Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(amukas @ 2010 08 31, 15:13)
O ka reiskia jei saknys juoduoti pradejo, bet ne minkstos? Juodi plemai issideste ant vidurio ir ant galiuku saknu.  blush2.gif

per kieta vandeni ko gero naudojat, reikia naudoti virinta nusistovejusi arba lietaus
Atsakyti
istiklintam balkone ruosiasi zydeti katleja ir kambrija ax.gif ar ne per salta ziedams bus balkone? gal geriau i kambari nesti? g.gif blush2.gif
Atsakyti
zada atsalima, kazin nereikia geliu nesti i kambari? jos dabar istiklintam, nesandariam rytiniam balkone pas mane. stovi cambrijos, cimbidis, dendrobis nobile, zygopetalium. kurias nesti, o kurios gali dar pasalti??
Atsakyti
cimbidis turi likti, manau ir dendrobium. iki sios nakties pas mane lauke ant palanges dar nakvojo ir cambria, bet parsinesiau jau. Tik del zygio nezinau g.gif
Atsakyti
o kambrijos ar lepios...tris esu isigijusi tad visaip galvoju ar prisijaukinsiu... doh.gif
Atsakyti
kolkas tai tikrai taip nepasakyciau. Klesti atrodo biggrin.gif idomu kaip ziema, aisku, istversim biggrin.gif
Atsakyti
Natsals dar taip stipriai. Rudeni ilga ir grazu prognozuoja.
Atsakyti
o kazin ar galima laistyt orchidejas tvenkinio vandeniu?gal jis minkstesnis?nes is ciaupo kietumas neisspasakytas,aisku,juo virintu laistau...
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2010 09 01, 11:41)
o kazin ar galima laistyt orchidejas tvenkinio vandeniu?gal jis minkstesnis?nes is ciaupo kietumas neisspasakytas,aisku,juo virintu laistau...

as laistau. Zinoma, jis minkstas ir tikrai nieko blogo nepastebejau, plius jis ,,netuscias,, visokio gerio jame yra biggrin.gif
Atsakyti
nu blem, jūsų pasiskaičius taip norisi išnešti cimbidį vėl laukan, ale po lietum jis tikrai pūti ims. kiba skėtį išskleist biggrin.gif
Atsakyti
turi buti butinai apsaugotas nuo lietaus, ypac dabar kai atveso
Atsakyti
Mergaitės, prašau pasidalinkite patirtimi kaip prižiūrite mini phalaenopsius. Kas kiek laiko laistyti (bijau supūdyti), ar reikia persodinti? Bet kokia patirtis ir informacija būtų įdomi. Ačiū 4u.gif
Atsakyti