Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

man tai cia vistiek atrodo saules nudegimai, gal ir ta vakarine vis delto jai per kaitri, kitos buna jautresnes.
Atsakyti
sese irgi kai padeda ant vakarines palanges kazkodel taip nudegina palenopsius.. g.gif
o kitur maciau augant ant pietines ir nieko...
Atsakyti
Mano visi phal. auga ant pietinės palangės. Tiesą sakant nudegimų neturėjau, gal dėl to, kad tiesioginės saulės būna nedaug g.gif Ir vasarą jos beveik visai nebuvo, dabar kai saulė žemiau pateka tai jau gauna tos saulutės, bet ir pavasarį tiek gavo - nieko. Kažin nuo ko čia priklauso? g.gif
Atsakyti
gal kartais po apipurskimo gali taip nudegint...nes laseliai ir lango stiklas gali suveikt kaip padidinamasis stiklas... g.gif
Atsakyti
nezinau gal ne i ta tema,bet imetu kelias nuotraukas is parodos smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
blyn,norejau i gyrimosi tema idet,o gavosi i prieziuros blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 09 26, 20:43)
nes laseliai ir lango stiklas gali suveikt kaip padidinamasis stiklas... g.gif

Tai yra mitas wink.gif
Atsakyti
nu vienakart prieziuros temoi.netik ligoniukai...o toks grozis uzklydo..... thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 09 26, 21:05)
Tai yra mitas wink.gif


Negaliu paneikt,nei patvirtint... unsure.gif
Atsakyti
Vasarą orchidėjas phalenopsius persodinau į stambų extra substratą ir šaknys auga kaip išprotėję, jau ir pro apačią vazonėlio lenda ir pro viršų lipa iš substrato, auginasi ir naujus lapus, tik jie kiek mažesni. O žiedų nesulaukiu. Tręšiu 1 kartą į mėnesį shultz universaliomis trąšomis 7lašai litrui vandens. Ką darau ne taip? Kaip paskatinti žydėjimą? Ar reikėtų persodinti? 4u.gif Auga ant vakarinės palangės, saulės gauna nuo 16val.
Atsakyti
Ohoho kas cia dejosi, kol manes savaitgali nebuvo lotuliukas.gif Atsidarau tema - ziuriu 2 psl. pridiskutuoti blink.gif , galvoju kas gi cia taip audringai aptarta buvo, ir dar prieziuros, o ne pagyru temoj. O cia... vel doh.gif
Papildyta:
egis11, nuotraukos - tikra atgaiva akims thumbup.gif
Atsakyti
Egi, pasakiskai grazu 4u.gif

Adelle, gal nera nakties/dienos temperaturu skirtumo, o gal gele ilsisi?
Atsakyti
labas rytas,

Kaip čia pas jus gražu ir linksma biggrin.gif

Aš gavau dovanų vėl orche, todėl atidžiai skaitau Jus, kad nenumarinčiau, ačiū Jums už info ir kad esat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2010 09 27, 08:59)
labas rytas,

Kaip čia pas jus gražu ir linksma  biggrin.gif

Aš gavau dovanų vėl orche, todėl atidžiai skaitau Jus, kad nenumarinčiau, ačiū Jums už info ir kad esat  4u.gif

4u.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif sekmes auginant
Atsakyti