Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Burbuliuks @ 2010 09 18, 17:53)
o kam jūs norit tuos keikius auginti?  unsure.gif
negi nesinori geriau gėlytės žiedeliais grožėtis? juk jei keikius augins, tai nežydės greičiausiai gėlytė...  ax.gif

o kodel gali nezydeti ? g.gif
juk nesakau kad pradesiu auginti viena po kito keiki ant tos pacios gelytes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 09 18, 18:57)
tikrai, nežydės smile.gif bet norisi visokios patirties

aaa... aš tokių gėrybių parsivežiau iš Thailando, tai sakiau, gal pensijai ir pažydės mano Vandutės (turiu jų 3jų rūšių) ir dar 3 rūšių kitokių turiu blush2.gif
tai dabar jau žydinčių noriu... rolleyes.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, kokį jūs substratą perkate, kad maždaug visom orchytėms tiktų? na paprastoms orchytėms, nes manau kad neymanoma kiekvienai gėlei vis kitokio nupirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 09 18, 21:32)
Norėjau paklausti, kokį jūs substratą perkate, kad maždaug visom orchytėms tiktų? na paprastoms orchytėms, nes manau kad neymanoma kiekvienai gėlei vis kitokio nupirkti? g.gif

minimukams ir midi smulkų naudoju, normalioms extra stambų 4u.gif
Atsakyti
O jus man paaiskinkit zaliai blush2.gif jei orchideja uzsiaugins keiki kodel ji daugiau nebezydes ? g.gif Pas pazystama buvo uzauges keikis , bet ir toliau lygtais orchideja zydukais dziugino .... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 09 18, 22:35)
O jus man paaiskinkit zaliai  blush2.gif jei orchideja uzsiaugins keiki kodel ji daugiau nebezydes ? g.gif  Pas pazystama buvo uzauges keikis , bet ir toliau lygtais orchideja zydukais dziugino  .... g.gif


niekas ir nerašė, kad nebežydės.. kol auginasi keikį, gali nežydėt, nes visas jėgas atiduoda.. o paskui, tai prašom

kas dėl substrato, tai maniškės visos "sėdi" smulkiame substrate.. rėčiau laistyt reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 09 19, 01:39)


kas dėl substrato, tai maniškės visos "sėdi" smulkiame substrate.. rėčiau laistyt reikia ax.gif


mano irgi thumbup.gif smulkaus prisipirkau kai maximoj buvo nuolaida.
dar klausimas, jei ta smulku sumaisyt su siek tiek to substrato kur pirktos orchidejos. na as pirkau geros kokybes (saknys buvo superines, nei apipuvusios nei ka, net pasigailejau kad perodinejau..) tai va, noriu smulku sumaisyt su tos orchidejos substratu ir kokias kitas persodint.. galvoju ar nebus blogai?
ir dar klausimas - kiek laiko nereikia laistyt persodinto phalaenopsio?
zuzla, kas kiek laiko db, siuo metu, jas laistai? ir kokia pas tave temp namie? 4u.gif
Atsakyti
merginos o gal kas zinote kur uzsisakyt to ''Keiki paste KeikiBoost'' jai kas uzsisakinetumet jungciaus ..noreciau sitokio gerio... g.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 09 19, 01:25)
noriu smulku sumaisyt su tos orchidejos substratu ir kokias kitas persodint.. galvoju ar nebus blogai?

ir dar klausimas - kiek laiko nereikia laistyt persodinto phalaenopsio?

zuzla, kas kiek laiko db, siuo metu, jas laistai? ir kokia pas tave temp namie? 4u.gif


aš nerizikuočiau.. vdrug ten koks grybelis sėdi ir po kiek laiko "išlįs".. aš tai tą smulkų sumaišau su žievėmis (irgi pirktinėmis), nes man nemaišytam smulkiam per daug uolienos, o išrinkinėt tuos akmenukus nesinori

jei nekarpei šaknų, po poros dienų, jei karpei, ne anksčiau kaip po sav

dabar su tokiu oru (tai šilta, tai šalta), nesekiau kas kiek laiko, tiesiog pakilnoju vazončikus, pažiūriu šaknis... mažylius dažniau, nes maži vazončikai, didelius rėčiau... o temperatūra 20-21
Atsakyti
žydi ir keikius auginancios mirksiukas.gif daug pumpuriuku,o ir naujos sakytes auga smile.gif
(Ši gelyte zydi nors po kelis ziedus be pertraukos nuo Nauju metu smile.gif )

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebrina: 19 rugsėjo 2010 - 10:45
QUOTE(zebrina @ 2010 09 19, 11:43)
žydi ir keikius auginancios mirksiukas.gif daug pumpuriuku,o ir naujos sakytes auga smile.gif
(Ši gelyte zydi nors po kelis ziedus be pertraukos nuo Nauju metu smile.gif )


nu va kaip gerai smile.gif būna, kad ir keikiai žydi mirksiukas.gif viskas priklauso nuo gėlės, o dar manau ir nuo to, ar pati gėlė keikį auginasi, ar tai skaitinama hormonais, šiuo atveju keikibustu smile.gif
Atsakyti
''zebrina''kaip faina kad keki auginas..kaip as noreciau kekio..ypac to kurio viduriukas isgedes...
Atsakyti