Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE
apie 70-85 proc. info. internete yra nepatikima

pasakos is jusu puses smile.gif
kas jums liepia, skaityti straipsnius????pagooglinus galima rast simtus forumu,kuriuose yra tiek infos ,kad nezinosit ,kaip sutalpint i savo galvele tik ja reik moket atsirinkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 09 24, 18:39)
Taip pat pakartotiniai tyrimai irode, jog fosforas neturi itakos orchideju zydejimui.

o čia tai geras, nežinojau blink.gif
Atsakyti
Forumai- tai nepatikima info, bent jau sita paimkit ir paziurekit, kiek skirtingu nuomoniu, kurios keiciasi- pasikeitus orams.


Ir dar prisiminiau, kadangi esu ekonomiste, tai nesuprantu, kodel tada rinka visiskai nereag. (gamyba) i tokia svarbia info., jog fosforas nereikalingas, nes esu perskaicius visu trasu sudeti pard. Senukuose, Ermitaze ir dar vienoje sodo prekiu parduotuveje: pagrindine visu trasu dali sudaro: fosforas ir azotas. Tai priestarauja visiems ekonomikos ir logikos desniams. Tai net butu mano pagrindinis argumentas, galit net saltiniu neieskoti, bet si fakta pabandykit paneigti, kad : gamintojai samoningai praranda dali rinkos ir pelno, nes neatsizvelgia i rinkos pokycius ir tuo paciu samoningai praranda busimo pelno dali, nediegdami naujoviu ir netaik. inovaciju, o naudodami senas gamygos technologijas ir tuo paciu neizvelgia naujos nisos rinkoje bei visiskai nereag. i konkurentus. Paprasta kalba: kodel ir toliau gaminamos trasos su sena sudetim, jei ateityje gal net i siandien- to niekam nereikia, nereikes. Gerai baigiau diskusijas, cia tik apie geles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cambria: 24 rugsėjo 2010 - 19:17
QUOTE(lark @ 2010 09 24, 20:01)
o čia tai geras, nežinojau  blink.gif

As irgi pasirodo nezinojau 4u.gif
Atsakyti
patarciau duoti ekonomistei kelia... manau geriausia byla-tyla. ateina klausti klausimu nors forumu informacija nepatikima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nesigilinkit i kivircus, si tema ne tam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Forumai- tai nepatikima info, bent jau sita paimkit ir paziurekit, kiek skirtingu nuomoniu, kurios keiciasi- pasikeitus orams.
man tai juokas per asaras ima,nors as ir kaimietis is kaimo ,bet skaityti dar moku,jus rasot straipsniai nepatikima informacija, forumai irgi, tai galu gale parasykit, kur ta patikima informacija g.gif lotuliukas.gif as kaip pradedantis gelininkas, noreciau suzinot,kaip augint orchidejas ,kad augtu kaip ant mieliu ir ziedu turetu po puse simto g.gif gal izduosit,ta ziniu klondaika??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 09 24, 17:51)
Tos trasos kur idejo Zuzla, is tiesu rekomenduotos Olivijos, parodoje buvo galima isigyti pigiau, nezinau, gal ir sioj yra.


yra ir šioje parodoje, kainuoja 8 lt, nežinau jų parduotuvinės kainos
Atsakyti
QUOTE(Cambria @ 2010 09 24, 19:42)
Apie Schulz ,,koncentracija,, ir kaip naudoti sias trasas- nemazai jau zinau i sio furumo dalyviu, o del tyrimu: esu toks zmogus, kuri domina tik faktai: imeskit kelias nuorodas, 1-2- man per mazai. Tada as pritarsiu ir pasisemsiu is jusu patirties, aciu. Del trasu- dar mazas pastebejimas: vienas rekomend. naudoti kas menesi (Schulz irgi man regis panasiai), o kitas kas savaite- man labiau patinka, tos kurios naudojamos kas savaite, maziau problemu ir rezultatas yra. O del fosforo- kai tikri orchideju augintojai skelbs, kad jis nereikalingas, as tada pritarsiu ir atsizvelgsiu. Kol kas is jusu paciu patirties (didesnes sio forumo dalyviu) matau, kad pas didesne dali ,,tik salotos auga,,, arba geles metamos lauk wink.gif geriau man jas parduokit, reanimuosiu jas wink.gif

Taigi laukiu faktu... jei nuorodu neturit, tai galite nurodyti saltinius- o as jau pati kaip nors rasiu priejima prie ju. O del skaiciuku: esu ekonomiste- analitike, todel be skaiciuku, statistikos ir analizes niekaip. Dar nepamirstam, kad jus naudodami silpna Schulz koncentracija laistot- mirkot geles 1-2 gal 3 kartus i menesi, o as kas savaite, vasara net dazniau. Ir kol kas nei viena gele nenukeliavo i siuksliu deze, bet faktu laukiu.


Na, visu pirma, kad dideli fosforo kiekiai neturi itakos zydejimui ir kad jo skaicius trasose turi buti maziausias rasoma knygoje "Orchids for Dummies" (daug kas teigia (vakaru forumuose), jog si knyga patikima), o kalbant apie falenopsius stai kas buvo rasoma viename straipsnyje (rasite cia) "Another misconception is that a high concentration of phosphorus ensures excellent flowering. Research has repeatedly shown that many growers have been using excessive concentrations of this nutrient. In one study, phosphorus varying from 22 to 242 ppm (with 100 or 200 ppm of nitrogen) did not influence growth or flowering of phalaenopsis. Preliminary research indicates that 25 to 50 ppm phosphorus is adequate to grow an excellent crop. Research has shown that when potting newly imported bareroot phalaenopsis for inducing spiking soon, phosphorus did not affect spiking or flower count during the first flowering season." Neversiu, nes tingiu ir neabejoju, jog jei ekonomika moketes tai su anglu daug bendro turite, jei ne - jusu bedos.

As neteigiu, kad schultz trasos yra geros, as ju nenaudoju, bet labai gerai matau, kaip jus nesigaudote trasu etiketese. Ir tikrai net nesiruosiu jums ant lekstutes pateikti straipsniu, kur apie tai rasoma, nes to pilnas internetas, galu gale jei nemokate naudotis ir rasti informacijos tai pasiimkite knyga is kokios bibliotekos apie agrokultura ar botanika ir pasiskaitykite, ka reiskia NPK skaiciai, kas yra ppm ir kaip pagal tai pasiskaiciuoti koncentracijas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2010 09 24, 20:18)
patarciau duoti ekonomistei kelia... manau geriausia byla-tyla. ateina klausti klausimu nors forumu informacija nepatikima  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
nesigilinkit i kivircus, si tema ne tam  4u.gif



nesijaudinkit del manes, as smagiai dabar bendrauju 2 uzs. forumuose. Jei kazkam atrodau agresyvi, tai tokia nesu: kai kazkas puldinejo mane, as net knyg. citavau... o visi cia tokie ismintingi, o faktu pateikti negali. Kaip galvojat, jei mokslininkas rasytu darba, ar jis nurodytu, kad literaturos saltinis buvo google.com arba koks forumas- TIKRAI NE, nes darbas butu ,,neiskaitytas,,. Mano darbas susijes ne tik su ekonomine veikla, bet ir su teise mano privac. versle, todel forumu komentarai ir google.com man ispudzio nerado, nieks nepasiraso pirkimo- pardavimo sutarties uz 2 mln., pries tai neperskaites tam tikro istatymo: tarkim kas turi buvo itraukta i sutarti, nes galbut kazkas forume vardijes tos sutarties suded. dalis, pamirso parasyti per kiek ar iki kada turi buti atsiskaityta su pardaveju... arba tarkim pamirso nurodyti, jog sutarties lapai turi buti sunumer. ir butinai patvirtinti jusu parasu, kad nebutu galima sukeisti lapo. Aisku siuos dalykus zino notarai, bet zmones , kurie gali moketi simt. tukstanc. ar mln. tikrai turi savo notarus ir gali sugalvoti (ar notaras jiems gali patarti) maza niuansa tam tikru klausimu, o tada sandoris ivyks bet ne jusu naudai. Todel protingi zmones skaitys istatymus ir butinai forum. dar perskaitys kitu patirti, tam kad zinotu i ka atkreipti demesi.
Atsakyti
Cambria noriu uzduoti jums klausima,jus vedus??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 09 24, 20:32)
Na, visu pirma, kad dideli fosforo kiekiai neturi itakos zydejimui ir kad jo skaicius trasose turi buti maziausias rasoma knygoje "Orchids for Dummies" (daug kas teigia (vakaru forumuose), jog si knyga patikima), o kalbant apie falenopsius stai kas buvo rasoma viename straipsnyje (rasite cia) "Another misconception is that a high concentration of phosphorus ensures excellent flowering. Research has repeatedly shown that many growers have been using excessive concentrations of this nutrient. In one study, phosphorus varying from 22 to 242 ppm (with 100 or 200 ppm of nitrogen) did not influence growth or flowering of phalaenopsis. Preliminary research indicates that 25 to 50 ppm phosphorus is adequate to grow an excellent crop. Research has shown that when potting newly imported bareroot phalaenopsis for inducing spiking soon, phosphorus did not affect spiking or flower count during the first flowering season." Neversiu, nes tingiu ir neabejoju, jog jei ekonomika moketes tai su anglu daug bendro turite, jei ne - jusu bedos.

As neteigiu, kad schultz trasos yra geros, as ju nenaudoju, bet labai gerai matau, kaip jus nesigaudote trasu etiketese. Ir tikrai net nesiruosiu jums ant lekstutes pateikti straipsniu, kur apie tai rasoma, nes to pilnas internetas, galu gale jei nemokate naudotis ir rasti informacijos tai pasiimkite knyga is kokios bibliotekos apie agrokultura ar botanika ir pasiskaitykite, ka reiskia NPK skaiciai, kas yra ppm ir kaip pagal tai pasiskaiciuoti koncentracijas ir t.t.



Kai turesiu laiko, tai butinai rasiu kokia knyga sia tema, bet tada ir Schulz reiketu isigyti. O dabar skait. jusu nuorodas.
Atsakyti
QUOTE(Cambria @ 2010 09 24, 20:36)
nesijaudinkit del manes, as smagiai dabar bendrauju 2 uzs. forumuose. Jei kazkam atrodau agresyvi, tai tokia nesu: kai kazkas puldinejo mane, as net knyg. citavau...

Gal ir neagresyvi bet kazkoki psichini sutrikima tikrai turit, speju sociopate esat. Nesuprantu,
ko jus cia cikliskai griztant, nors ir "2 UZS. forumuose" dalyvaujat? Cia kai PMS'as uzeina ir reikia issikrauti ant kazko? Neturite draugu ar kaip yra?
Atsakyti