Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Lerikyte @ 2010 09 27, 20:55)
Laura,visdelto turi but kazkas kas visgi pasikeite. Dar kartais ziedu metimas sutampa su prasidejusiu intensyviu augimu. (kai pradeda augt saknys,lapai)

jo,lapai tai auga...toki maziukai prasikale,tai net blizga lotuliukas.gif galvoju,cia pries kelias savaites buvom atostogu isvare trim savaitem,tai gal netiko prieziura svetimo zmogaus.gal jau prie manes priprate,tai sakau,gal sustresavo doh.gif lotuliukas.gif sesuo priziurejo jas cia man drinks_cheers.gif
Atsakyti
mano falenopsis pradėjo leisti va kokius stiebus blink.gif ir visai mazai žydi unsure.gif vos viena šakele sukrovė žiedu budavo tiek daug g.gif
user posted image

daba ziuriu va dar kokius ugliukus leidžia unsure.gif
user posted image
p.s atsiprašau del foto didzio neišėjo sumažinti blush2.gif
Atsakyti
Užsimanė vaikučių paauginti tavo gėlytė, nes kiek suprantu, tai čia keikiai ax.gif turėsi daug gražių orchidėjos dukryčių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2010 09 28, 08:52)
mano falenopsis pradėjo leisti va kokius stiebus blink.gif  ir visai mazai žydi  unsure.gif  vos viena šakele sukrovė žiedu budavo tiek daug g.gif
user posted image

daba ziuriu va dar kokius ugliukus leidžia unsure.gif
user posted image
p.s atsiprašau del foto didzio neišėjo sumažinti blush2.gif

Paskutiniu metu tai masinis elgesys phaleonopsiu pasidare g.gif
Atsakyti
va del tu keikiu tai rimtai, jau kelintas zmogus sako, kad jam taip yra. gaila kad maniskes taip nesielgia... jei kuri uzsiauginsit ir nereikes, tai as lauksiu pasiulymu biggrin.gif

o griztant prie trasu temos, tai vienas protingas zmogus sake, kad... ai va geriau pacituosiu - "o dar žinai kokios tikrai fantastiškos trąšos - papraščiausia nesaldnta arbata smile.gif rimtai! phal po 2-3 žiedstiebius išvaro ir tokie dručkiai auga, kad net gražu žiūrėti smile.gif tik kai daug orchidėjų, tai su arbata neprižaisi, lengviau tiesiog patręšti su parduotuvinėmis trąšomis."

tai va mergickos, ziurekit kaip jum geriau, as jauciu isbandysiu viska (zinoma ne iskarto). laiko yra i marias. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 09 28, 13:57)
o griztant prie trasu temos, tai vienas protingas zmogus sake, kad... ai va geriau pacituosiu - "o dar žinai kokios tikrai fantastiškos trąšos - papraščiausia nesaldnta arbata smile.gif rimtai! phal po 2-3 žiedstiebius išvaro ir tokie dručkiai auga, kad net gražu žiūrėti smile.gif tik kai daug orchidėjų, tai su arbata neprižaisi, lengviau tiesiog patręšti su parduotuvinėmis trąšomis."

tai va mergickos, ziurekit kaip jum geriau, as jauciu isbandysiu viska (zinoma ne iskarto). laiko yra i marias.  rolleyes.gif

Kaip idomu bigsmile.gif Aš darbe dažnai arbata palieju gėles, kai neišgeriu ir galvoju, ar nenumarinsiu, aišku, ne orches, bet joms tikrai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
labai įdomu, kokia arbata - žalia ar juoda? smile.gif ar nesvarbu kokia?

norėčiau pabandyt, nes savo dendrobį nuo kažkokio kenkėjo išvadavau tik su česnaku ir spiritu, taip spiritu biggrin.gif nes jau tiesiogine to žodžio prasme užkniso cackintis su visom actarom ir dar velniai žino kuo, niekas nepadėjo. Jau sakiau, jei šiti būdai nepadės, keliausi lauk, tai va, po kelių metų kankinimosi pasveiko mano gėlytė liaudiškom priemonėm smile.gif

o trąšom tręšti irgi nelabai noriu, nes namie orches prižiūriu ne tik aš, bet dar ir katinas su triušiu biggrin.gif tai vat įdomu, kaip su ta arbata ? smile.gif

nes laukiu 4 orchių žydėjimo, dar tik po kelis cm prasikalę stiebiukai,
bet jau laimės pilnos kelnės lotuliukas.gif

seniai buvau užsukus čia, o paskaičiau atgal kelis lapus, linksmybės forume thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OwReLee: 28 rugsėjo 2010 - 13:30
Semile- o kaip idomu...tiesa apie tokius jau dar kazkas klause..ir sake kad isauga ten kekiai ..po lapeliu bus sakneles,o veliau ir vaikuciai... smile.gif
galetu ir man taip...
kokiom trasom tresiate..isduokit paslapy..
Atsakyti
QUOTE(OwReLee @ 2010 09 28, 15:13)
labai įdomu, kokia arbata - žalia ar juoda? smile.gif ar nesvarbu kokia?


sake kad perka pacia pigiausia optima linija juoda.
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2010 09 28, 08:52)
mano falenopsis pradėjo leisti va kokius stiebus blink.gif  ir visai mazai žydi  unsure.gif  vos viena šakele sukrovė žiedu budavo tiek daug g.gif
user posted image

daba ziuriu va dar kokius ugliukus leidžia unsure.gif
user posted image
p.s atsiprašau del foto didzio neišėjo sumažinti blush2.gif

sekasi gi jum... jei bus lisnu keikiu mielai priglausiu ax.gif
Atsakyti
ir mano viena midiuke apsikeikiavo..tikejaus ziedeliu...o gavos 3ar net 4 keikiai...atrodo kaip urode doh.gif doh.gif ..laukiu kol paaugs vaikai ir atskirsiu...nezinau kas leme ta apsivaikavima toki g.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2010 09 28, 16:44)
ir mano viena midiuke apsikeikiavo..tikejaus ziedeliu...o gavos 3ar net 4 keikiai...atrodo kaip urode doh.gif  doh.gif ..laukiu kol paaugs vaikai ir atskirsiu...nezinau kas leme ta apsivaikavima toki g.gif


o tau reikia tiek tų keikių? ta prasme, kad jie dabar augtų, alintų gėlę ir t.t... aš tai pjaučiau lauk, gal vieną palikčiau "tyrimams"...
Atsakyti