Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Lerikyte @ 2010 09 24, 15:41)
Jau tuoj man atrodo galima bus ir biografija surasyt pradedant nuo gyvenamosios vietos,laisvalaikio,issilavinimo,darbo pobudzio,lankomu kursu,skaitytu/skaitomu knygu.. Ar reikia forume apie tai girtis?kitos cia esa ne metus ir ne tris, bet nemaciau nei giriantis,nei skelbiantis. Cia susireiksminimas ar kas? // na ir ka,kad is kaimo? Atsirado mat, sostines dama biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



Visu pirma, pradejau bendrauti graziai, jei jau pamirsot Lerikyte (juk jus labai, labai, labai, megstate mane cituoti, tai susiraskit pirmus mano komentarus , o veliau ir savo- as iki jusu lygio nenusileisiu ir to nedarysiu). Del kaimo- tai skirta tik jums Lerikyte, o ne kitom. Kai siame forume atsirado Evers, visos ja ignoravo, bet ji saunuole nepasidave ir dabar jus, jau irgi atsakot i jos klausimus ir komentarus. Evers mano pagarba jums, esat labai draugiska i miela- apie kaima skirta tik Lerikytei (ir dar keliom draugiskom kaimietem)

Kadangi jus Lerikyte rasot autobiografija apie mane, tai dar prirasykit, kad labai megstu skait. ivairias filosofines mintis, o sitos skirtos butent jums ir tik jums Lerikyte (daugiau nesivarginsiu ir neatrasinesiu jums, nors ta jau nekarta rasiau, bet kai perskaiciau, kad jus is kaimo- viskas tapo aisku. Gaila, kad nepamatysiu jusu parodoje, ber pavasari tikrai nepraleisiu tokios progos).
Atsakyti
Cia jums Lerikyte:

"Gera mintis, nesvarbu iš kur paimta, daug vertingesnė už kvailą savąją" - F. Lanot de Vaje

Kvailio liežuvis aplenkia mintį.

Kuo žmogus protingesnis ir geresnis, tuo daugiau gero jis pastebi žmonėse. (B. Paskalis)

Negalima paspausti rankos sugniaužus kumštį. Indira Gandhi

Nori gauti protingą atsakymą, klausk protingai. J.V. Gėtė

Įspėjamasis šūvis į galvą.

Yra žmonių, manančių, kad visa, kas daroma rimtu veidu, yra protinga G.K.Lichtenbergas

Yra žmonių, kurie niekada neklysta todėl, kad jų niekada nevargina jokios protingos mintys J.V.Getė

Visa problema su pasauliu yra ta, kad kvailiai ir fanatikai visada tokie savimi pasitikintys, o išmintingesni - tokie pilni dvejonių Bertrandas Russell

Svetimos ydos visada mums prieš akis, o savo - už nugaros. Seneka

Prieš rodydamas mano dėmes, nusiplauk pirštą. B.Franklinas

Pavyduoliai amžinai žvelgia pro žiūronus, kurie mažus daiktus paverčia dideliais, nykštukus - milžinais, spėliones - tiesa. M.Servantesas

Padegti namą, kad išsikeptum kiaušinienės, - egoisto savybė. F.Bekonas

Neskubėk į savo laidotuves. Jos be tavęs neprasidės.

Mes priversti tikėti likimu. Nes kaipgi kitaip galėsime paaiškinti sėkmę tų, kurių nemėgstame. Jeanas Cocteau

Kuo ledas plonesnis, tuo labiau norisi sužinoti, ar išlaikys. H.V.Šo

Kaulas, numestas šuniui, nėra gailestingumas; gailestingumas - tai kaulas, kuriuo dalijiesi su šunimi, kai esi alkanas ne mažiau už jį. Dž.Londonas

Gyvenimas moko tik tuos, kurie jo mokosi. (V. Kliučevskis)

Nemo nascitur doctus – Niekas negimsta mokytas.

Nescit vox missa reverti (Horatius) – Pasakytas žodis nesugrįžta.

Novus rex, nova lex – Naujas karalius, naujas įstatymas.

Nesvarbu, kiek turtingas, koks žymus ar įtakingas esate. Kai mirsite, jūsų laidotuvių eisenos dydis labai priklausys nuo tos dienos oro sąlygų.
Maiklas Pričardas (Michael Pritchard)

Žavėjimasis šaudymu kaip sportu priklauso nuo to, kuriame ginklo gale jūs esate.
P. G. Voudhauzas (P. G. Wodehouse)

Skrydžio malonumui pajusti parašiutas nereikalingas, jis reikalingas, jei norėsi tai pajusti ir antrą kartą.

Atominė bomba visada pataiko į epicentrą.

Feminisčių egzistavimas - tai vienintelis sunkiai paneigiamas moterų nepilnavertiškumo įrodymas.

Kiekvienas girdi tik tai, ką supranta.

Skurdo vaizdas pavyduolių nejaudina.

Piktas žmogus pakenkia sau pirmiau negu kitiems. Augustinas

Jei nori gyventi sau, gyvenk kitiems.

Niekas kitas taip neatskleidžia žmonių charakterių, kaip tai, iš ko jie juokiasi.
Paklausyti gero patarimo - vadinasi, išplėsti savo galimybes.

Džiaukimės tuo, ką turime, neimdami lyginti: niekuomet nebus laimingas tas, kam neramu, jog kitas yra laimingas

Kiekvienas yra nelaimingas tiek, kiek tiki toks esąs.

Neskubėk teisti, skubėk suprasti.

Tolerancija - geriausia religija.

Apsirikti gali ir išmintingas. Neprisipažinti apsirikęs gali tik kvailys.

Kai kurie žmonės padaro daug pikta vien dėl savo poreikio paplepėti.

Tas, kuris toks kurčias, kad net iš draugo nenori išgirsti tiesos, yra beviltiškas.

Tikrai draugystei būdinga duoti patarimus ir juos išklausyti.

Klausimo tonas lemia atsakymo toną.

Niekas taip nesidomi kitų veiksmais kaip tie, kuriems tai turėtų visai nerūpėti.
Atsakyti
Kokia man malone is tamstos biggrin.gif Pradejot graziai bendraut doh.gif kazkodel atsimenu arba gyrimasi, arba bandyma viska uzgincyti, ta daret ir pries tuos zmones, pries kuriuos reikejo patylet geriau jau isvis ( ne save omeny turiu ). Ir koks idomus dalykas del Evers, kada jau as cia su ja nesnekejau ar demesio nekreipiau? Gal evers primins blink.gif Jei i kazko klausima tikrai nezinau atsakymo - tai ir nerasau nesamoniu, geriau apskritai g.gif O kas cia del parodos, ka viesi grasinimai prasidejo? ax.gif

O kazin, jei tas mintis ( ir gaila ne savo ) pries veidrodi sau perskaitytumet ? g.gif man tai jos tamstai ziauriai tinka. O pakopijuot kiekvienas gali, tikejaus pacios filosofiniu isvedziojimu, deja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 24 rugsėjo 2010 - 16:22
Kiekvienas girdi tik tai, ką supranta.
Atsakyti
nieko negaliu paneigt,bei patvirtint... g.gif
labai padejo ''zuzla'' ''lark'' man su klausimais cia..zinoma suprantu jai kas ko nezino tai ir neatraso.nesitikedavau vos parasiusi gaut atsakyma..ir taip operatyviai merginos patarineja. o del trasu ir man idomu. ax.gif
informacijos daugiausi bandau susirast pati..(megstu rusu forumus paskaitinet,paziurinet)o jai greit nerandu ko ieskau tai paklausiu-parasau..

p..s...del posakiu..man patinka toks...
Jai kas tau spardo uzpakali..vadinasi esi priekyj.. lotuliukas.gif
nesipykim merginos..gyvenkime draugiskai... group.gif
Atsakyti
Tos trasos kur idejo Zuzla, is tiesu rekomenduotos Olivijos, parodoje buvo galima isigyti pigiau, nezinau, gal ir sioj yra. Sake, jog sudetis, kaip Shultz,o kaina tris kart mazesne. Naudoju, kolkas patenkinta. Dar naudoju guano, bet jis labiau gumbinems mano akimis tinka, bet lapams auginti phalaenopsiams irgi gerai buvo, bet suformuoti graziems ziedams, man atrodo ju nevisiskai pakanka ( apie guano ) Sitai ketinu patvirtint arba paneigt uz pusantro menesio, kai suzydes nauji ziedstiebiai ir bus tresti tik su Zuzlos idetomis trasomis.
Atsakyti
man visai nieko sios trasos..
user posted image

dar naudojau agronom orhideju trasas..bet pirmosios geresnes..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 24 rugsėjo 2010 - 17:17
tai as butent sias guano ir vadinau. patinka man jos visumoj, ,,ilgai,, groja.
Atsakyti
QUOTE(Cambria @ 2010 09 24, 12:30)
Pries kelias dienas ziurejau Schultz sudeti, tai ten Azoto ir Fosforo kiekis 3-5 (neprisiminu tiksliai) kartus didesnis, nei paprastu trasu. Be azoto- nebus lapu ir stiebo, be fosforo- ziedu.

O ne tik i skaiciukus ant trasu pakuociu reik ziuret, o dar ir i nurodytas koncentracijas, kuriomis trest. Jei nezinote, ka tie skaiciukai reiskia tai cia Jusu bedos.

Taip pat pakartotiniai tyrimai irode, jog fosforas neturi itakos orchideju zydejimui.
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 09 24, 18:39)
O ne tik i skaiciukus ant trasu pakuociu reik ziuret, o dar ir i nurodytas koncentracijas, kuriomis trest. Jei nezinote, ka tie skaiciukai reiskia tai cia Jusu bedos.

Taip pat pakartotiniai tyrimai irode, jog fosforas neturi itakos orchideju zydejimui.


Apie Schulz ,,koncentracija,, ir kaip naudoti sias trasas- nemazai jau zinau i sio furumo dalyviu, o del tyrimu: esu toks zmogus, kuri domina tik faktai: imeskit kelias nuorodas, 1-2- man per mazai. Tada as pritarsiu ir pasisemsiu is jusu patirties, aciu. Del trasu- dar mazas pastebejimas: vienas rekomend. naudoti kas menesi (Schulz irgi man regis panasiai), o kitas kas savaite- man labiau patinka, tos kurios naudojamos kas savaite, maziau problemu ir rezultatas yra. O del fosforo- kai tikri orchideju augintojai skelbs, kad jis nereikalingas, as tada pritarsiu ir atsizvelgsiu. Kol kas is jusu paciu patirties (didesnes sio forumo dalyviu) matau, kad pas didesne dali ,,tik salotos auga,,, arba geles metamos lauk wink.gif geriau man jas parduokit, reanimuosiu jas wink.gif

Taigi laukiu faktu... jei nuorodu neturit, tai galite nurodyti saltinius- o as jau pati kaip nors rasiu priejima prie ju. O del skaiciuku: esu ekonomiste- analitike, todel be skaiciuku, statistikos ir analizes niekaip. Dar nepamirstam, kad jus naudodami silpna Schulz koncentracija laistot- mirkot geles 1-2 gal 3 kartus i menesi, o as kas savaite, vasara net dazniau. Ir kol kas nei viena gele nenukeliavo i siuksliu deze, bet faktu laukiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cambria: 24 rugsėjo 2010 - 18:51
QUOTE
O kas cia del parodos, ka viesi grasinimai prasidejo?

itariu,kad seksualinis priekabiavimas mirksiukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE
imeskit kelias nuorodas, 1-2- man per mazai.

paklausk pas dede googli,jis simtus nuorodu turi,ka ten su keliom prasidet,o dar jei graziai paprasai, tai ir kokia nori kalba duoda smile.gif
Papildyta:
QUOTE
Ir kol kas nei viena gele nenukeliavo i siuksliu deze

o kas mate??? g.gif
Atsakyti
[quote=egis11,2010 09 24, 19:48]
itariu,kad seksualinis priekabiavimas mirksiukas.gif lotuliukas.gif

paklausk pas dede googli,jis simtus nuorodu turi,ka ten su keliom prasidet,o dar jei graziai paprasai, tai ir kokia nori kalba duoda smile.gif


apie 70-85 proc. info. internete yra nepatikima: kadangi teko nemazai stud. skirtingus dalykus, o mano atmintis (ypatingai kas liecia mokslus ir versla),tai daznai matau tu paciu zurnalistu, ivairiu komentatoriu ir pan.- cituojamas ivairias istraukas is knygu, moksliniu darbu, kurias man teko skaityti stud. metu- dazniausiai buna net visai ne i tema. Todel google.lt man ne rodyklis, gal patikimiausia info ismes tik 25689psl.- as tiek tikrai neskaitysiu ir neieskosiu.

Ir mane nedomina straipsniai is zurnalu- siandien tas zurnalas yra o rytoj jau nebe ar panasus saltiniai. Mane domina knygos, kuriomis prekiaujama ilaga laika, moksliniai darbai, enciklopedijos ir tp.
Taigi isvada tokia: negalit apginti nuomones, todel kaip sakoma teisme: byla pralaimeta, gero vakaro.


Ir dar , jei kas imes nuoroda, tai: tik ne is Lietuvos ir butu idealu, kad auginimo salygos butu panasios i Lt (bet cia jau neprivaloma).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cambria: 24 rugsėjo 2010 - 19:02