Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Lerikyte @ 2010 09 14, 08:51)
butent  lotuliukas.gif

Gal zinai ta linka, kur trumpinimai?  g.gif

Turiu tik tokią nuorodėlę Pavadinimų santrumpos
Dar viena
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilingė: 14 rugsėjo 2010 - 08:02
Man graziausiai sitas biggrin.gif Psychopsis (Pyp.) Tiesiog PYP biggrin.gif
Papildyta:
Na, o mano mylimukai: Phalaenopsis (Phal.), Cattleya (C.) Tik kazin ar eilinis augintojas suprastu, jei as sakyciau C arba Pyp.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 09 14, 09:27)
Man graziausiai sitas  biggrin.gif Psychopsis (Pyp.) Tiesiog PYP  biggrin.gif
Papildyta:
Na, o mano mylimukai: Phalaenopsis (Phal.), Cattleya (C.) Tik kazin ar eilinis augintojas suprastu, jei as sakyciau C arba Pyp.

bet gal geriau nei felikai, papikai ir pan? biggrin.gif geriausia tada netrumpint isvis
Atsakyti
Geriau, bet aiskumo nera daugiau. Man irgi nepatinka iskraipymai.
Atsakyti
Sveikos,
Gal kuri žinote ar jau "sugadinau" savo orchidėjas, nes žiedkočius nukirpau iki apačios (jie buvo nužydėję jau).... Ir jau metai laiko naujų neleidžia... Ar ir neišleis? Lapus kuo puikiausiai augina.
Atsakyti
Nesugadinai, isleis naujus ziedkocius.
Atsakyti
is tu senu ziedkociu ir taip daug sunkiau prazista nei is nauju doh.gif
Atsakyti
Bet jau metai laiko nėra jų. Turėti kantrybės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2010 09 14, 10:09)
Bet jau metai laiko nėra jų. Turėti kantrybės?  smile.gif

turet mirksiukas.gif gal nesdudarot salygu ? Tresiat? Kur laikot? Ar yra temperaturu skirtumas tarp dienos/nakties?
Atsakyti
Taip. Iš asmeninės patirties: falenopsiai po parduotuvinio žydėjimo pailsi namuose du metus, tada pavasarį, prasidėjus aktyviam augimui, pasirodo žiedstiebiai, vasaros viduryje - antroje pusėje žydim.
Atsakyti
Na, tręšiu gana dažnai. Auga kambaryje ant palangės. Temperatūra maždaug 20 laipsnių būna... šaknys ir lapai kaip ant mielių lenda smile.gif vieni paskui kitus biggrin.gif Nežianu ką daugiau daryti...
Atsakyti
ax.gif isivaizdavau, kad tikrai nebus bedu su trumpiniu "pafikas" ax.gif kituose gelyciu forumuose sis trumpinys labai naudojamas.

taigi pafikas = paphiopedilum = raibuole
Atsakyti