Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

sitoj ne. Pavasarinej dalyvavau,o ka ? rolleyes.gif
Atsakyti
esu bandziusi keleta orhidejoms zemiu..labiausiai patiko ekstra..tiesa perku kur smulkus..dar nusipirkau pabandyt va toky.. pirkau kad anglies yra jame tad ziuresiu...kai bereiks kokia gelyte persodint maisysiu siuos du..
Atsakyti
jezau,as vis pergyvenu del savo tris dienas mirkusios orchidejos,kad tik nebutu koks puvinys isimetes....nors,plika akim nesimato lyg nieko,bet saknys gerokai pamirkusios.du ziedelius numete,bet daugiau taip lyg nieko nesimato...idomu,jei butu puvinys,po kiek laiko pasimatytu? g.gif bet dar vis labai tikiuosi,kad nebus verysad.gif
Atsakyti
Su tais mirkymais tai vėl, pažįstu porą žmonių, kur savaitę laiko įmerktas orchidėjas į bliudelį vandens su trąšom. Ir ką? Žydi.. Ir dar gyvenime nesu mačius niekur tiek žiedų. Min 50. blink.gif Žiedas prie žiedo. Ir kas svarbiausia, nesidomėjo nei kaip reikia augint, nieko.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 09 19, 14:54)
sitoj ne. Pavasarinej dalyvavau,o ka ?  rolleyes.gif




Nieko tiesiog labai laukiu sios parodos, nes bus labai idomu paziureti i sio forumo dalyviu geles, del to ir klausiau. Geros Dienos visoms
Atsakyti
viena ir lasas skroteleje gali buti prazutingas kitai ir savaite bliude mirkimo per daug nieko nepadarys.. svarbu dar ir pas kiekviena augintoja aplinkos salygos - temperatura, sviezias oras, aplinkos dregnumas ir t.t viena, kita isimtis negali buti naudojama kaip taisykle
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2010 09 19, 15:11)
Su tais mirkymais tai vėl, pažįstu porą žmonių, kur savaitę laiko įmerktas orchidėjas į bliudelį vandens su trąšom. Ir ką? Žydi.. Ir dar gyvenime nesu mačius niekur tiek žiedų. Min 50.  blink.gif Žiedas prie žiedo. Ir kas svarbiausia, nesidomėjo nei kaip reikia augint, nieko.

Mano anyta ir vyro sesuo taip laiko ir ką galiu pasakyti žiedų pas abi blink.gif pas anytą 5 žiedstiebiai po daugybę žiedų,šaknis leidžia vieną po kitos,o gyvena šiaurinėje pusėje kur saulės nemato beveik ir nepasakyčiau ,kad labai sausa ar drėgna būna,o pas vyro seserį ir ne ką prasčiau blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanilė: 19 rugsėjo 2010 - 14:55
Jau gyrimosi temoj rasiau, kad atkeliavo pas mane daug gelyciu. Galvoju as ju kolkas nepersodint, leisiu pabut dabartiniuose vazoneliuose. Va tik del vandu nezinau ka daryt sad.gif Jos pasodintos va taip: user posted image

Ar man jas taip palikt, ar persodint? Ar isvis laikyti plikom saknim??? Gal patartumet kaip geriau?
Atsakyti
turiu ir as klausimeli..tiek dabar prisiskaiciau apie mikorizės nauda... doh.gif
kad galvoju reiketu isigyt...bet kad visas geles jau persodinau..gal jo butu galima i virsutini zemes sluoksni kaip imasyt..ar kas ji yra naudojas jau persodintom gelem... g.gif
Atsakyti
kodel mano miniukai pasodinti į pjuvenų ir samanų mišiny? g.gif viename vazonėlio oro tarpas rasoja, ka daryti? persodinti į universalų mišinį ar palikti taip? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 09 19, 15:07)
esu bandziusi keleta orhidejoms zemiu..labiausiai patiko ekstra..tiesa perku kur smulkus..dar nusipirkau pabandyt va toky.. pirkau kad anglies yra jame tad ziuresiu...kai bereiks kokia gelyte persodint maisysiu siuos du..


turiu ir aš jį, jis yra stambus, todėl maišyti su smulkiu nepatarčiau

QUOTE(evers @ 2010 09 19, 16:42)
turiu ir as klausimeli..tiek dabar prisiskaiciau apie mikorizės nauda... doh.gif
kad galvoju reiketu isigyt...


kiek aš skaičiau, tai mikorizė kaip grybas naudinga orchidėjų sėklų, daigų augimui, užmezga ryšius, padeda augti, aprūpina "vitaminais", o su laiku tie ryšiai nutrūksta, nes gėlė jau "savarankiška", taigi abejoju nauda mastau.gif nu bet aš dar daug ko nežinau ir iš panaudojusių išskyrus musyčių atsiradimą daugiau jokių komentarų nebuvo hihihi.gif

QUOTE(Rožinė @ 2010 09 19, 18:27)
kodel mano miniukai pasodinti į pjuvenų ir samanų mišiny?  g.gif  viename vazonėlio oro tarpas rasoja, ka daryti? persodinti į universalų mišinį ar palikti taipdoh.gif


kiekvienoj temoj apie tą patį smile.gif yra kas augina kiminuose, yra kas persodina į smulkų substratą, darykit kaip norit, bandykit, mums papasakosit...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 19 rugsėjo 2010 - 18:26
QUOTE(zuzla @ 2010 09 19, 20:25)
kiekvienoj temoj apie tą patį smile.gif yra kas augina kiminuose, yra kas persodina į smulkų substratą, darykit kaip norit, bandykit, mums papasakosit...

aaa, tai ten kiminai vadinasi doh.gif žalias aš žmogus, galvojau čia nenormalų tongue.gif
Atsakyti