Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

QUOTE(Sonie @ 2011 01 10, 10:37)
Tada dar vieno dalyko nesuprantu niekaip  schmoll.gif Jeigu uz individualia veikla reikia atsiskaityti metu gale taip kaip tada su motinystes pasalpom? juk jos mokamos kiekviena menesi.... tai ju nemokes ar poto kazkaip atskaiciuos ar kaip?  doh.gif


Kokios dar motinystės pašalpos, jei užsiimi individualia veikla?
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2011 01 10, 10:37)
Tada dar vieno dalyko nesuprantu niekaip  schmoll.gif Jeigu uz individualia veikla reikia atsiskaityti metu gale taip kaip tada su motinystes pasalpom? juk jos mokamos kiekviena menesi.... tai ju nemokes ar poto kazkaip atskaiciuos ar kaip?  doh.gif

Jei dabar esi vaiko auginimo atostogose, išmokas mokės, o kai gale metų pateiksi deklaraciją, pagal ją paskaičiuos kiek turėsi grąžinti. Gali būti kad teks grąžinti ir viską, ką gavai. Todėl, jei žadi daug uždirbti, geriau dirbti su patentu, jei tik yra galimybė. Kol kas dirbantiems su patentu neatima išmokų. Jei didelio pelno nesitiki, geriau indv. veikla.
Atsakyti
Sveikos.

Prisijungiu prie diskusiju. Skambinau i VMI klausti kiek metams kainuoja verslo liudijimas.

Mano krypciai kainuotu 720 Lt/12 men. + 72 Lt*12 (soc.draudimas)

Ir minejo, kad galima issimti verslo liudijima esant motinystes atstogose, tik nepaklausiau ar pasalpa nemazes nuo gaunamu pajamu?.. Gal zinot?..

p.s. man aiskino, kad papildomus mokescius reiketu moketi, jei per metus uzdirbtum 100 000 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Ineza @ 2011 01 12, 13:56)
Sveikos.

Prisijungiu prie diskusiju. Skambinau i VMI klausti kiek metams kainuoja verslo liudijimas.

Mano krypciai kainuotu 720 Lt/12 men. + 72 Lt*12 (soc.draudimas)

Ir minejo, kad galima issimti verslo liudijima esant motinystes atstogose, tik nepaklausiau ar pasalpa nemazes nuo gaunamu pajamu?.. Gal zinot?..

p.s. man aiskino, kad papildomus mokescius reiketu moketi, jei per metus uzdirbtum 100 000 Lt.

Pasitikslinkit dar sodroj dėl mokesčių dėl visa ko. Man rodos, kad dar reikia mokėti valstybinį soc draudimą 180 lt per mėn. O dėl motinystės išmokų, tai kai skmbinau pernai paskutinėm metų dienom, sakė kad nemažšs jei su verslo liudijimu. Bet perspėjo, kad dar vėliau pasiskambint ir pasitikslint ar kas nepasikeitė.
O jei prekiauji virš 100 000 tūkstančių, tai reikia mokėti pvm. Arba dar ko jie nelabai pasako, kad jei įveži prekių iš užsienio už 30 000 per metus, taip pat tampi pvm mokėtoju. Ir šitais abiem atvejais, metai tai nebūtinai nuo sausio iki gruodžio. Jei jau užsiima skaičiuot, tai skaičiuoja metus nuo bet kokio mėnesio, arba netgi visus, kas mėnesį smile.gif.
Atsakyti
Klausimėlis. Dirbu įmonėje tarkim kelias valandas per mėnesį ir noriu įsigyti verslo liudijimą (darbo pobūdžiai skirtingi). Tai perkant verslo liudijimą, man reikės mokėt už jį ir PSD? Kaip suprantu pensijai jau nebereikės (ten kur puse bazinės pensijos dydžio)? Ačiū jei kas atsakys
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2011 01 10, 16:49)
pas mane bus parduotuvėj ir internetinėj ir gyvai tos pačios prekės  g.gif kaip čia patogiau apjungt viską...
kaip suprantu Exelyje viskas daroma?

kurkis programa, geriau programeriui sumoketi negu excely vargti, uzsikasi popieriuose ir failuose doh.gif

Del motinystes, tai tiesiog suformink veikla ant kazko is artimuju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 01 12, 20:02)
kurkis programa, geriau programeriui sumoketi negu excely vargti, uzsikasi popieriuose ir failuose doh.gif

Del motinystes, tai tiesiog suformink veikla ant kazko is artimuju mirksiukas.gif


Bet kai suformini ant kazkieno is artimuju tai saskaitos jo vardu turi buti israsomos.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineza @ 2011 01 12, 20:13)
Bet kai suformini ant kazkieno is artimuju tai saskaitos jo vardu turi buti israsomos..  g.gif

taip
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 01 10, 16:36)
Pas mane padaryta taip, kad uzsakant internetu saskaita automatiskai sugeneruoja, prie kiekvienos prekes turiu suvedusi jos isigijimo duomenis, datair saskaita, kiekius. Tuomet israsant saskaita, programa sugeneruoja ir pajamu islaidu zurnaliuka kiekvienai saskaita pagal kiekviena preke.
Toliau jau menesines tu pajamu islaidu zurnaliuku suvestines, plius kitos islaidos irasomos, kad apsiskaiciuoti mokescius.
Internetinej bankininkystej kasos aparatas nelabai parankus reikalas atrodo g.gif

Siaip tuos zurnaliukus pasidariau pati, taip kaip man patogu, VMI skaiciau ir sake, kad svarbu jog viskas butu aisku wink.gif

Kas Jums padarė tokią programą? g.gif Kaip man gerai būtų ax.gif Aš irgi prekiausiu el. parduotuvėje, pagal IV. Kol kas žurnalą bandau dėliotis galvoje, kaip čia patogiau, bet svarbiausiai - teisingai pasidaryt apskaitą blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo String: 13 sausio 2011 - 13:17
QUOTE(String @ 2011 01 13, 15:16)
Kas Jums padarė tokią programą?  g.gif  Kaip man gerai būtų  ax.gif 

ir man naudinga info būtų ax.gif ,nemanau kad eilinis programeris tai sugebėtų.o be to-kaip suformuluot ko man reikia reiktų žinot
Atsakyti
Sveikos,pati ruosiuosi greitu laiku iregistruoti individualia veikla,vakar buvau mokesciuose ir lyg viska graziai,bei aiskiai paaiskino,taigi kiekviena menesi mokamas 72 lt PSD,tada 5 proc nuo pajamu metu gale,bet va sodrai nuo puses pajamu sumos 38 proc?ar kazka netaip supratau?
Atsakyti
QUOTE(Neringuliaa @ 2011 01 14, 13:39)
Sveikos,pati ruosiuosi greitu laiku iregistruoti individualia veikla,vakar buvau mokesciuose ir lyg viska graziai,bei aiskiai paaiskino,taigi kiekviena menesi mokamas 72 lt PSD,tada 5 proc nuo pajamu metu gale,bet va sodrai nuo puses pajamu sumos 38 proc?ar kazka netaip supratau?

Sodrai 28,5 proc. nuo pajamų atėmus leidžiamus atskaitymus, kaip aš suprantu mirksiukas.gif
Atsakyti