Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

labutis
mano draude turi dendrobium va tokiuser posted image
ir jam pradejo augt vaikeliai, viena paemiau sau pasodinau, bet jis taip ir stovi jau dvi savaites ir neauga g.gif ar tai normalu, ar kazkaip reikejo paruost pries sodinant? pats augaliukas buvo kokiu 10 cm, o sakneliai 2-2,5cm, sodinau i exstra substrata su uolena. Ir dar kazkur perskaiciau kad reikia sodint i vazona kuo mazesni, kad vos tilptu ... o mano toks visai ne mazas...
Patarkit, jei turit patirties wink.gif
Atsakyti
dendrobium dauginami kero dalijimu arba keikiais. Ką jūs vadinate "vaikeliu" ?

p.s. Parodos Augalų labirintai metu visas tris dienas bus vaizdžiai pasakojama ir rodoma, kaip sodinti, persodinti, dalinti, dauginti, reanimuoti. Ateikite ir gausite išsamią vaizdinę konsultaciją
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 09 20, 14:33)
p.s. Parodos Augalų labirintai metu visas tris dienas bus vaizdžiai pasakojama ir rodoma, kaip sodinti, persodinti, dalinti, dauginti, reanimuoti. Ateikite ir gausite išsamią vaizdinę konsultaciją

o jei galėtumėte tik vieną dieną išsirinkti nuvažiavimui, kurią pasirinktumėte? rolleyes.gif ar ten visas dienas bus viskas taspats? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 09 20, 13:41)
o jei galėtumėte tik vieną dieną išsirinkti nuvažiavimui, kurią pasirinktumėte?  rolleyes.gif  ar ten visas dienas bus viskas taspats? ax.gif



ekspozicija nesikeis, o "veiksmas" - taip, nes nėra dviejų identiškų augalų. Atsivežkite savo klausimus ir Jums bus išsamiai atsakyta, nepriklausomai nuo dienos.
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 09 20, 12:33)
dendrobium dauginami kero dalijimu arba keikiais. Ką jūs vadinate "vaikeliu" ?

p.s. Parodos Augalų labirintai metu visas tris dienas bus vaizdžiai pasakojama ir rodoma, kaip sodinti, persodinti, dalinti, dauginti, reanimuoti. Ateikite ir gausite išsamią vaizdinę konsultaciją

tai bus tikriausiai keikis nes augo tipo ant stiebo wink.gif
aisku norisi patekt i paruoda, bet mano maze susirgo ir gali but kad negalesiu sad.gif
ten gi ir pardavines augalus? kaip as noreciau miniuko ph
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oks@n@: 20 rugsėjo 2010 - 13:23
QUOTE(Oks@n@ @ 2010 09 20, 12:55)
viena paemiau sau pasodinau, bet jis taip ir stovi jau dvi savaites ir neauga  g.gif  ar tai normalu


normalu
Papildyta:
QUOTE(Oks@n@ @ 2010 09 20, 14:22)
kaip as noreciau miniuko ph


ermitaže jau kelis kartus šimtais vežė... užsukit
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2010 09 20, 11:30)
mergaites,gal galima placiau apie reabilitacija orchideju????mano gaivinta gelele pacinamoninta irgi mirsta,paskutinis lapas jau geltonuoja,liko tik isoriniu saknu laselis zaliu:(((tai istraukt viska ir kist i maiseli?kur laikyt?kaip laikyt?

Na aš (labai gaila kad neturiu nufotografavusi),bet laikiau taip:
į paprastą parduotuvės maišelį pripyliau iš gėlės substrakto ,ant jo uždėjau bambukinio padėkliuko gabalėlį,kad tiesiogiai nesiliestų su substratu ir užrišau maišelį.Laikydavau virtuvėje ,o naktimis vonioje kur šilta ir kiekvieną dieną atrišdavau išvėdinti ir apžiūrėti ax.gif ir išleido ji man naujas 8 šaknytes thumbup.gif o dabar jau persodinau į vazoną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 09 20, 14:11)
normalu
Papildyta:
ermitaže jau kelis kartus šimtais vežė... užsukit

aciux, senei jau i ermitaza buvau uzsukus, reiks prie progos nuvaziuot
Atsakyti
QUOTE(Vanilė @ 2010 09 20, 16:18)
Na aš (labai gaila kad neturiu nufotografavusi),bet laikiau taip:
į paprastą parduotuvės maišelį pripyliau iš gėlės substrakto ,ant jo uždėjau bambukinio padėkliuko gabalėlį,kad tiesiogiai nesiliestų su substratu ir užrišau maišelį.Laikydavau virtuvėje ,o naktimis vonioje kur šilta ir kiekvieną dieną atrišdavau išvėdinti ir apžiūrėti  ax.gif ir išleido ji man naujas 8 šaknytes  thumbup.gif o dabar jau persodinau į vazoną  ax.gif

aciux,bandysiu ir as taip
Atsakyti
QUOTE(Vanilė @ 2010 09 20, 17:18)
Na aš (labai gaila kad neturiu nufotografavusi),bet laikiau taip:
į paprastą parduotuvės maišelį pripyliau iš gėlės substrakto ,ant jo uždėjau bambukinio padėkliuko gabalėlį,kad tiesiogiai nesiliestų su substratu ir užrišau maišelį.Laikydavau virtuvėje ,o naktimis vonioje kur šilta ir kiekvieną dieną atrišdavau išvėdinti ir apžiūrėti  ax.gif ir išleido ji man naujas 8 šaknytes  thumbup.gif o dabar jau persodinau į vazoną  ax.gif


laiket visa gele maiselyje? kartu su lapais? per kiek laiko isleido saknis?
Atsakyti
Aš laikau 5 l bambalyje, Žalia giria arba kažkas panašaus. Nukirpau viršų ir padariau kaip dangtį, tai jau turiu 2 šakneles po kelis cm, ir du naujus lapelius. smile.gif O jau parsinešiau iš mamos doh.gif Čia tiesa pasakius pirmas mano bandymas atgaivinti, tai patirtimi negaliu didele pasidalinti, bet toks indas, tai manau tikrai labai patogus.
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 09 20, 17:05)
laiket visa gele maiselyje? kartu su lapais? per kiek laiko isleido saknis?

Taip laikiau ir labai greitai viskas pasimatė,gal po poros dienų jau pasimatė šaknytės ax.gif
Atsakyti