Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

ieskau kazko lietuviskai..(paaiskinimo kaip naudoti karsta dusa..) blush2.gif
o cia mano su isgedusiu viduriuku palenopsis,nudziugino pora nauju ziedeliu..tai gal dar jam neviskas prarasta.. g.gif labai man jis patiko...tik vyras nepaziurejo kad isgedes viduriukas...sakosaknis paziurejau grazios buvo... doh.gif )
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 18 rugpjūčio 2010 - 16:42
QUOTE(evers @ 2010 08 18, 17:40)
ieskau kazko lietuviskai..(paaiskinimo kaip naudoti karsta dusa..) blush2.gif


stebinat..
blogai ieškot... pirmam psl, pvz nuoroda rojaus sodų forumas, spaudžiat, susirandat skyrių bendra priežiūra, o ten - oplia - tema karštas dušas...
Papildyta:
QUOTE(Shalimar @ 2010 08 18, 09:23)
1. Apdziuvo stiebelis. Kodel? Ar cia del per mazos dregmes ar taip turi buti?

2. Orines saknys man atrodo labai sausos, irgi dregmes trukumas?

3. Ant lapelio prie orchidejos raso, kad geriausia temperatura jai 16-24 laipsniai, pas mane tikrai karsciau, juk nelaikyti kambary su kondicionierium, svarbu, kad ne ant tiesiogines saules, ar ne?

4. Laistyti raso, kad karta per savaite ir vandeny laikyti 10 minuciu, nors kitur skaiciau, kad valanda, kiek is tikro laikyti?


1. taip gali būti, ne dėl drėgmės trūkumo, paprasčiausias gėlės gyvenimo procesas... nudžius, kirpkit, užaugs naujas
2. taip, drėgmės aplink augalą trūkumas
3. aš asmeniškai neskaitau to, kas ant lapelio parašyta, o internete susirandu priežiūros ypatumus... yra orchidėjos, kurioms reikalinga tiesioginė saulė... reikia žiūrėt pagal rūšį
4. 15-20 min
Atsakyti
4u.gif gal ir blogai ieskau...yra kas man nuolat trugdo,zuja aplinkui... doh.gif
Atsakyti
Orchidėjų auginimo atmintinė
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 18, 19:16)


jau radau informacijos apie karsta dusa.. 4u.gif aciu uz spyri... rolleyes.gif o cia pati virsutine orhideja istabaus grozio... wub.gif kazi tokiu ar yra pirkt ar cia fotosopas padejo...
vaje kokia spalva...
Atsakyti
Orchidėjų žydėjimo kalendorius
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 18, 20:59)
Orchidėjų žydėjimo kalendorius

o ka reiskia sporadinis zydejimas? kaip tai suprasti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2010 08 18, 21:13)
o ka reiskia sporadinis zydejimas? kaip tai suprasti?  blush2.gif

sporadiškas [gr. sporadikos - pasklidas, atskiras] pavienis, atsitiktinis, atsirandantis tam tikrais atvejais, retkarčiais.

Šaltiniai:
1. Tarptautinių žodžių žodynas, © Vyriausioji enciklopedijų redakcija, 1985
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 18, 19:46)
kazi tokiu ar yra pirkt ar cia fotosopas padejo...
vaje kokia spalva...

Manyciau, kad visagalis fotosopas. Matosi tamsesni, nenaturalus seseliai.
Atsakyti
sveikos orchideju myletojos 4u.gif
lyja siandien beveik visa diena, tai "renku" vandeni savo gelyciu laistymui ax.gif tikiuos gal tai pades, nes vienas phalaenopsis jau du metai kaip nezydi doh.gif vien tik lapai ir saknys, jau net pamirsau kokia spalva ziedu blush2.gif
Atsakyti
o aš savo orchidėjas parnešiau namo,nes atviroj terasoj buvo,vėjas tiesiai į tą pusę,varto.O ir šalta,man atrodo
Atsakyti
Vesoka vakar buvo is tiesu, bet ir tie alinantys karsciai joms ne i nauda lauke bunant. Vistik musu salygomis, bent jau phalaenopsiams, geriausiai kambaryje.
Atsakyti