Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Jei daug apie tai zinai - pabandyk. Man tiesiog pradejo nykti augalas ir tada ji persodinau i normalu substrata, kol visai nenusigalavo. Oncidiuma kankinau doh.gif
Atsakyti
aš kaip tik skaičiau, kad liežuvinių giminės gėles nepataria auginti tokiame substrate, o falenopsiai, raibuolės, vandos jaučiasi pukiai smile.gif tik pabijočiau jas auginti centrinio šildymo sąlygomis
Atsakyti
mergaites,
reikia Jusu patarimo blush2.gif - auginu tik viena orchideja, paparasta, balta. Auga labai liux, ir siuo metu zydi bei leidzia dar du ziedstiebius, turi daug saknu isoreje, tos saknys riebios kaip sliekai ir zalsvai pilkos, kaip suprantu sveikos,bet ziurinedama vazona,pastebejau,kad yra atsiradusi tamsi ruda deme penkiu litu monetos dydzio- bijau,kad nebutu puvinys koks,
ar galiu ja zydincia persodint???
Atsakyti
sveikos grazuoliu myletojos smile.gif
noriu jusu paklausti:ant orchidejos ziedastiebio, ten, kur nareliai, atsiranda jau visai nemazi lapeliai.. kas tai? negi taip turi but? kiek turiu orchideju, nei ant vienos taip nebuvo.. o viena augino daigeli, bet ir tas, kiek atsimenu, ne taip atrode...bukit gerutes, jei zinot, atsakykit, o jei neaiskiai parasiau, tai gal bandysiu kaip nors foto ikelt..
Atsakyti
QUOTE(gulbinukas @ 2010 09 18, 01:20)
sveikos grazuoliu myletojos smile.gif
noriu jusu paklausti:ant orchidejos ziedastiebio, ten, kur nareliai, atsiranda jau visai nemazi lapeliai.. kas tai? negi taip turi but? kiek turiu orchideju, nei ant vienos taip nebuvo.. o viena augino daigeli, bet ir tas, kiek atsimenu, ne taip atrode...bukit gerutes, jei zinot, atsakykit, o jei neaiskiai parasiau, tai gal bandysiu kaip nors foto ikelt..

tai vaikiukas bus, kai isaugs kelios sakneles bus galima atskirt,as toki vakiuka nuo ziedstebio jau auginu, buvo du is kart ,bet vaikai nuverte vazona ir vienas nuluzo dar netureredamas saknu,o kitas sekmingai auga jau atskirtas smile.gif tikiuosi del atskirimo viska teisingai parasiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbinukas @ 2010 09 18, 00:20)
sveikos grazuoliu myletojos smile.gif
noriu jusu paklausti:ant orchidejos ziedastiebio, ten, kur nareliai, atsiranda jau visai nemazi lapeliai.. kas tai? negi taip turi but? kiek turiu orchideju, nei ant vienos taip nebuvo.. o viena augino daigeli, bet ir tas, kiek atsimenu, ne taip atrode...bukit gerutes, jei zinot, atsakykit, o jei neaiskiai parasiau, tai gal bandysiu kaip nors foto ikelt..

mano kai augino neaiskius lapelius tai pasirode beesa issigime pumpurai doh.gif unsure.gif todel su foto tikrai butu aiskiau, nes mes cia prispeliot oij kiek galim visi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Arrivederici @ 2010 09 17, 23:33)
mergaites,
reikia Jusu patarimo blush2.gif - auginu tik viena orchideja, paparasta, balta.  Auga labai liux, ir siuo metu zydi bei leidzia dar du ziedstiebius, turi daug saknu isoreje, tos saknys riebios kaip sliekai ir zalsvai pilkos, kaip suprantu sveikos,bet ziurinedama vazona,pastebejau,kad yra atsiradusi tamsi ruda deme penkiu litu monetos dydzio- bijau,kad nebutu puvinys koks,
ar galiu ja zydincia persodint???

jei tai tikrai puvinys tai tai yra vienas is atveju, kai persodinti nesvarbu zydi ar ne net reiketu, nes puvinys greitai plinta. Galit bandyt stebet aisku, jei dideja skaubiai traukt, jei ne dar laukt, nors as nelaukciau, nes neaisku, kas yra vazono viduje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 18 rugsėjo 2010 - 08:29
QUOTE(lark @ 2010 09 17, 08:45)
bandyk žemyn galva kabinti, gal suveiks

gal plačiau galima apie tą kabinimą,ką jis duoda.mano vanda žievėj auga
Atsakyti
MB nupirko orchidėja... Ir vėl baltą. doh.gif Nors mano senoji irgi balta, bet dar nežydi ir kažkaip net nebesitikiu, kad kadanors pražys, nužydėjo gegužės mėn ir viskas. Tai vat, naujoj orchidėjoj pamačiau kad pelija. Tai staigiai persodinau net žydinčią, tikiuosi nenumirs ji man. unsure.gif Nes orchidėjų auginime esu naujokė. blush2.gif MB sakė, kas mėnesį man padovanos po orchidėją. lotuliukas.gif Bet jei visas numarinsiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2010 09 18, 13:47)
Tai staigiai persodinau

Bet jei visas numarinsiu?  g.gif


į ką?

pasidomėkit priežiūrą ir nenumarinsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 09 18, 13:53)
į ką?

pasidomėkit priežiūrą ir nenumarinsit smile.gif


į orchidėjoms skirtą mišinį.
Atsakyti
Gal kuri nors bandet dauginti phalaenopsis orchidejas ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 09 18, 15:17)
Gal kuri nors bandet dauginti phalaenopsis orchidejas ?  g.gif


tikrai yra ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 18 rugsėjo 2010 - 14:31