Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbimų tema: testai, vaisingumo indikatoriai...

parduodu jautrius NT (jautrumas 10), liko 30vnt, kaina 1lt/vnt 4u.gif Kaunas, bet galiu siusti
Atsakyti
Parduodu pora kartu naudota ARBOR vaisingų dienų indikatorių. Pirktas Arboritoje, visa komplektacija. 80 Lt
Atsakyti
Sveikos,

Liko 5 vnt 10-ties jautrumo NT ir 3 vnt. 20-ties jautrumo OT, gal kam reikia? parduociau po 1 lt. Šiauliai-Radviliškis. Galiu siūsti. drinks_cheers.gif

NT su virusiuku wub.gif
Atsakyti
Pirkciau daugkartinio naudojimo OT, iki 50lt, Kaunas. I a.z.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violettta: 08 vasario 2012 - 23:44
Pirksiu didelio jautrumo NT 10vnt 4u.gif
Atsakyti
sveikos mielosios,

turiu siokiu tokiu nesklandumu.nezinau ar pataikiau i gera tema,bet tikiuosi sulaukti pagalbos.pradesiu nuo to kad esu anglijoje.dariausi kontraceptines injekcijas trims menesiams.nuo ju kaip ir buvo dingusios menesines(tik pries darant sekanciai injekcijai buvo sokolado arba raudoni patepliojimai).pries darant dar viena injekcija (lapkricio 23 diena turejo buti) pradejo teplioti apie spalio 27 diena.taip tepliojo istisai iki pat naujuju metu (beje tos injekcijos taip ir nedariau).iki sios dienos nesulaukiu menesiniu.dariausi testa bet rodo neigiama,nes nesisaugojom.pilvo apacia maudzia jau anta savaite,skauda krutis,beje jos padidejo ir pakilo apetito noras.ar tai tik paprastas susilaikymas?ar reikia kreiptis pas daktara?ar galiu buti nescia o testas rodyti neigiama?nezijau ka daryti.ar dar palaukti?bukit geros ir pagelbekit man..


aciu Marta
Atsakyti
Parduodu likusius ovuliacijos ir nestumo testukus. Vieneto kaina 1 lt.
Turiu:
13 vnt. OT, 20 mIU (jautrūs) (galioja iki 2013/07).
16 vnt. NT, 10 mIU (labai jautrūs) (galioja iki 2013/07).

Vilnius, siunčiu, į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marta_Lok @ 2012 02 13, 20:29)
sveikos mielosios,

turiu siokiu tokiu nesklandumu.nezinau ar pataikiau i gera tema,bet tikiuosi sulaukti pagalbos.pradesiu nuo to kad esu anglijoje.dariausi kontraceptines injekcijas trims menesiams.nuo ju kaip ir buvo dingusios menesines(tik pries darant sekanciai injekcijai buvo sokolado arba raudoni patepliojimai).pries darant dar viena injekcija (lapkricio 23 diena turejo buti) pradejo teplioti apie spalio 27 diena.taip tepliojo istisai iki pat naujuju metu (beje tos injekcijos taip ir nedariau).iki sios dienos nesulaukiu menesiniu.dariausi testa bet rodo neigiama,nes nesisaugojom.pilvo apacia maudzia jau anta savaite,skauda krutis,beje jos padidejo ir pakilo apetito noras.ar tai tik paprastas susilaikymas?ar reikia kreiptis pas daktara?ar galiu buti nescia o testas rodyti neigiama?nezijau ka daryti.ar dar palaukti?bukit geros ir pagelbekit man..
aciu Marta

http://www.supermama...;#entry53399195
Atsakyti
Pirkčiau NT 4u.gif Būtų geriau Vilniuje ax.gif blush2.gif Lauksiu pasiūlymų į AŽ 4u.gif
Atsakyti
Parduodu ARBOR vaisingų dienų nustatymui wub.gif Naudotas nepilną ciklą tongue.gif Visas komplektas, instrukcija, papildoma knygelė dovanų + OT bei NT 4u.gif bigsmile.gif Kainytė 80 Lt su mano siuntimu wub.gif

Vilnius, jei reikia - siunčiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Turiu 26 vnt OT (20 mIU jautrumo) ir daugiau nei 50 vnt NT (10 mIU jautrumo). Vilnius, galiu siusti. Kaina 1 lt/vnt 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2012 02 22, 21:06)
Turiu 26 vnt OT (20 mIU jautrumo) ir daugiau nei 50 vnt NT (10 mIU jautrumo). Vilnius, galiu siusti. Kaina 1 lt/vnt  4u.gif

OT parduoti. NT vis dar turiu 4u.gif
Atsakyti