Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(seseilgakase @ 2010 08 17, 22:21)
koks maniskes pavadinimas?
http://public.fotki....1010.html#media

tokia orchideja nusipirkau pirma kart, del to nelabai gaudausi blush2.gif


čia beallara, apie priežiūrą, jei skaitai rusiškai, galima rasti čia (hibriduose)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 17 rugpjūčio 2010 - 21:26
QUOTE(zuzla @ 2010 08 17, 23:25)
čia beallara, apie priežiūrą, jei skaitai rusiškai, galima rasti čia (hibriduose)


skaitau sunkiai, bet vertejas pagelbes, dekuj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 08 17, 20:27)
Tina*, tikrai, kur naujokėms mikorizės dėjau, jau laksto musytės.  rolleyes.gif

Va va, tikrai jos is ten kazkaip uzgimsta biggrin.gif
Papildyta:
Aciu Dievui atsikraciau jomis, bet turbut ir ta mikorize kartu uzsibaige...
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 08 17, 22:21)
sveikos, gal kuri galit man padet, nusipirkau cambria ir perskaiciau toki sakini: "Cambria" - nėra orchidėjos rūšis, tai tik pavadinimas po kuriuo slepiasi net ne vienas orchidėjos hibridas"
koks maniskes pavadinimas?
http://public.fotki....1010.html#media

tokia orchideja nusipirkau pirma kart, del to nelabai gaudausi blush2.gif


vaje kokia grazi... wub.gif kazkada panasia ir as ziurinejau..tai yra su tokiais gumbais,bet pabijojau pirkt... doh.gif kokiam ji pas jus vazone,stikliniame auga??? g.gif prasymas parasyt veliau kaip sekasi su ja susidraugaut... ax.gif
Atsakyti
ax.gif norėjau merginos paklaust apie karšta duša orhidejom..gal kur aprašytas lietuviskai,o gal pačios aprašytumėt kaip jį darote..??? rolleyes.gif norėčiau išbandyt... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Norejau paklausti apie savo orchideja, kadangi viena jau numarinau, nes nieko neismaniau apie prieziura, sita bandau labai saugoti... smile.gif

1. Apdziuvo stiebelis. Kodel? Ar cia del per mazos dregmes ar taip turi buti?

user posted image

2. Orines saknys man atrodo labai sausos, irgi dregmes trukumas?

user posted image

3. Ant lapelio prie orchidejos raso, kad geriausia temperatura jai 16-24 laipsniai, pas mane tikrai karsciau, juk nelaikyti kambary su kondicionierium, svarbu, kad ne ant tiesiogines saules, ar ne?

4. Laistyti raso, kad karta per savaite ir vandeny laikyti 10 minuciu, nors kitur skaiciau, kad valanda, kiek is tikro laikyti?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 18, 09:50)
vaje kokia grazi... wub.gif  kazkada panasia ir as ziurinejau..tai yra su tokiais gumbais,bet pabijojau pirkt... doh.gif  kokiam ji pas jus vazone,stikliniame auga??? g.gif  prasymas parasyt veliau kaip sekasi su ja susidraugaut... ax.gif



nea, persodinau i plastmasini, skaiciau kad jom nepatinka permatomi, o tokiu turiu tris ivairiu spalvu hihihi.gif
ir maximoj nuziurejau dar su tokiais tamsiai bordiniais ziedais tokia pacia, jau su vienu nudziuvusiu stiebeliu, tai reikes laukt kol nukainuos blush2.gif
kazkaip manau kad susidraugausim, prieziura nelabai kuo skiriasi nuo phalaenopsio, o su jais man sekasi neblogai, nu parasysiu kaip seksis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Shalimar @ 2010 08 18, 10:23)
Sveikutes 4u.gif

Norejau paklausti apie savo orchideja, kadangi viena jau numarinau, nes nieko neismaniau apie prieziura, sita bandau labai saugoti...  smile.gif

1. Apdziuvo stiebelis. Kodel? Ar cia del per mazos dregmes ar taip turi buti?


2. Orines saknys man atrodo labai sausos, irgi dregmes trukumas?


3. Ant lapelio prie orchidejos raso, kad geriausia temperatura jai 16-24 laipsniai, pas mane tikrai karsciau, juk nelaikyti kambary su kondicionierium, svarbu, kad ne ant tiesiogines saules, ar ne?

4. Laistyti raso, kad karta per savaite ir vandeny laikyti 10 minuciu, nors kitur skaiciau, kad valanda, kiek is tikro laikyti?

4u.gif


del stiebo nezinau, bet matyt su saknim kazkas negerai, as traukciau lauk ir apkarpyciau visas sudziuvusias saknis. pasiskaitinek kaip atpazint kada reikia laistyt. kad kai saknys papilkeja, pabaltuoja - tai reikia laistyt. o kai zalios tai dar ne. as per karscius laistau kas savaite, gal kas pusantros savaites. del karsciu nieko nepadarysi, pas mane taip pat karsta, bet viskas gerai, leidzia daug nauju saknu ir lapu nauju, viena zydi ir lapus auginasi.
o laistau as nemerkdama, tiesiog gausiai lieju lietaus vandeniu, kai matau kad jau saknys pazaliavo, nustoju liet. ir netresk zydincios orchidejos. trest reikia kai ji nebezydi ir auginasi naujus lapus ir saknis. na, as ne profe. gal atsakys kas issamiau ir aiskiau, bet parasiau kaip darau pati.. geles kolkas nesiskundzia. tiesa, jei krapstysi lauk, paskaityk apie substrata, tai irgi labai svarbu.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 17, 22:59)
Va va, tikrai jos is ten kazkaip uzgimsta  biggrin.gif
Aciu Dievui atsikraciau jomis, bet turbut ir ta mikorize kartu uzsibaige...

aš dar pakentėsiu, kad geriau suveiktų ta mikorizė, o tai velnias kokia ji brangi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 08 18, 09:50)

del stiebo nezinau, bet matyt su saknim kazkas negerai

seseilgakase, aciu labai 4u.gif Sakai apkarpyti saknis, turbut taip ir padarysiu, vistiek nebeatsigaus jos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2010 08 18, 14:26)
seseilgakase, aciu labai 4u.gif Sakai apkarpyti saknis, turbut taip ir padarysiu, vistiek nebeatsigaus jos... g.gif


kad saknys neatsigaus tai faktas. siaip zydincio augalo nerekomenduojama persodint, bet kai jau stiebui kazkas darosi tai manau reiktu patikrint saknis. jei persodinsi palaistyk gausiai, kad atliptu tie substrato gabaliukai, ir visas supuvusias ar sudziuvusias nukarpyk negailedama. ir ta stieba nukirpk kur rudas.
Atsakyti
nusipirkau knyga apie orhidejas.galvojau apie viska rasiu..o va apie ta karsta dusa nieko.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 18, 17:23)
nusipirkau knyga apie orhidejas.galvojau apie viska rasiu..o va apie ta karsta dusa nieko.. g.gif


pasiskaitinek praeitoj temoj tikrai kazkas minejo ir buvo idejes nuoroda kur kitam forume apie ji galima pasiskaityt 4u.gif
Atsakyti