Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Negaga @ 2010 09 25, 10:50)
Labas orchidėjų mylėtojos (ai)  4u.gif
Užsukau pas jus, nes iškilo keletas klausimų dėl mano mylimų gėlyčių.
Turiu vieną Phalenops'į, kurį mirtinai reikia persodinti (vazonėly grunto išvis nebėra, vienos šankys), ir vis laukdavau kol baigs žydėti. Bet dabar dar nenužydėjusi jinai man leidžia du naujus žiedstiebius! Kaip manot, ar toliau ją tokią vargšiukę auginti, ar visgi bandyti persodinti?  g.gif

kuo toliau tuo sunkiau jums bus sunku ja persodinti, paskuj saknys nebetilps i vazona,o augs i isore, bus dar sunkiau. Arba bus velgi problema, kai maisysis jau dideli ziedstiebiai. Jei jau tikrai vaizdas nekoks ir kaip sakot reikia butinai persodint - persodinkit, manau, blogiausia, kas gali nutikt - tai sustos ziedstiebiu augimas, bet labai didelis sansas, kad gali visiskai ir nesureaguoti wink.gif Turekit dar ir tai omeny, kad jei dabar nepersodinsit, tai gali persodinimas nusitesti ir pusei metu.
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 09 25, 01:19)
tuo labiau kad turiu pakvietimu.

o be pakvietimu kokia kaina? ax.gif
ir dar, niekaip negaliu rast paveiksliuko kur olivijos paroditos trasos , gal kas greiciau ras blush2.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(Oks@n@ @ 2010 09 25, 13:09)
o be pakvietimu kokia kaina?  ax.gif
ir dar, niekaip negaliu rast paveiksliuko kur olivijos paroditos trasos , gal kas greiciau ras  blush2.gif  aciu

suaugusiems 5lt, vaikams 2lt.
39 puslapis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 09 25, 11:15)
suaugusiems 5lt, vaikams 2lt.
39 puslapis mirksiukas.gif

aciu, ir paveiksliuka jau radau smile.gif
laukiu kol vyras atvaziuos petaujam ir lekiu i paruoda thumbup.gif
Atsakyti
labadiena,turiu i jus dideli klausima mano geliuko lapai nueina lyg puslem atrodo tai kaip nudegusi butu ranku oda ir veliau lapai pasidaro sausi,kas jai galetu buti ar galiu juos nukirpti,nes leidzia naujus,labai lauksiu jusu patarimo,tai mano irma gelyte labai gaila jei nunyks
Atsakyti
QUOTE(meduza370 @ 2010 09 25, 14:52)
labadiena,turiu i jus dideli klausima mano geliuko lapai nueina lyg puslem atrodo tai kaip nudegusi butu ranku oda ir veliau lapai pasidaro sausi,kas jai galetu buti ar galiu juos nukirpti,nes leidzia naujus,labai lauksiu jusu patarimo,tai mano irma gelyte labai gaila jei nunyks

gal tai nudegimai nuo per kaitrios saules? Reiketu statyti toliau nuo kaitrios saules, ar ant kitos palanges - rytines, vakarines.
Atsakyti
ne negauna ji visai tiesiogines saulutes,vakare tik atsisuka bet ir tai netiesiogei,kazin jei nukirpsiu tuos lapus ar nebus blogai nes ir dabar baisuokliai
Atsakyti
Labas rytas, vakar savo phal karštą dušą padariau, nusipirkus toky susniuką buvau iš maximos už 3 lt, persodinau, rodė kažkokius gyvybės ženklus bet nežymius doh.gif o po dušo net žaliuot kitaip pradėjo manau g.gif ištikrųjų nežinojau net kaip temperatūrą išmatuoti, tai iš akies atsukau karštą, galvojau jei susniukas ir numirs tai mazai bėdos bus blush2.gif bet jis kaiptik atsigavo, stebėsiu toliau thumbup.gif

o kaip jūs matuojat temperatūrą ir ar galima dušą daryt cambrijai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza370 @ 2010 09 25, 16:33)
ne negauna ji visai tiesiogines saulutes,vakare tik atsisuka bet ir tai netiesiogei,kazin jei nukirpsiu tuos lapus ar nebus blogai nes ir dabar baisuokliai


įdėkit tų lapų nuotrauką

QUOTE(Rožinė @ 2010 09 26, 11:10)
o kaip jūs  matuojat temperatūrą

ar galima dušą daryt cambrijai?  4u.gif


pakišus ranką po vandeniu, jis turi būti karštas, bet pakenčiamai

galima
Atsakyti
Google Translate- ar kaip jis ten vadinasi, gyvenime neteko naudotis. O kadangi nesu nei studij. ,, botanikos,, nei su ja susidurus, tai visai realu, kad as ir anglu kalba galiu klaidingai suprasti sios srities specifinius zodzius... bet vienas aisku, rasoma, jog fosforas reiklanigas... todel galit dabar rasineti, jog azotas nereikalingas. Geros Dienos
Atsakyti
jei iseis ikeliu nuotrauka mano lapeliuuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduza370: 26 rugsėjo 2010 - 17:18
nudegino saule..
Atsakyti