Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Dasha @ 2010 09 21, 18:08)
Labas vakaras.

as kirpciau, nes ta viena saknis man neatrodo tvirtas pagrindas isgyvenimui.
Papildyta:
QUOTE(evers @ 2010 09 21, 18:11)
grazu..jai gamta dave ur neatrodo kad gelyte skurstu..pasilikciau pasipuikavimui.. doh.gif  tik gal sknytes truputi leciau leis... g.gif

jie visada klesti, kol juos maitina motininis augalas
Atsakyti
labas vakarelis,
mergaites noreciau patarimo ka daryti g.gif
perstaciau savo orchytes ant kitos palanges kur daugiau saules,
ir stai viena truputuka nukentejo, matyt buvo per karsta nes "apsvilo "
du lapai ( paciu lapu viduryje gavosi lyg puvinys). Tai dabar nezinau ar man tuos negrazius lapus nukirpt ar dar palikt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramutuke @ 2010 09 21, 19:59)
Tai dabar nezinau ar man tuos negrazius lapus nukirpt ar dar palikt?  g.gif


palikt... jei gėlei jie bus nereikalingi, ji pati juos numes
Atsakyti
Teko susirasineti su orchideju pardaveju is tailando ir klausiau apie vandu auginima, o sulaukiau tokio atsakymo kad galima jas auginti ir substrate nebutinai taip kaip tailande ir kaip daug kas augina lt vazose . Gal kas esat ar auginat vanda substrate ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 09 22, 16:02)
Teko susirasineti su orchideju pardaveju is tailando ir klausiau apie vandu auginima, o sulaukiau tokio atsakymo kad galima jas auginti ir substrate nebutinai taip kaip tailande ir kaip daug kas augina lt vazose . Gal kas esat ar auginat vanda substrate ? g.gif


taip, daug kas augina stambioje žievėje smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos ka patartumet nuo baltasparniu, ar galiu pirkti tai kas juos naikina? ar kazka kito, nes bijau kad salnim nepakenkciau.. g.gif Busiu dekinga uz atsakyma. smile.gif
Atsakyti
sveikos,as va sedziu ir galvoju,ar nenurezus man ziedastiebio savo vieno phaleanopsio.perzydejo gal birzelio men,ir dabar jokiu veiksmu nevyksta.tik lapai bujoja.gal,sakau,dziuktelt man ta stieba velniop,vistiek,kad zalia ji islaikyti,energija eikvoja pacios geles?ka patartu profai?o ka jus darot?
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 09 23, 12:13)
sveikos,as va sedziu ir galvoju,ar nenurezus man ziedastiebio savo vieno phaleanopsio.perzydejo gal birzelio men,ir dabar jokiu veiksmu nevyksta.tik lapai bujoja.gal,sakau,dziuktelt man ta stieba velniop,vistiek,kad zalia ji islaikyti,energija eikvoja pacios geles?ka patartu profai?o ka jus darot?

profai ne profai ale daug phalaenopsiu turiu biggrin.gif as nekerpu, kol gele pati nesugalvoja pvz jo viso nudziovint arba, kai augalas buna tikrai silpnas tada reziu iki apacios. o jei jis klesti tai lai buna, daznai mieganti akis prabunda pvz kartu su nauju ziedstiebiu smile.gif
Atsakyti
o aš nukerpu iki miegančios akutės, jei per porą mėn nieko neišleidžia, nupjaunu visą
Atsakyti
na,gerai,ikalbejot,dar paliksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
o ar galima ją laikyt ant palangės pietų pusėj? ar kenks saulė?
Atsakyti
QUOTE(daiva.k @ 2010 09 23, 16:51)
o ar galima ją laikyt ant palangės pietų pusėj? ar kenks saulė?


manau dabartine saule labai nekenks, nes rudeni ne tokia kaitri, bet jei matot kad tikrai gali but karsta, tuomet stikla galima butu pridengt kazkuo, kad labai nekepintu. mirksiukas.gif
Atsakyti