Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

pele snaudale,cia tikrai geras!dar taip nemacius buvau.gal cia kokia nuo kompu radiacija veikia? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 09 24, 09:15)
pele snaudale,cia tikrai geras!dar taip nemacius buvau.gal cia kokia nuo kompu radiacija veikia? lotuliukas.gif


Bet namie tai miegamajam tokia pati stovi ax.gif
O negali man schultzo trąšos tokių fokusų padaryt? Nors jei niekam nebuvo taip, tai gal ne..
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 09 24, 09:47)
Bet namie tai miegamajam tokia pati stovi  ax.gif
O negali man schultzo trąšos tokių fokusų padaryt? Nors jei niekam nebuvo taip, tai gal ne..



Pries kelias dienas ziurejau Schultz sudeti, tai ten Azoto ir Fosforo kiekis 3-5 (neprisiminu tiksliai) kartus didesnis, nei paprastu trasu. Be azoto- nebus lapu ir stiebo, be fosforo- ziedu. Nupirkau kazkokias naujas trasas, bet nieko gero... grisiu pria savo senu (saugiu), kurias cia kazkas kritikavo tipo su Schulz net = neverta, bet kiek matau atejus rudeniui visos keicia savo nuomone del substartu ir trasu. Idomu kas bus ziema? Mirstu is juoko wink.gif



Gal kur nors Vilniuje matete smulku substrata (toki kokiame auga geles nupirktos parduot.), bet tik ne is orchidejos.lt. Labai, labai ieskau. Ir dar nepatarciau pirkti trasu: Florlis- man saknys pajuodavo (nors bandziau jas dar tik kelis kartus, gal pripras geles).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cambria: 24 rugsėjo 2010 - 11:31
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 09 24, 07:51)
Nuotrauka telefonu daryta, bet gal įžiūrėsit. Šita darbe auga ir mažiau lapukų turi (naminė virš 10).  Viršutinis stiebas - naujai išleistas, taip ir nesužydėjęs, tik lapukus turi (čia tik pačiam viršuje jie yra, o naminė orchidėja iš kiekvienos akutės išleidusi). Apatinis stiebas - kas liko po žydėjimo, bet ir tas lapukus leist pradėjo  blink.gif

user posted image


Mano uosvienes phaleonopsis kazka panasaus isdirbineja g.gif Bet ji augaleli laiko virtuveje ir netgi niekuo netresia...tik pas ja tie lapukai dar didesni,nors jau pries kokias dvi savaites maciau,reikes nufotkint ir atidziau apziuret g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AisteZ: 24 rugsėjo 2010 - 11:53
QUOTE(AisteZ @ 2010 09 24, 11:52)
Mano uosvienes phaleonopsis kazka panasaus isdirbineja g.gif Bet ji augaleli laiko virtuveje ir netgi niekuo netresia...tik pas ja tie lapukai dar didesni,nors jau pries kokias dvi savaites maciau,reikes nufotkint ir atidziau apziuret g.gif


Mano phaleonopsis tą patį pernai darė. Nutariau pažiūrėti kas bus toliau. O toliau ji išaugino, iš tų lapukų, orines šakneles. Tai dabar turiu 2 mažutes orchidėjas - vaikučius. Jau atskyriau ir pasodinau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cambria @ 2010 09 24, 13:30)
Pries kelias dienas ziurejau Schultz sudeti, tai ten Azoto ir Fosforo kiekis 3-5 (neprisiminu tiksliai) kartus didesnis, nei paprastu trasu. Be azoto- nebus lapu ir stiebo, be fosforo- ziedu. Nupirkau kazkokias naujas trasas, bet nieko gero... grisiu pria savo senu (saugiu), kurias cia kazkas kritikavo tipo su Schulz net = neverta, bet kiek matau atejus rudeniui visos keicia savo nuomone del substartu ir trasu. Idomu kas bus ziema? Mirstu is juoko  wink.gif
Gal kur nors Vilniuje matete smulku substrata (toki kokiame auga geles nupirktos parduot.), bet tik ne is orchidejos.lt. Labai, labai ieskau. Ir dar nepatarciau pirkti trasu: Florlis- man saknys pajuodavo (nors bandziau jas dar tik kelis kartus, gal pripras geles).


niekas nekeicia tu nuomoniu, cia tik as visu klausineju kaip geriau, nes dar neapsisprendziu nei koki substrata naudot nei kokias trasas. kaip jus nesuprantat, kad pas visas tos geles skirtingai auga, zinoma, didele itaka turi substratas, trasos ir pan, bet taipogi namu temperatura,aplinka, dregmes balansas.. jum gal netiko tas stambus, kitom gal jis idealus. kazkokius nusistatymus pati sau susiformuojat ir bandot labai piktai ikisti juos kitiem(gal del to ir atdodot tokia izuli ir net kartais juokinga - vien del savo piktumo). na pasaket savo nuomone - man jis netiko, del to ir ano, ir baigta.
pvz mano atveju vasara tiko smulkus substratas, db jis man nebetinka, nes pasikeite oro salygos. trasos iki siol tenkino vienokios, db man reikia kazko daugiau.tik tiek.
o jum palinkeciau nebuti tokiai piktai ir atsiauriai. bukit "minkstesne", tada ir gyvenimas atrodys geresnis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aldija @ 2010 09 24, 12:04)
Mano phaleonopsis tą patį pernai darė. Nutariau pažiūrėti kas bus toliau. O toliau ji išaugino, iš tų lapukų, orines šakneles. Tai dabar turiu 2 mažutes orchidėjas - vaikučius. Jau atskyriau ir pasodinau  thumbup.gif

Super tada,bus gal man viena gelyte ax.gif
Atsakyti
Anabele,jau tik nesprok is juoko a? hihihi.gif eilini karta issitycioji,o poto dar patarimo reikia matai,kur gaut biggrin.gif Gal uzsienio forumas patartu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 09 24, 15:30)
Anabele,jau tik nesprok is juoko a? hihihi.gif eilini karta issitycioji,o poto dar patarimo reikia matai,kur gaut biggrin.gif Gal uzsienio forumas patartu?  g.gif



Eilini karta sakau, gyvenu Vilniuje, o ne Maskvoje ar Londone, ar Berline... todel cia ir pirkti zadu, o ne is uzsien. uzsakineti. Niekada nieko neperku internetu.


Na kadangi perskaiciau, kad jus is kaimo, tai dabar daug kas tapo aisku... akis uz aki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cambria: 24 rugsėjo 2010 - 14:36
Jau tuoj man atrodo galima bus ir biografija surasyt pradedant nuo gyvenamosios vietos,laisvalaikio,issilavinimo,darbo pobudzio,lankomu kursu,skaitytu/skaitomu knygu.. Ar reikia forume apie tai girtis?kitos cia esa ne metus ir ne tris, bet nemaciau nei giriantis,nei skelbiantis. Cia susireiksminimas ar kas? // na ir ka,kad is kaimo? Atsirado mat, sostines dama biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 24 rugsėjo 2010 - 14:43
QUOTE(Cambria @ 2010 09 24, 15:35)
Na kadangi perskaiciau, kad jus is kaimo, tai dabar daug kas tapo aisku... akis uz aki


o ho... blink.gif as ir is kaimo...bet labai faino...cia grynas oras..ir maiste maziau E... biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai dabar man pasakykit ar geros tos Schultz trąšos ar ne lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti