Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

cia naminiai jau speju ziedai? g.gif Mano dvi orchidejos taip zydejo. Maniau, kad genetiskai, bet dabar galvoju, kad priezastis gali buti ir nepakankamas maistiniu medziagu kiekis g.gif siaip jau dabar jei pamatau, kad tokias nesamone bus - kerpu velniop ta reikala, nes kas is to, kad prazista kazkokie monstrai su trim liezuveliais ir 8 ziedlapiais ohmy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 07 rugsėjo 2010 - 12:45
QUOTE(Lerikyte @ 2010 09 07, 12:44)
prazista kazkokie monstrai su trim liezuveliais ir 8 ziedlapiais  ohmy.gif

na dar lauksiu porą savaičių žiūrėsiu kas čia gims lotuliukas.gif . Jau trečia savaitė tokios būsenos tas "žiedas", nei skleidžiasi, nei vysta. Niekada nesu tręšusi, gal todel čia taip gavosi... Nes ta gėlė man "į lapus išėjo". Lapų daug, vienas po kito kalasi, o žydi retai - į metus kartą g.gif
Atsakyti
jas butina tresti, jos megsta skaniai pavalgyti assa.gif essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 07 rugsėjo 2010 - 13:25
QUOTE(Bertute @ 2010 09 07, 13:01)
na, bandau įkelt foto, gal matysis ką norėjau parodyt. Kas čia per "darinys". Tie lapukai yra sulipę, suaugę  doh.gif


o gal koki kekį uzaugins... smile.gif
Atsakyti
4u.gif

Sakykit kas ar galima orchidejas deti i tamsu, pvz molini vazoneli, nes kiek perbegau akimis nuotraukas jusu geliuku, matau visur tik tuos permatomus plastmasinius ir lyg esu kazkur girdejusi, kad saknims sviesos reikia, nors mastau.gif jei jos gamtoj auga taigi nepermatomuose vazonuose, o zemeje, kur saules sviesa irgi nelabai papuola mastau.gif Zodziu, noriu istatyti tuos plastmasinius vazonelius i keraminius, kaip jus manot cia labai bloga ideja? ax.gif
Atsakyti
statykit drasiai, viskas gerai, daug augintoju taip augina. Saknimis jos tik labai mazai fotosintezes dali atlieka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 09 07, 14:30)
o gal koki kekį uzaugins... smile.gif

aš irgi pagalvojau apie lapus,o ne apie žiedus smile.gif man čia labiau į lapelius neša...tad siūlyčiau palaukti mirksiukas.gif
Atsakyti
niekosau esu gelytes istacius i nepermatomus grazius vazonelius , ir auga puikiai ne pirmas ir ne antras menuo thumbup.gif Bent man asmeniskai graziau nei kad permatomam vazoneli stovetu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, partyrusios augintojos! biggrin.gif
Mano orchidėja augina didžiulis lapus, vos išsilaiko vazone, nesyk yra virtusi ( matosi lūžę lapai blush2.gif ). Bet stiebo niekaip neišleidžia g.gif Atrodo prižiūri visas vienodai, o tik vienintelė su tokiais lapais mutantais blink.gif Kaip priversti pražysti? Gal pakankinti reikia? unsure.gif
user posted image

Atsakyti
bigsmile.gif oho kiek lapu bigsmile.gif o kiek laiko nezydi ?
mano viena gelyte gal apie pusantru metu nesiruose zydeti doh.gif

o kad nevirstu , istatyk i vazoneli molinuka/keramikini ir tvirciau laikysis , o svarbiausia ir neisvirs gelyte 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazulytee: 08 rugsėjo 2010 - 08:40
QUOTE(Mazulytee @ 2010 09 08, 09:38)
bigsmile.gif oho kiek lapu  bigsmile.gif  o kiek laiko nezydi ?
mano viena gelyte  gal apie pusantru metu nesiruose zydeti  doh.gif

o kad nevirstu , istatyk i vazoneli molinuka/keramikini ir tvirciau laikysis , o svarbiausia ir neisvirs gelyte  4u.gif


Kaip pirktinė nužydėjo ir viskas, tikrai jau daugiau nei metai gal jau ir 2m. Iš šaknų net virsta blink.gif
user posted image
Atsakyti
Mazulyte, Lerikyte dekui uz ats 4u.gif

Turbut as pas jus cia daznesnis svecias busiu ax.gif nes vakar is MB gavau 2 orchidejas dovanu, tai nenoreciau, kad jom baigtusi kaip mano pirmajai, kuri po 1.5 meteliu numire.
Atsakyti