Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

QUOTE(vaidicita @ 2011 04 18, 20:59)
butu gerai bet per 2m neskambino nei karto.. gal reikia nemoket tada paskambins biggrin.gif bet ale va delspinigiu kokiu bijau

man pernai kaip tik deklaravau pinigėlius gal už kokios savaitės paskambino, viską surikiavo, nes sąskaitą padiktavo, man taip buvo patogu ir gerai biggrin.gif , žinojau kiek litas į litą, ir dar kur , ai tiesa paminėjo laiko terminą iki kada reikia sumokėti biggrin.gif

tai jei susimokat kitą dieną po deklaracijos tai gal ir nebeskambina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2011 04 18, 22:00)
man pernai kaip tik deklaravau pinigėlius gal už kokios savaitės paskambino, viską surikiavo, nes sąskaitą padiktavo, man taip buvo patogu ir gerai  biggrin.gif , žinojau kiek litas į litą, ir dar kur , ai tiesa paminėjo laiko terminą  iki kada reikia sumokėti  biggrin.gif

tai jei susimokat kitą dieną po deklaracijos tai gal ir nebeskambina  g.gif


jums turbut gera priskirta konsultante papuole, nei pernai nei siemet jokiu skambuciu, deklaravau jau pries menesi smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Jei aš vykdau individualią veiklą pagal pažymą ir dirbu pagal darbo santykius, tai kaip yra su Sodra? Ar aš privalau mokėti ar ne? Įdomu dar tai, kad aš nestuke.gif ir noriu, kad veiklos pajamos irgi įsiskaičiuotų tai kaip elgtis? g.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(vilku motinėlė @ 2011 04 20, 07:36)
Labas rytas,

Jei aš vykdau individualią veiklą pagal pažymą ir  dirbu pagal darbo santykius, tai kaip  yra su Sodra? Ar aš privalau mokėti ar ne? Įdomu dar tai, kad aš  nestuke.gif  ir noriu, kad veiklos pajamos irgi įsiskaičiuotų  tai kaip elgtis?  g.gif  Ačiū

Nesvarbu, kad dirbate pagal DS, mokesčius mokėti privalote, ypač jei norite, kad būtų atsižvelgta į individualios veiklos pajamas, skaičiuojant motinystės išmokas. Jums reikia mokėti VSD įmokas, geriausia būtų avansines (kas mėnesį) bei teikti SAV pranešimus apie sumokėtas įmokas.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Noreciau paprasyti jusu pagalbos 4u.gif

Mano vyras nori issiimti patenta masinu remontui, kur reikia kreiptis, kokius dokumentus pildyti, kiek moketi i menesi? Nieko apie tai nenusimanau, o pagal paieska nelabai ka ir radau. Labai prasau jusu pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(RAIMPAL @ 2011 04 22, 10:23)
Sveikos merginos  4u.gif
Noreciau paprasyti jusu pagalbos  4u.gif

Mano vyras nori issiimti patenta masinu remontui, kur reikia kreiptis, kokius dokumentus pildyti, kiek moketi i menesi? Nieko apie tai nenusimanau, o pagal paieska nelabai ka ir radau. Labai prasau jusu pagalbos.

pirmiausiai tai ne patentas o verlso liudijimas arba individuali veikla pagal pazyma. internete informacijos laaaaaaaaaaabai daug, reikia netinget paieskot. kreiptis reikia i VMI su prasymu . siulyciau nuvaziuoti i VMi ir jums paaiskins, nes ne visada galima dirbti su pazyma. pazyma gerai tuo ka moki mokescius nuo pelno. jei nieko neuzdirbi- nieko ir nemoki. verslo liudijimui yra nustatyta imoka. ar skiriasi dokumentai siu abieju - nezinau. bet bent dirbant pagal individualia veikla pagal pazyma dokumentai labai paprasti ir primityvus, registruojantis VMI atsiuncia visa reikalinga informacija i emaila, mes gavom visa segtuva apie tai kaip vest buhalterija, kaip skaiciuot, kaip kada ir ka moket 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutaure @ 2010 03 23, 00:04)
Galima kiekgirdejau uzsiimti individualia veikla pagal pazyma, veiklos kodas "fizines geroves uztikrinimas"

kodas 96.04..
Atsakyti
Laba diena 4u.gif ,paklausti noreciau ax.gif ,turint verslo liudijima,galima irasyti kita asmeni pvz.galiu irasyti savo vyra,vyras zmona,mama..o ar gali isigijusi moteris irasyti marcia savo? g.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
norejau pasiteirauti, gal kas zinos, ar IV pagal pazyma pajamos isiskaiciuoja imant paskola? ir kaip reiktu jas parodyt jeigu norima, kad jos "padetu" dar iki deklaravimu? ta prasme 2011m uzdirbtos pajamos butu matomos dar siais metais 4u.gif irgi moket sodrai kas men avansa? g.gif

p.s. pasakykit blondinei, kas tas SAV pranesimas? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nivan: 30 balandžio 2011 - 14:28
radau toki parasyma, kuris pagal viska sako, kad jei pasirenki vaika augint 2m tai antrais metais gali dirbt (su pazyma) ir gaut pasalpa, teisingai suprantu?

http://www.sodra.lt/index.php?cid=329

Jeigu apdraustasis bus pasirinkęs gauti motinystės (tėvystės) pašalpą, kol vaikui sueis dveji metai, pašalpa nuo vaiko vienerių iki dvejų metų bus mokama nežiūrint to, kad asmuo dirba ir turi draudžiamųjų pajamų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nivan: 30 balandžio 2011 - 15:36
Radau sodroje nuoroda apie individualia veikla ir netgi siek tiek nustebau del sios pastraipos

"Visus metus individualią veiklą vykdančių gyventojų, kurie pagal Sveikatos draudimo įstatymą nebuvo drausti sveikatos draudimu per kitas kategorijas (pvz. kaip dirbantys pagal darbo sutartis, drausti valstybės lėšomis ir pan.) metinė PSD įmoka negali būti mažesnė kaip 864 Lt (taikoma ir tuo atveju, jeigu gyventojas iš individualios veiklos neturėjo pajamų)."

tai jei nedirbi, ar neaugini vaiku, ir vykdei veikla iseina net is nieko neuzdirbus reikes susimoketi mokescius g.gif

http://www.sodra.lt/...&...79&page_nr=
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2011 05 01, 12:55)

tai jei nedirbi, ar neaugini vaiku, ir vykdei veikla iseina net is nieko neuzdirbus reikes susimoketi mokescius  g.gif

http://www.sodra.lt/...&...79&page_nr=

Tuos nelemtus 72 litus psd, reikia susimokėt ne tik tada kai nedirbi, ar neaugini vaikų, vykdei veikla ir nieko neuzdirbi, bet net ir tada, kai niekur nedirbi, nesi draustas valstybės lėšomis, nevykdai veiklos ir nesi registruotas darbo biržoj.
Atsakyti