Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

Noriu is Kinijos siustis tam tikras higienos prekes, konteineriu-juriniu. Kokius mokecius ir kaip man reikes moket?
Atsakyti
laba diena 4u.gif pas mane tokia durna situacija,esu dirbus induvidualioi veikloi,ir isejau i dekreta,bet dabar jau baigesi ir niekaip nerandu savininko veiklos,ir nezinau ar jis paskekbe bankrota ia dar dirbanti esu,noriu iseiti is darbo ir stot i birza,bet va nezinau kaip surast zmogu ir ka man daryti,gal jus ka galit patart.kur kaip ka suzinot 4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2011 10 20, 11:30)
laba diena 4u.gif pas mane tokia durna situacija,esu dirbus induvidualioi veikloi,ir isejau i dekreta,bet dabar jau baigesi ir niekaip nerandu savininko veiklos,ir nezinau ar jis paskekbe bankrota ia dar dirbanti esu,noriu iseiti is darbo ir stot i birza,bet va nezinau kaip surast zmogu ir ka man daryti,gal jus ka galit patart.kur kaip ka suzinot 4u.gif aciu 4u.gif


Na jūs ko gero dirbote individualioje įmonėje, o ne užsiėmėte individualia veikla. Jeigu nežinote, kaip rasti darbdavį, ar jis dar tęsia veiklą, galite man parašyti to darbdavio duomenis į asmeninę dėžutę, aš jums pabandyčiau padėti.
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 10 11, 06:19)
Skaiciuoja kaip ir nuo normaliai dirbant idarbintai firmoje. Individuali veikla, toks jau padaras, kad jei nevykdai veiklos, tai ri negauni pajamuir automatiskai deklaruoji nuliukus. Nutraukti nereikia



Ar tikrai nereikia? Man Sodroj sake,kad butinai nutraukti,nes jei ikris bent litas mazins pasalpa..
Klausimas - gal pastaruoju metu buvo kazkokie pakeitimai, nes nemaloniai nustebau. Nuo antradienio iseinu i nestumo gimdymo atostogas, stazo is darbo santykiu turiu ~7,5 men. Is IV ~5 laikotarpiai nesidubliuoja, tai kaip ir viskas OK. Iki siolei rodydavo per EDAS , kad stazo yra tiek kiek realiai yra iki praeito men 30 dienos. Dabar gi prie IV rodo 0 men. 0 d. blink.gif cia viskas normaliai?
Atsakyti
QUOTE(elenagilbert @ 2011 10 19, 17:01)
Noriu is Kinijos siustis tam tikras higienos prekes, konteineriu-juriniu. Kokius mokecius ir kaip man reikes moket?

Jei cia kaip individuali veikla, reikia moketi nuo pelno.
Atsakyti
Kaip vyksta individualios veiklos pagal pažymą uždarymas - ar užtenka parašyti tik prašymą, ar reikia pateikti užpildytus žurnalus ir kt.?
Atsakyti
QUOTE(Zai @ 2011 10 24, 11:35)
Kaip vyksta individualios veiklos pagal pažymą uždarymas - ar užtenka parašyti tik prašymą, ar reikia pateikti užpildytus žurnalus ir kt.?

Reikia užpildyti VMI formą (tokia pačią, kaip ir pradedant veiklą) ir grąžinti pažymėjimą.
Atsakyti
taigi taigi ir man labai idomu, kaip su tuo kabineto atidarymu? kalbu apie gydomaji masaza. Vyras baiges medicinke ir turi diplomuoto masazisto diploma. Dirba medicinos istaigoje, pacientai patenkinti, klientura jau kaip yra:))) Noretu dirbti ant saves. bet stai kokie reikalavimai? Kokie mokesciai? Kiek skaitau intike, tai masazuotojai kazkokie savamoksliai, ar baige neaiskius kursus ir neturintys mediko isilavinimo, tai ir dirba nelabai aiskiom aplinkybem. Bet gal yra tikru mediku atidariusiu savo kab? Kiek domejausi dabar is tikro pats individualiai( ant saves) masazuotojas dirbti negali?Gali dirbti tik licenzijuotoje istaigoje? Idomu, ar tai tiesa? Ir is kur tiek daug tu medicinos kabinetu, jei negali usiimti individualia praktika? Gal kas yra is SAM ir VMI, gal galetu patarti ir tuos dalykus paaiskint kaip ten viskas yra ir kaip butu galima dirbti ant saves, teikiant tokias pat medicinos paslaugas kaip ir valstybineje medicinos istaigoje?
Atsakyti
Siandien mano vyras ,ale per radija issgirdo ,kad smulkus gamybininkai nebegales dirbti ir parduoti savo produkcijos ,dirbantys pagal verslo liudijima,tai reiskia jei noresi vygdyti toliau savo veikla privalesi atidaryti UAB doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimrim @ 2011 10 26, 14:45)
Siandien mano vyras ,ale per radija issgirdo ,kad smulkus gamybininkai nebegales dirbti ir parduoti savo produkcijos ,dirbantys pagal verslo liudijima,tai reiskia jei noresi vygdyti toliau savo veikla privalesi atidaryti UAB doh.gif



kiek nugirdau cia apie statybininkus ir masinu remontininkus kalbejo ar ir apie ka daugiau???? bet dar tik svarstomas sis reikalas....
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti