Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Katlėjos man fainos, kaip ir phalaenopsiai. Tokios neuzmusamos thumbup.gif
Atsakyti
Norėčiau ŠITOS wub.gif tik bijau kad priežiūra labai sunki gali būti g.gif
Atsakyti
o pas mane sia vasara mistika - munire visi pafikai... 5 turejau, tai visi 5 ir numire - viena savaite stovi graziausi, kita jau sakes; isroviau tai saknu neber... nu bet suput negalejo; galvoju gal per situs karscius susuto...
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2010 09 13, 18:56)
o pas mane sia vasara mistika - munire visi pafikai... 5 turejau, tai visi 5 ir numire - viena savaite stovi graziausi, kita jau sakes;  isroviau tai saknu neber... nu bet suput negalejo; galvoju gal per situs karscius susuto...


ka reiskia pafikai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 09 13, 18:09)
ka reiskia pafikai?  blush2.gif

speju phalaenopsiai..

jei jau trumpint tai jau trumpint taip kaip reikia, o ne kaip sauna i galva.. jei neaisku, kaip trumpint, geriau netrumpinti is viso taip tikrai isvengsim klaidu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 13 rugsėjo 2010 - 18:33
QUOTE
jei jau trumpint tai jau trumpint taip kaip reikia

o kaip reikia,kur paveizet?? g.gif
Atsakyti
kazkada visai neseniai buvo imesta nuoroda trumpinimu, gal kas atsimena, imeskit dar, paskuj reiketu dar ir i pirma psl idet
Atsakyti
QUOTE(egis11 @ 2010 09 13, 18:45)
o kaip reikia,kur paveizet?? g.gif



Šituo klausimu anabelė galėtų pagelbėti.
Atsakyti
QUOTE(jurasili @ 2010 09 13, 19:54)
Šituo klausimu anabelė galėtų pagelbėti.

na kur gi ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Šituo klausimu anabelė galėtų pagelbėti.
lotuliukas.gif
Atsakyti
Spėju, kad pafikas tai Paphiopedilum - raibuolė.

Akivaizdus pavyzdys, kaip žargoniškai kraipant pavadinimus neįmanoma žmoniškai susikalbėti doh.gif O ir ieškant info sudėtinga, kai forumai pilni pafikų, felikų ir demborių blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 09 14, 08:27)
Spėju, kad pafikas tai Paphiopedilum - raibuolė.

Akivaizdus pavyzdys, kaip žargoniškai kraipant pavadinimus neįmanoma žmoniškai susikalbėti  doh.gif  O ir ieškant info sudėtinga, kai forumai pilni pafikų, felikų ir demborių  blink.gif

butent lotuliukas.gif

Gal zinai ta linka, kur trumpinimai? g.gif
Atsakyti