenutručinčiau unsure.gif


na as dar pati laistyt nebandziau, bet manau tokia kokia pati gertum. tikrai labai stiprios nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2010 09 28, 22:12)
o tai kokio stiprumo arbatą daryti? rolleyes.gif na aišku ne "čefyras", kad būtų...bet visai silpną ar stipresnę? g.gif
na ir paklausiau blush2.gif bet baisu, kad nenutručinčiau unsure.gif

kokia geri- tokia ir pili wink.gif
p.s. ir su priedais irgi tinka... as visad likucius i vazonus pilu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oks@n@: 28 rugsėjo 2010 - 23:00
QUOTE(Edexa @ 2010 09 28, 17:54)
g.gif o tai keikiai alina gėlę? Vienoj bibliotekoj mačiau žydinčią orchidėją, ant jos du keikiai ir jie taip pat žydi.... Tokia darni žydinti kaskada buvo...žiūrėjau, žiūrėjau... smile.gif


As isivaizduoju,koks grozis turetu buti... 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti