Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbimų tema: testai, vaisingumo indikatoriai...

QUOTE(Nany @ 2011 03 03, 19:42)
PIRKCIAU ARBOR.

esu is vilniaus, galeciau privaziuoti, jei is kito meisto, ir sutiktumete siusti butu puiku.
Labai laukiu i AZ pasiulymu 4u.gif

jau nusipirkau, NEBESIULYTI.

ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astukijus @ 2011 03 10, 21:31)
Parduodu Arbor mikroskopą stebėti vaisingoms dienoms http://www.arborita....how-to-use.aspx mažai naudotas, pirkau naują už 135 Lt, parduodu už 50 Lt, taip pat į komplektaciją įeina dvi knygutės - kaip suplanuoti vaiko lytį ir instrukcija, visiškai naujos knygelės net nečiupinėtos biggrin.gif dar įdesiu dovanų 3 OT ir 2 NT  biggrin.gif



PARDUOTA
Atsakyti
Parduodu ARBOR, pilna komplektacija - visi stikliukai, knygutes, kaina 50 Lt. Dovanu - niestumo testas. Siunciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmajun: 17 kovo 2011 - 10:04
Parduodu OT,turiu 28vnt. 1lt/vnt.I az.
Atsakyti
Parduodu Arbor indikatorių. Trūksta vieno stikliuko ir knygutės. Pirkau seniai naują. 35 Lt. Kaunas, rašykite až 4u.gif
Atsakyti
Parduodu vaisingu ir nevaisingu dienu nustatymo indikatoriu, naudotas vos kelis kartus. Jei domintu, prasom i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintareeee @ 2011 03 14, 11:01)
Parduodu 25OT. Atiduosiu visus uz 35lt. Kaunas mirksiukas.gif

Atiduosiu uz 25lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2011 01 28, 14:53)
Parduodu OT (30miu/ml) 10vnt - 20lt

Dar turiu nail.gif
Atsakyti
PARDUODU OVULIACINIUS TESTUS CLEARBLUE DIGITAL , DEZUTEJE 7 VNT , KAINA 80 LT , RASYTI I AZ

user posted image
Atsakyti
Kad jau kalbama šioje temelėje apie OT ir NT, tai man labai įdomu pasidarė kaip anksti nėštumo testas gali parodyti ar jau moteris pastojo? Ar yra tokių kurie parodo teigiama rezultatą jau po poros dienų ar net sekančią dieną po apvaisinimo? O gal tik ne ankščiau savaitei praėjus tai įmanoma sužinoti?
Atsakyti
QUOTE(banished_angel @ 2011 03 22, 17:44)
Kad jau kalbama šioje temelėje apie OT ir NT, tai man labai įdomu pasidarė kaip anksti nėštumo testas gali parodyti ar jau moteris pastojo? Ar yra tokių kurie parodo teigiama rezultatą jau po poros dienų ar net sekančią dieną po apvaisinimo? O gal tik ne ankščiau savaitei praėjus tai įmanoma sužinoti?


Tokių testų nėra.
Greičiausias metodas yra kraujo tyrimas, kurio atsakymas kai kuriose laboratorijose būna net ir po vienos valandos.
Testas anksčiausiai gali parodyti praėjus savaitei, bet ir tai tikriausiai tai būtų tik vaiduokliukas.
Atsakyti
QUOTE(banished_angel @ 2011 03 22, 17:44)
Kad jau kalbama šioje temelėje apie OT ir NT, tai man labai įdomu pasidarė kaip anksti nėštumo testas gali parodyti ar jau moteris pastojo? Ar yra tokių kurie parodo teigiama rezultatą jau po poros dienų ar net sekančią dieną po apvaisinimo? O gal tik ne ankščiau savaitei praėjus tai įmanoma sužinoti?

tikrai pritariu caramelcandy, nera tokiu testu. Kantrybe dorybe. Visur patariama daryti NT anksciausiai 10 DPO mirksiukas.gif o geriausia kai jau mm veluoja
Atsakyti