Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Vanilė @ 2010 09 12, 13:13)
O sakykit ar nieko kad aš laikau visiškai tuščiame maišelyje-reanimatoriuje savo orchytę  g.gif Aš ją nuplaunu po šiltu vandenuku ,leidžiu nudžiūri ir dedu ten kur šilta.Ar jei ne per mažai drėgmės  g.gif
Atrodo šaknytės auga gražiai  wub.gif

Ir teko pervažiuoti per parduotuves ieškant žemių gėlytei,nes norėčiau pasodinti,o kai prisiskaičiau pas Jus ,kad ngalima su durpėmis,tai ir neradau tinkamų,tai užsisakiau iš ČIA visko ko reikia  ax.gif
Beje ,kas iš čia užsisakinėjo ar ilgai keliauja  ax.gif

aš iš ten pat užsakinėjau ne kartą, per savaitę ateina viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2010 09 12, 19:54)
aš iš ten pat užsakinėjau ne kartą, per savaitę ateina viskas  thumbup.gif

Dėkui aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos gražuolių gėlių mylėtojos 4u.gif senai prijaučiu šioms nuostabioms gėlėms, tačiau tik visai nesenai nusipirkau pirmąją. Tuojau pat pradėjau domėtis, skaityti temas kuriose dalinatės savo džiaugsmu, juk taip nuostabu kai už rūpestį tave apdovanoja kupstu žiedelių ax.gif
taigi norėčiau jungtis į jūsų būrį, ir dalintis džiaugsmu kartu jei tik priimsite 4u.gif

ir klausimėlisi iškarto 4u.gif , radau tokį PUSLAPIUKĄ pas jus, ir norėjau paklausti, apsimoka čia gėlytės pirkti, ar normali kaina, ar būna pigesnių kur nors? g.gif nes tokių grožių kaip tame puslapyje paprastoje parduotuvėje tikrai neesu mačiusi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožinė: 12 rugsėjo 2010 - 20:48
Apsimoka, pirkau ne karta.
Atsakyti
sveikos, as su klausimeliu. nezinau kas pasidare mano orchytem, kazkaip pastebiu vis, kad kai kurios is ju pelesio turi, ta prasme ant kai kuriu isoriniu saknu, ant ziedkocius prilaikanciu pagaliuku(prie zemiu). nesuprantu kame esme, nes laistau kaip ir laisciau vs vasara(kas savaite), na gal reciau netgi kai nesilta, kas kokios pusant savaites.ar gali but del to, kad nebeatidaryti langai ir per mazai vedinami namai? o gal cia jos taip reaguoja kad atsalo? siaip namie apie 19laipsniu. nezinau del ko ir nezinau ka daryt kad isvengciau to pelesio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seseilgakase: 12 rugsėjo 2010 - 22:02
QUOTE(Tina* @ 2010 09 12, 23:54)
Apsimoka, pirkau ne karta.

aciū 4u.gif
Atsakyti
Kodėl phanelopsio lapai pasidengė lipniais lašiukais? Ir patys lapai gelsta, dėmėm tokiom. Jokių vabalų ar musyčių nėra. Kokia čia liga ir kuo nupurkšti?
Atsakyti
QUOTE(Adelle @ 2010 09 12, 23:15)
Kodėl phanelopsio lapai pasidengė lipniais lašiukais? Ir patys lapai gelsta, dėmėm tokiom. Jokių vabalų ar musyčių nėra. Kokia čia liga ir kuo nupurkšti?

gal per daug kepa ant kokios palanges?
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 09 12, 22:58)
sveikos, as su klausimeliu. nezinau kas pasidare mano orchytem, kazkaip pastebiu vis, kad kai kurios is ju pelesio turi, ta prasme ant kai kuriu isoriniu saknu, ant ziedkocius prilaikanciu pagaliuku(prie zemiu). nesuprantu kame esme, nes laistau kaip ir laisciau vs vasara(kas savaite), na gal reciau netgi kai nesilta, kas kokios pusant savaites.ar gali but del to, kad nebeatidaryti langai ir per mazai vedinami namai? o gal cia jos taip reaguoja kad atsalo? siaip namie apie 19laipsniu. nezinau del ko ir nezinau ka daryt kad isvengciau to pelesio doh.gif


man taip klivijai buvo aplink saknis,bei pagaliuka..galiu pasakyt savo pastebejmus,cia nuo dregmes dideles,atsalo oras nespeja isdiut tai ir pelesiukas pasirodo..
Atsakyti
o gal gali kasnors "žaliam" žmogui papasakoti, kaip atskirti mini orchidėja nuo didelių (tam puslapį)? labai noriu mažais žiedeliais mažais lapeliais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 09 13, 07:27)
gal per daug kepa ant kokios palanges?

Šiaurinė palangė. Saulės beveik negauna. Ir tais lipniais lašiukais du lapai pasidengę, taip gausiai, beveik susilieja lašai.
Atsakyti
Kagi, buvau palikusi orchidejas be prieziuros beveik menesi, tik kaimyne palaistyt buvo atejusi karta ar du. Tai vaizdelis, kuri isvydau buvo baisokas doh.gif Visi phaleonopsiai gyvi, tik uzpuole tie pukuoti skydmariai ar kaip ten jie vadinasi... Galbut kuri gelyte buvo uzsikretusi, o as jas tankiai buvau sustaciusi kriauklej visas, tai uzsiveise ju visur verysad.gif Aprinkau su alkoholy ismirkytu vatos pagaliuku, o siandien nesiu i kiema purkst chemikalais. Labai tikiuosi, kad atsigaus. O va vienintele miltassia numete visus lapus, bijau, kad gali neisgyventi sad.gif Nezinau, ar ja ten perlaiste, ar nedalaiste, ar dar kazkas jai nepatiko sad.gif Kriaukle prie lango, tai sviesos buvo, net nezinau kame problema.... O va katlejos, tai nuostabiai atrodo, nei vieno vabalo ant ju, priaugine lapu, kazkokios jos tvirtos atrodo smile.gif
Atsakyti