Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Kokius septynis falenopsius. Paskutinį sekmadienį, mini wink.gif.
Atsakyti
evaldas5211 turbut is orchids.lt forumo ar as maisau?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 24, 22:30)
evaldas5211 turbut is orchids.lt forumo ar as maisau?

Nu kad ne wink.gif.
Atsakyti
sveikos gal zinote puslapuku kur galeciau apie cambrijas pasiskaitinet (gali but rusu kalba) nusipirkau trejate..galvoju kaip su jom elgtis..ar leputes...ir t.t. g.gif
Atsakyti
www.orchidee.ru smile.gif
Atsakyti
Laba diena. Orchidejose esu naujoke, si menesi 2 pirmuosius phaleonopsius gavau dovanu. Bet ir nesiseka man su jomis. Pirmaja isvertes katinas nulauze zieda. Antroji pradejo metyt pumpurelius. Skaitineju po truputi jusu temas ir kitus prieziuros patarimus, bet, kad viska perskaityt tikrai uztruksiu. Beskaitinejant supratau, kad nepatinka man substratas, kazkoks pazaliaves, uzmirkes pasirode, ir lyg durpinas. unsure.gif todel padvejojusi nutariau antraja nors ir zydincia persodint. Ir va ka ten radau verysad.gif
user posted image
Viska kaip ir kirpt reiketu.Ar ne? Saknys arba supuve, arba kietos, bet ju virsus kazkoks nudziuves ten kur susiaurejimai. O virsuje lyg sveikos sakneles dvi isleistos. Ar jas kisti i substrata? Buciau dekinga uz skubu patarima, dabar palikau plika. Bijaus padaryt ka nors ne taip. Turiu substrato "extra" ir keramzito. Ar kist ja apkarpius, ar apdziovint? Ar kirpti ziedus? Va kokie jie
user posted image
Ka dar galeciau del jos padaryti? Aciu uz atsakyma. 4u.gif
Atsakyti
O kas jums nepatinka tose saknyse? Lyg ir neblogai viskas.
Atsakyti
QUOTE(Šiurpė @ 2010 08 25, 13:15)
Laba diena. Orchidejose esu naujoke, si menesi 2 pirmuosius  phaleonopsius gavau dovanu. Bet ir nesiseka man su jomis. Pirmaja isvertes katinas nulauze zieda.  Antroji pradejo metyt pumpurelius. Skaitineju po truputi jusu temas ir kitus prieziuros patarimus, bet, kad viska perskaityt tikrai uztruksiu. Beskaitinejant supratau, kad  nepatinka man  substratas, kazkoks pazaliaves, uzmirkes pasirode, ir lyg durpinas.  unsure.gif  todel padvejojusi nutariau antraja nors ir zydincia persodint. Ir va ka ten radau  verysad.gif

  Viska kaip ir kirpt reiketu.Ar ne? Saknys arba supuve, arba kietos, bet ju virsus kazkoks nudziuves ten kur susiaurejimai.  O virsuje lyg sveikos sakneles dvi isleistos. Ar jas kisti i substrata? Buciau dekinga uz skubu patarima, dabar palikau plika. Bijaus padaryt ka nors ne taip. Turiu substrato "extra" ir keramzito. Ar kist ja apkarpius, ar apdziovint? Ar kirpti ziedus?  Va kokie jie

Ka dar galeciau del jos padaryti? Aciu uz atsakyma.  4u.gif


kur kietos saknys(zalios arba rudos) - palik, jos sveikos, o kur minkstos - supuvusios. taigi maigyk ir karpyk. poto tas vietas uzberk cinamonu ir sodink. ziedu manau tikrai nereiktu kirpt. na palaukiam dar labiau patyrusiu nuomoniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seseilgakase: 25 rugpjūčio 2010 - 11:23
pati kairiausia šaknis kažkokia įtartina, bet jei kieta, nekirpkit.. o šiaip viskas daugmaž... sodinkit į ekstra..
Atsakyti
Na aisku dar apacioj papuve, tai gal ten reiktu nukiprt. Tiktai, aisku, nesodinkit i ta rozini stiklini inda wink.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evaldas5211: 25 rugpjūčio 2010 - 11:28
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 08 25, 12:20)
O kas jums nepatinka tose saknyse?
Visos kur zalios - visos minkstos. Bet ne per visa sakni unsure.gif Tik naujos ne
QUOTE(zuzla @ 2010 08 25, 12:25)
pati kairiausia šaknis kažkokia įtartina, bet jei kieta, nekirpkit.. o šiaip viskas daugmaž... sodinkit į ekstra..


Va ta kairioji ir tik apacioj kieta, o ten is kur auga suminkstejusi. Tokia pat ir desinioji, ta kur zalia. Jau karpau pioneer.gif
QUOTE(seseilgakase @ 2010 08 25, 12:23)


Aciu 4u.gif Labai tikiuos ziedus issaugot ax.gif

Papildyta:
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 08 25, 12:27)
Tiktai, aisku, nesodinkit i ta rozini stiklini inda wink.gif.

schmoll.gif Neketinu sodinti, as ja tik kol kas istaciau. Bet siaip tai idomu, o kodel negalima? Lyg ir permatomas?
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Norejau pagalbos prasyt ax.gif iskart prisipazistu kad neturiu laiko ieskot intike atsakymo nes namie su kudikeliu bunu, tad ir atlekiau pas jus blush2.gif Gal galit pasakyt kas cia per gyviai uzpuole mano orchidejas? kaip juos isnaikint? ir ar jie nera pavojinti mazam vaikuciui g.gif del to labiausiai i bijau. Is anksto lb dekoju 4u.gif
user posted image
Atsakyti