Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

mergaites,laikykit pirstus sukryziavusios doh.gif naujaja savo orchideja kai parsinesiau namo,tai pamerkiau ,nes buvo isdziuvusi juodai.ir taip patikau vazoneli ax.gif cia visokiu bedu is sono yra,tai as tik siandien priejau prie jos....taip ir mirko vargse gal tris ar keturias dienas verysad.gif tai ispyliau kuo skubiau lauk ta vandeni,net tas stypelis is anos puses,kur buvo pamerktas papelijes....ir keli ziedeliai pavyte.....labai labai tikiuosi,kad nesupudziau......nu nebuvo visa vandeni imerkta,bet vazone kokia pora cm vandens buvo... verysad.gif
Atsakyti
labai idomu kaip cia eisis su isgedusiu viduriuku palenopsiu..ir as turiu tokia viena... g.gif
o cia mano nukainuotuke vanda ka kas patarsit..domina jos bukle jusu akimis..(pati nesu auginusi..mano pirmoji) ir ka daryt su nudziuvusiu ziedynstiebiu???
user posted image
o cia saknytes is apacios...
user posted image
lauksiu minciu,pastebejimu.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 15 rugsėjo 2010 - 19:07
labai nebloga vanda sakyčiau, daug šaknų, o nudžiuvusį žiedstiebį nukirpkit, visvien jau iš jo jokios naudos.
Na ką gi, jei nieko nežinot, lįskit į RS forumus apie vandų priežiūrą skaityt, o ten daug skaitymo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 15 rugsėjo 2010 - 19:20
4u.gif skaitineju..ir knygas ir forumus...
doh.gif kiek dar skaitymo dar ir raibuole isigijau viena..tad kimbu kai ''mazis'' leidzia i google platybes... smile.gif
Atsakyti
Žada parodoje Vln LOD žurnalą pardavinėti, o ten daug išsamios info yra. Kas auginat vandas, rekomenduoju įsigyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 09 15, 19:37)
aš taip pat laukiu pas vieną raibuolę, bet taip keistai, nauji lapukai paaugo, o n.šaknų nematyt, kai senieji lapai visai nujuodo  blink.gif
Šiaip iš vokiečių tokią pačią užsisakiau, bet bandysiu laimę dar ir šitą atgriebt  unsure.gif

As pas Phal. Saknys nuostabios, gausios, o lapas tik vienas likes. Ir ne krust verysad.gif
Atsakyti
evers, o kiek kainavo nukainuota vanda? man siaip idomu.. nes nenukainuotu kainos tai nemazos.. ir siaip man jos idomiai atrodo, tos saknys kabancios ir nepasleptos kazkaip neestetiskai atrodo.. o cia visos taip pamisusios del ju hihihi.gif
na, matyt ziedai verti.. gal kada pakeisiu nuomone, bet kolkas.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 09 15, 22:26)
evers, o kiek kainavo nukainuota vanda?

gal kada pakeisiu nuomone, bet kolkas..


aš tai pigiausią, ką mačiau vilniuje (ermitaže, nes daugiau kaip ir niekur vandų nepardavinėja), buvo 39,99... tiek kainavo maniškė, dar pridėjau dovanotą akropolio čekį už 25 lt, tai gavau vandutę už 15 lt smile.gif bet labai jau vargšelė... kaune ar kitose miestuose, merginos sugeba ir už 10 lt nukauti bigsmile.gif

ir man tas pats buvo, bet užbūrė smulkiažiedė oranžinė... sulaukiau nukainuotos, turiu smile.gif dabar svajonėse smulkiažiedė raudona wub.gif bet netikiu, kad kada turėsiu.. iš ermitažo už 180 kažkas nupirko..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 15 rugsėjo 2010 - 21:33
QUOTE(lark @ 2010 09 15, 18:37)
aš taip pat laukiu pas vieną raibuolę, bet taip keistai, nauji lapukai paaugo, o n.šaknų nematyt, kai senieji lapai visai nujuodo  blink.gif
Šiaip iš vokiečių tokią pačią užsisakiau, bet bandysiu laimę dar ir šitą atgriebt  unsure.gif

su raibuolėm tai jau taip, šaknų masiškai jos neaugina ( tą pačia ištraukus daug nerastum) , iš po nujuodusiu lapų gali ir naujiena kokia pasirodyti, bet šiaip mano patarimas būtu : dabar laikyti kaip priklauso, o naujų augimo taškų tikėtis pavasari, nežinau apie kokią kalbi, bet jei rūšinė , gal ji tiesiog "užmigo" ir šiam sezonui nieko nebeparodys.
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2010 09 15, 23:02)

apie rūšinę Niveum, dėkui, apsišarvuosim kantrybe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 09 15, 22:32)
aš tai pigiausią, ką mačiau vilniuje (ermitaže, nes daugiau kaip ir niekur vandų nepardavinėja), buvo 39,99...


aha drinks_cheers.gif ... aš neišgaledama tokia pirkau..nenukainuotos neikabinu... 4u.gif ermitaze radau užspausta tai nusinešiau issyk...tikiuosi susidraugausim...cia turbut bus melina..nieko nebuvo uzrasyta..ar nemaciau..bet skrajute tai melinos buvo...
Papildyta:
siandien nenukainuotu dar maciau ermitaze..orandzine,bei raudona... wub.gif po 170lt..seile pavarvinau ir paejau...
Atsakyti
Mano vandos lapai gelsta, kai kurie lyg mėlsta.Kas čia jai gali būt,gal šalta?Įdėčiau nuotrauką,bet su telefonu ,nieko nesimatys
Atsakyti