Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(evaldas5211 @ 2010 09 24, 20:32)
Na, visu pirma, kad dideli fosforo kiekiai neturi itakos zydejimui ir kad jo skaicius trasose turi buti maziausias rasoma knygoje "Orchids for Dummies" (daug kas teigia (vakaru forumuose), jog si knyga patikima), o kalbant apie falenopsius stai kas buvo rasoma viename straipsnyje (rasite cia) "Another misconception is that a high concentration of phosphorus ensures excellent flowering. Research has repeatedly shown that many growers have been using excessive concentrations of this nutrient. In one study, phosphorus varying from 22 to 242 ppm (with 100 or 200 ppm of nitrogen) did not influence growth or flowering of phalaenopsis. Preliminary research indicates that 25 to 50 ppm phosphorus is adequate to grow an excellent crop. Research has shown that when potting newly imported bareroot phalaenopsis for inducing spiking soon, phosphorus did not affect spiking or flower count during the first flowering season." Neversiu, nes tingiu ir neabejoju, jog jei ekonomika moketes tai su anglu daug bendro turite, jei ne - jusu bedos.

As neteigiu, kad schultz trasos yra geros, as ju nenaudoju, bet labai gerai matau, kaip jus nesigaudote trasu etiketese. Ir tikrai net nesiruosiu jums ant lekstutes pateikti straipsniu, kur apie tai rasoma, nes to pilnas internetas, galu gale jei nemokate naudotis ir rasti informacijos tai pasiimkite knyga is kokios bibliotekos apie agrokultura ar botanika ir pasiskaitykite, ka reiskia NPK skaiciai, kas yra ppm ir kaip pagal tai pasiskaiciuoti koncentracijas ir t.t.



Jei gerai supratote straispni, tai raso isvis: jog azotas nereikalingas visai, bet jis uztikrina ilgesni zydejima (supraskit kaip norit). O pagal ta straipsni rekomend.: fosforas ir kalis (ir nurodyta koncentrac.). Cia imant bendra konteksta, o ne atsk. zodzius ir dar buvo atliktas experimenras tik su viena substrato rusim.


Dabar tegu vyrai perskaito sia mano zinute ir galit mane isvis uzblok. ar istrinti zinutes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cambria: 24 rugsėjo 2010 - 21:03
Gal yra auginanciu stai tokia " Renanthera coccinear "orchideja ? user posted image Ieskojau bet nelabai radau apie ja info tad uzklausiu del to pas jus blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 09 24, 20:28)
yra ir šioje parodoje, kainuoja 8 lt, nežinau jų parduotuvinės kainos

maximoje 9.99

QUOTE(seseilgakase @ 2010 09 24, 21:49)
nu jo, gerai cia jus issipletet.. teisininke, filosofe, verslininke, ekonomiste, psichologe ir dar velniai zino kas, klausykit, jau visi zinom ka jus dirbat, ka jus baiget(ir kiek kartu). ka daro jusu vyras ir vaikai - jau kazkaip pats metas sustot butu. gana girtis, gincytis ir dalyvaut tuose forumuose, kurie neturi jokios reiksmes ir kalbama cia vien tik nesamones...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

verslai, namai, butai, kotedzai, ot orchideju prieziuros tema doh.gif
Atsakyti
va va... doh.gif
na griztant prie trasu temos, esu pasiryzus pirkt schultz trasas, nes noriu savo onumyletineem kuo geriau. tipo mastymas mano - brangu, vadinasi geriau gal biggrin.gif ar kas tikrai ziurejot ir lyginot sudeti tu kur olivija rekomendavo ir tu kur as noriu? ai, jauciu pirksiu schultz ir bus rami galva. nors vanduo mano minkstas, is saltinio semiuosi biggrin.gif ten gi raso kad vandeni minkstina ir valo nuo nereikalingiu bakteriju ir pan.. nzn, negaliu apsisprest g.gif
Atsakyti
Merginos ir vaikinai, nukrypot nuo pagrindinės šio savaitgalio temos ( gal cambria tą ir stengiasi nuo jūsų nuvogti).
Ryt laukiam visų jūsų Parodoje!!!!! IKI malonaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2010 09 25, 01:47)
Merginos ir vaikinai, nukrypot nuo pagrindinės šio savaitgalio temos ( gal cambria tą ir stengiasi nuo jūsų nuvogti).
Ryt laukiam visų jūsų Parodoje!!!!! IKI malonaus  mirksiukas.gif


parodoje jau buvau, viska stengiausi apziuret kiek imanoma idemiau, nezinau, vis kirba mintis nueit ir ryt, t.y.siandien, tuo labiau kad turiu pakvietimu. kaip ten bebutu apsilankyt tikrai verta ir pamatyt viska savo akimis, dziaugiuosi kad apsilankiau, esu patenkinta nes susitikau su keliais tikrai savo sriti ismanaciais zmonem - asta ivaskevisiute ir vispu (tiesa pasakius tik su jom ir pabendravau:)) orchideju saleje nebuvo kur isiterpt, daug zmoniu ir klausimu smile.gif bet ko norejau viska asta isaiskino, o ko ne, manau ne vien tik man, bet ir visiem, kas tik parasys i orchideju draugija - bus atsakyta smile.gif
bet i paroda manau privalu ateit kiekvienam, bent kiek geles mylinciam zmogui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2010 09 25, 00:47)
Merginos ir vaikinai, nukrypot nuo pagrindinės šio savaitgalio temos ( gal cambria tą ir stengiasi nuo jūsų nuvogti).
Ryt laukiam visų jūsų Parodoje!!!!! IKI malonaus  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šiandien bus persodinimo paslaugos su išsamiais paaiškinimais, tad tikrai verta darkartą užukti. Ir prieikit pasilabinkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misterija: 25 rugsėjo 2010 - 08:27
QUOTE(Cambria @ 2010 09 24, 21:58)
Jei gerai supratote straispni, tai raso isvis: jog azotas nereikalingas visai, bet jis uztikrina ilgesni zydejima (supraskit kaip norit). O pagal ta straipsni rekomend.: fosforas ir kalis (ir nurodyta koncentrac.). Cia imant bendra konteksta, o ne atsk. zodzius ir dar buvo atliktas experimenras tik su viena substrato rusim.
Dabar tegu vyrai perskaito sia mano zinute ir galit mane isvis uzblok. ar istrinti zinutes.

Cia su google translator'ium taip isskaitet?
Siulau atsinaujint anglu kalbos zinias.
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 09 25, 09:41)
Cia su google translator'ium taip isskaitet?
Siulau atsinaujint anglu kalbos zinias.

Saunuolis, Evaldai esi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 25 rugsėjo 2010 - 09:01
QUOTE(misterija @ 2010 09 25, 09:26)
Šiandien bus persodinimo paslaugos su išsamiais paaiškinimais, tad tikrai verta darkartą užukti. Ir prieikit pasilabinkit  mirksiukas.gif

būtinai prieisim drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Labas orchidėjų mylėtojos (ai) 4u.gif
Užsukau pas jus, nes iškilo keletas klausimų dėl mano mylimų gėlyčių.
Turiu vieną Phalenops'į, kurį mirtinai reikia persodinti (vazonėly grunto išvis nebėra, vienos šankys), ir vis laukdavau kol baigs žydėti. Bet dabar dar nenužydėjusi jinai man leidžia du naujus žiedstiebius! Kaip manot, ar toliau ją tokią vargšiukę auginti, ar visgi bandyti persodinti? g.gif
Atsakyti