Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Supermergaitė @ 2010 09 08, 08:21)
Kaip pirktinė nužydėjo ir viskas, tikrai jau daugiau nei metai gal jau ir 2m. Iš šaknų net virsta blink.gif

kantrybes 4u.gif
o kaip poazydinti nzn ir net neisivaizduoju ar net imanoma blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Supermergaitė @ 2010 09 08, 10:21)
Kaip pirktinė nužydėjo ir viskas, tikrai jau daugiau nei metai gal jau ir 2m. Iš šaknų net virsta blink.gif


paprasta ..as kai persodineju tokias orhidejas stengiuos istatyt tiesiai ir dar parisu prie kokio meduko kad laikytu ir tiesiai augtu... mirksiukas.gif (pabandyk kai persodinesi)
Papildyta:
ar karsta dusa bandet...gal padetu tokioj situacijoj...
Atsakyti
QUOTE(Supermergaitė @ 2010 09 08, 09:21)
Kaip pirktinė nužydėjo ir viskas, tikrai jau daugiau nei metai gal jau ir 2m. Iš šaknų net virsta blink.gif

visų pirma aš jūsų vietoje persodinčiau į didesnį vazoną, nes gėlytei matosi ir vietos mažoka... ir šiaip pabandykit patręsti ją mirksiukas.gif nes lapai tai tikrai superiniai ir kokie dideli blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Supermergaitė @ 2010 09 08, 09:32)
Sveikos, partyrusios augintojos! biggrin.gif
Mano orchidėja augina didžiulis lapus, vos išsilaiko vazone, nesyk yra virtusi ( matosi lūžę lapai blush2.gif ). Bet stiebo niekaip neišleidžia g.gif  Atrodo prižiūri visas vienodai, o tik vienintelė su tokiais lapais mutantais blink.gif Kaip priversti pražysti? Gal pakankinti reikia? unsure.gif


pas mane irgi kelios orches tokius didziulius lapus augina, nu bet zydi, nesiskundziu smile.gif
Atsakyti
Žydinčiom gėlėm trąšų sudėtis turi būti kitokia. Gal kas gali išsamiau pakonsultuoti. Žinau tik tiek, kad žiedam krauti vienokių medžiagų daugiau reikia, lapams - kitokių.
Atsakyti
''Supermergaitė'' va kaip tokius virstancius augaliukus pataiso..
...kaip galima istiesint augaliuka..
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 09 08, 13:33)
''Supermergaitė'' va kaip tokius virstancius augaliukus pataiso..
...kaip galima istiesint augaliuka..


Ačiū, reiks tada ramstyti mirksiukas.gif Kažodėl galvoju, kad visas medžiagas suryja tie lapai ir nesugeba stiebo išleisti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Supermergaitė @ 2010 09 08, 14:12)
Kažodėl galvoju, kad visas medžiagas suryja tie lapai ir nesugeba stiebo išleisti. g.gif

reikia kažką keisti priežiūroje, gali būti per tamsu, dar mėgsta, kai šiltu vandeniu lieji
Atsakyti
siandien dar karta persodinau savo nukainuota orchideja, pirkau gal pries kokiu pora men ir ne kiek nepasistumejo ji i prieki, galvojau paziuresiu kas jos saknims, o ten taip idomiai, ikisau i vandeni ir beveik visos saknys nusilupo(svelniai nusieme) nuo tu "siulu". na zodziu, dauguma dabar ne saknys o siulai.. nenukirpau as ju, isodinau uzdengiau maisiuku, ziuresiu kas cia man iseis, bet gal kuri zinot kodel taip atsitiko? ir gal reikejo nukirpt?nezinau ar gerai paaiskinau blush2.gif , bet tikiuosi suprasit 4u.gif
Atsakyti
Puvinys isimete.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 09 08, 23:30)
Puvinys isimete.


tai ciuju man jai jau ate reikia sakyt ane? as taip ir masciau, bet poto paziurejau sausos tos saknys, galvoju kaip cia taip.. na aisku, dar palaikysiu truputi.. bet abejoju, nes ir virsutinis lapas apacioj jau ruduoja, panasu kad puna. cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seseilgakase: 08 rugsėjo 2010 - 21:44
QUOTE(seseilgakase @ 2010 09 08, 22:37)
tai ciuju man jai jau ate reikia sakyt ane? as taip ir masciau, bet poto paziurejau sausos tos saknys, galvoju kaip cia taip.. na aisku, dar palaikysiu truputi.. bet abejoju, nes ir virsutinis palas apacioj jau ruduoja, panasu kad puna. cray.gif

Niekada neprarask vilties ax.gif aš jau būčiau irgi išmetusi,bet dabar guli reanimatoriuje ir prisiauginusi jau daug naujų šaknyčių wub.gif
Atsakyti