Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

QUOTE(Salomeja @ 2007 04 15, 16:02)
o sakykit kas turi sumoket tuos 15 proc mokescius? As dirbu pagal autorine, perveda man i koretele pinigu, tai kazkaip nezinau ar jau cia atskaiciuota, ar man dar sumoket reikia? kvailas cia gal klausimas.


Jau turi būti atskaičiuota. Pačiai tau nieko mokėti nereikia. O šiaip gale metų gali pažiūrėti, kokias VMI pažymas turi - sumokėtas GPM ar ne mirksiukas.gif

QUOTE(Salomeja @ 2007 04 15, 16:28)
Aciu, as dar tik pradejau dirbt:) dar tik antras menesis ir pirmi pinigai, tai ir kyla visokiu kvailu klausimu:)


Visada pirmas kartas sunkus 4u.gif blush2.gif

Šiaip tai sakau, turi būti atskaičiuota. O kai jie pateiks metinę deklaraciją, tas bus iki 2008 m. vasario 15 d. berods, galėsi per internetinę bankininkystę prisijungti prie VMI ir pažiūrėti, ar jie viską išskaičiavo. Žinai gi, kokių tik nebūna buhalterių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2007 03 10, 10:30)
kad būtų užtikrintas tavo sveikatos priežiūra,

ai šiaip pastebėjau, tai parašysiu ax.gif
Privalomąjį sveikatos draudimą vykdo Privalomojo sveikatos draudimo taryba, Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir 5 teritorinės ligonių kasos.
VMI ir Sodra tik pinigėlius surenka.
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2007 04 15, 17:02)
o sakykit kas turi sumoket tuos 15 proc mokescius? As dirbu pagal autorine, perveda man i koretele pinigu, tai kazkaip nezinau ar jau cia atskaiciuota, ar man dar sumoket reikia? kvailas cia gal klausimas.

Dar gali pasiskaityti savo autorinę sutartį, ten turi būti parašyta kas sumoka mokesčius.
Atsakyti
QUOTE(gustaute @ 2007 04 15, 22:30)
Dar gali pasiskaityti savo autorinę sutartį, ten turi būti parašyta kas sumoka mokesčius.

parasyt mazdaug taip, isipareigoja sumoket tiek ir tiek is kuriu tiek ir tiek skirta valstybes biudzetui, kazkas tokio. bet matot pas mus dar premijas skiria, todel dazniausiai daugiau siek tiek gaunu, stai todel ir kyla klausimai. kaip suprantu ta sutarti kas menesi reikia pasirasinet, bet pas mus betvarke, pateiks kokias penkias ir karto po keliu menesiu....
Atsakyti
Dar vienas pliusas dirbant pagal autorine sutarti yra tai, kad gali ju sudaryti kiek nori, kad ir 5 darbus turet ir nesiskirstys pirmaeiliais antraeiliais ar per daug/per mazai darbo valandu, kaip zymima etatiniuose darbuose. Svarbu padarytas darbas, o ne sedejimas nuo skambucio iki skambucio. Kad ir nakti as ji darysiu, jei diena tingiu ar upo ner. Bent jau pas mane taip, kad galiu uzimtuma reguliuotis savaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piene123: 17 balandžio 2007 - 22:39
Toks klausimas, ar gaunant pinigus pagal autorines sutartis, paskui deklaruojant uz praeitus metus ir norint susigrazint pvz, uz sumoketas palukanas... ar nera taip, jog susigrazinama suma autoriniai pinigai "mazina"??Man kazkaip taip atrodo ...
Nzn, ar suprantamai paklausiau ...

Pakomentuokit prasau, kas zino .... smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grivita @ 2007 08 10, 14:00)
Toks klausimas, ar gaunant pinigus pagal autorines sutartis, paskui deklaruojant uz praeitus metus ir norint susigrazint pvz, uz sumoketas palukanas... ar nera taip, jog susigrazinama suma autoriniai pinigai "mazina"??Man kazkaip taip atrodo ...
Nzn, ar suprantamai paklausiau ...

Pakomentuokit prasau, kas zino .... smile.gif Aciu  4u.gif

Deja taip verysad.gif
Atsakyti
Bet isties tai nera teisinga...kurybiniu zmoniu atzvilgiu... sad.gif KUr motyvas?
Ar zenkliai mazina?
Atsakyti
QUOTE(grivita @ 2007 08 13, 15:36)
Bet isties tai nera teisinga...kurybiniu zmoniu atzvilgiu... sad.gif  KUr motyvas?
Ar zenkliai mazina?

as manau, kad visi moka 27% pajamu mok. o mes 15%, tai kuo daugiau sumoki, tuo daugiau gali susigrazinti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(grivita @ 2007 08 10, 14:00)
Toks klausimas, ar gaunant pinigus pagal autorines sutartis, paskui deklaruojant uz praeitus metus ir norint susigrazint pvz, uz sumoketas palukanas... ar nera taip, jog susigrazinama suma autoriniai pinigai "mazina"??Man kazkaip taip atrodo ...
Nzn, ar suprantamai paklausiau ...

Pakomentuokit prasau, kas zino .... smile.gif Aciu  4u.gif



autoriniai pinigai grazintinos sumos nemazina, taciau kiek zinau, visos GPM susigrazinimo lengvatos yra "priristos" prie atlyginimu pagal darbo sutarti. tad dirbant vien tik uz autorini atlyginima, jokiu gpm susigrazinti negalima.
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2007 08 14, 20:24)
autoriniai pinigai grazintinos sumos nemazina, taciau kiek zinau, visos GPM susigrazinimo lengvatos yra "priristos" prie atlyginimu pagal darbo sutarti. tad dirbant vien tik uz autorini atlyginima, jokiu gpm susigrazinti negalima.

Galima ir nereikia dezinformuotu zmoniu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 15 rugpjūčio 2007 - 10:10
QUOTE(Gege @ 2007 08 15, 11:18)
rašyk konkrečiai ir su nuorodomis į įstatymus  g.gif


Tai kaip vis delto? Kad mazina, tai suprantu, bet turbut realiausia, parsisiust deklaracija ir "suimituoti" pajamas su 15 proc. mokesciais ir su 27 proc.. Taip ir grazintina suma pasimatys ...

M? ax.gif
Atsakyti