Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Aš irgi taip pastebėjau.Kambaryje auga labai gražiai,o tie,kuriuos išnešiau į lauką... schmoll.gif
Atsakyti
nu cia kaip kam, apie phalaenopsius aisku nekalbu, bet cambrios, katleja, cymbidium be lauko turbut butu ilgai ilgai stagnave. Sudarau dalini pavesi, ka po lapais kitu pakisu, ka ant virsaus.
Atsakyti
Pas mane pagrinde phalaenopsiai, tai ju net nemastau nest lauk.
Atsakyti
as irgi ne smile.gif
Papildyta:
Merginos, gal galit kuri sukurti tema? Darbe labai prastas kompiuteris manau,kad galiu nespet suredaguot schmoll.gif ir idekit tinos ( pradzioje ) yra linkas i fotoalbuma ir pokahontos ( parase ).

o guano man irgi labai patinka thumbup.gif ziauriai geros ir nebutina ju uostyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 08 20, 10:58)
nebutina ju uostyti biggrin.gif


o tai kaip kvepuot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 08 20, 10:59)
o tai kaip kvepuot? unsure.gif

nu nznau man ant tiek jau tikrai nesmirda, kad net kvepuot nebutu imanoma, ir toliau laikant savo jusle gyvent galima biggrin.gif
bet kiekvienam juk kvapo pojutis skirtingas mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 08 20, 10:59)
o tai kaip kvepuot? unsure.gif

Užtaisau trąšas ir padedu kur į kampą ar kitam kambarį, kad neerzintu. Nereikia buteliuko uostyti mirksiukas.gif O su vandeniu atsiskiedus taip nesmirda thumbup.gif
Atsakyti
Na kvapas nera malonus, bet jau ir ne toks, kad kentet neimanoma.
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 08 20, 11:33)
Užtaisau trąšas ir padedu kur į kampą ar kitam kambarį, kad neerzintu. Nereikia buteliuko uostyti  mirksiukas.gif O su vandeniu atsiskiedus taip nesmirda  thumbup.gif


aš tai orches virtuvinėj kriauklėj merkiu doh.gif
Atsakyti
o as paskutiniu metu lauke, kai silta, ta egzekucija darydavau.
Atsakyti
na guano trasos tikrai kvapa turi, bet pasidomejus kas tas guanas yra, galima padaryt isvada kodel. o sios trasos tikrai patinka mano orchidejom, tiesa pasakius ir ne tik jom. karts nuo karto ir kitas geles palieju thumbup.gif
Atsakyti
gerai, įkalbėjot biggrin.gif

kas dėl pigumo, tai abejoju, ar jos pigesnės, nes sąnaudos didesnės smile.gif
Atsakyti