Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Lerikyte @ 2010 09 27, 21:10)
Puella, ir dar margalape  thumbup.gif kur stovi ji?  g.gif

Visada laikau kambaryje ant palangės, čia bestovint ir pradėjo ji man tuos lapus vieną po kito leisti, jau buvau sugalvojus, kad neturi visai gyvybės ženklų, reikės išmesti, bet pradėjo lapus leisti, tai ir stebiu vis ją, kas gi čia toliau bus biggrin.gif žiedeliai šviesiai violetiniai buvo smile.gif
Atsakyti
nu nieko sau "vargsiuke" Puella,prasom nesikeikti rolleyes.gif toks grozis,sveikas augalas,na,gal del zydejimo spyriojasi.bet nieko,cia merginos suteiks info,ir prazydinsim jusu margalape mirksiukas.gif
klausykit,mergaites,ateinu su rupesteliu g.gif maniskes kokios trys pradejo metyti ziedelius...viena po kito...viskas butu gerai,bet kad dar pumpuru turi,vieni skleidziasi,kiti krenta verysad.gif nieko nesuprantu,ar cia jom kas netiko,ar cia ruduo atejo.???siaip tai jos nuo kokio geguzes birzelio men zydi pas mane?bet taip niekada nebudavo,kad pumpurai zydet ruosiasi,o kiti ziedai krenta...
Atsakyti
Laura, gal sildymo sezona pradejot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 09 27, 21:49)
nu nieko sau "vargsiuke" Puella,prasom nesikeikti  rolleyes.gif  toks grozis,sveikas augalas,na,gal del zydejimo spyriojasi.bet nieko,cia merginos suteiks info,ir prazydinsim jusu margalape  mirksiukas.gif

biggrin.gif gerai gerai, pusiau vargšiukė tada biggrin.gif
Lapai tai jos gražūs, bet man to neužtenka, ir žiedų noriu lotuliukas.gif
Lauksiu, gal kas kokių patarimų, info suteiks wink.gif
Atsakyti
QUOTE
ateinu su rupesteliu  maniskes kokios trys pradejo metyti ziedelius...viena po kito...viskas butu gerai,bet kad dar pumpuru turi,vieni skleidziasi,kiti krenta  nieko nesuprantu,ar cia jom kas netiko,ar cia ruduo atejo.???siaip tai jos nuo kokio geguzes birzelio men zydi pas mane?bet taip niekada nebudavo,kad pumpurai zydet ruosiasi,o kiti ziedai krenta...

gal skersvejo buvai gavo?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puella* @ 2010 09 27, 22:16)

Lauksiu, gal kas kokių patarimų, info  suteiks wink.gif


o belaukdama pavartykit temą.. ar galvojat tik jūsų falenopsis nežydi ir tai nebuvo aptarinėjama? ax.gif
Atsakyti
nu tikrai, ar pries tai puslapyje ar pries du puslapius buvo apie tai kalbeta
Atsakyti
Pas mane ziedkociu kolkas nera verysad.gif
Atsakyti
o pas mane sakau 10 blush2.gif tikrai nustebus esu
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 09 27, 20:05)
Laura, gal sildymo sezona pradejot?  g.gif

aga,bet tik vakar ax.gif bet su tais ziedeliais tai jau gerokai pries tai prasidejo.gal kokia savaite ar dvi g.gif
Papildyta:
QUOTE(egis11 @ 2010 09 27, 20:26)
gal skersvejo buvai gavo?? g.gif

nu ka zinau,ne daugiau nei visa laika.tokio kazkokio ipatingo,tai ne,nebent siaip kur pagavo g.gif
Atsakyti
Laura,visdelto turi but kazkas kas visgi pasikeite. Dar kartais ziedu metimas sutampa su prasidejusiu intensyviu augimu. (kai pradeda augt saknys,lapai)
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 09 27, 08:24)
Egi, pasakiskai grazu  4u.gif

Adelle, gal nera nakties/dienos temperaturu skirtumo, o gal gele ilsisi?

drinks_cheers.gif Tikrai labai gražu.

Taip, nėra. verysad.gif Vadinasi, žiedų nesulauksiu. verysad.gif
Atsakyti