Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

QUOTE(murka2008 @ 2010 09 13, 18:43)
ar jus prekes perkat pati ar per tarpininke is uzsienio?  4u.gif  Jei pati, ar neraso ten vardo pavarde? gal jei paprasysit parasys? nes kiek zinau asmens kodu tai jie tikrai neraso, bet , kad tai jusu buvo pirkta kazkoki irodyma turite tureti.

taip, prekes galite pirkti tik nuo tada, kai gavote pazymejima, tada jau i zurnala irasykite islaidas iskart.

pirksiu pati 4u.gif aciu,kad paaiskinote 4u.gif
O dar klausimelis:Dabar galvoju kaip kiekviena menesi su pinigais,na su savo "alga",ar as kiekviena menesi galiu paimt kazkokia dali pinigu ir ja nurasyt i islaidas?ar kaip cia daryt?nejaugi metus laiko lauksiu ir tik tada pasiimsiu grynaji pelna?
Atsakyti
cia nera tokio dalyko kaip alga. jei jus esate bedarbe, kas menesi mokate po 72lt psdi mokescio. jei dirbanti, tai tiesiog metu gale turesite sumoketi mokescius. galite atsideti iskart pasiskaiciavus kas menesi, ir atideti i voka. o visa kita kaip ir jusu lieka. bet ju niekur neminuosuojate, tiesiog gaunate ir isleidziate kur jums reikia smile.gif tiesiog nepamirskite, kad metu gale nuo viso pelno reiks susimoketi mokescius.

jei planuojate el parduotuve, tai i islaidas galite nurasyti inter vardo registravima, hostingo mokesti, tik kad viskas butu jusu vardu israsyta. na ir saskaitos apie pirkima daiktu. po to tiesiog paimat uz kiek paradavet, minusuojate uz kiek nupirkot, ir atsiskaitot mokescius.

Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2010 09 13, 20:27)
cia nera tokio dalyko kaip alga. jei jus esate bedarbe, kas menesi mokate po 72lt psdi mokescio. jei dirbanti, tai tiesiog metu gale turesite sumoketi mokescius. galite atsideti iskart pasiskaiciavus kas menesi, ir atideti i voka. o visa kita kaip ir jusu lieka. bet ju niekur neminuosuojate, tiesiog gaunate ir isleidziate kur jums reikia smile.gif tiesiog nepamirskite, kad metu gale nuo viso pelno reiks susimoketi mokescius.

jei planuojate el parduotuve, tai i islaidas galite nurasyti inter vardo registravima, hostingo mokesti, tik kad viskas butu jusu vardu israsyta. na ir saskaitos apie pirkima daiktu. po to tiesiog paimat uz kiek paradavet, minusuojate uz kiek nupirkot, ir atsiskaitot mokescius.

Jo,as sita suprantu,tai manau lengviausia kiekviena menesi man pasiskaiciuot kiek lieka ir atidet mokesciams,bet ar sutaps metu gale jei as kiekviena menesi skaiciuosiuos?
pirksiu parduotuves sablona,galesiu i islaidas jas rasyti?
Ir dar klausimas,tarkim nusiperku prekiu uz 3000Tukst.pradedu veikla lapkriti,tai galiu nespet suprekiau,tai bus minusas,kaip tada su mokesciais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 13 rugsėjo 2010 - 20:35
Gal kas zinot jeigu isimta veikla mieste tam kur gyvenai, o dabar gyveni kitur ir nori papildyti veikla kitais kodukais reikia vykti i ta miesta kur veikla isimta? g.gif Ar galiu nueiti bet kur?
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2010 09 20, 12:51)
Gal kas zinot jeigu isimta veikla mieste tam kur gyvenai, o dabar gyveni kitur ir nori papildyti veikla kitais kodukais reikia vykti i ta miesta kur veikla isimta?  g.gif Ar galiu nueiti bet kur?

Jei neklystu, dėl individualios veiklos pažymos išdavimo reikia kreiptis į VMI pagal gyvenamąją vietą. Tai gal ir su papildymu yra taip pat g.gif Aišku, geriausia būtų pasiskambinti į pačią VMI ir sužinoti tiksliai smile.gif
Atsakyti
sveiki,gal kas zino,kiek kainuoja patentas dirbti statybose?
Atsakyti
Laba, skauciau varciau temute, bet neradau atsakymo rolleyes.gif jei esu vaiko auginimo atostogose, kokios salygos jei noriu dirbti su patentu ar individualia veikla vykdyti? ar moketu sodra uz vaiko auginimo atostogas?
Atsakyti
Sveiki,gal noretu verslininkes-prekiautojos paplepet apie prekyba,sunkumus ir dziaugsmus galetumem bendraminciuose bendraut,labai ieskau tokiu bendraminciu,kad galetumem sneket apie aktualiausia tema musu gyvenime!rasykite cia,arba i az,arba esu jau tema atidariusi ir laukiu labai jusu!
Atsakyti
QUOTE(triuliu @ 2010 09 22, 09:28)
Laba, skauciau varciau temute, bet neradau atsakymo rolleyes.gif jei esu vaiko auginimo atostogose, kokios salygos jei noriu dirbti su patentu ar individualia veikla vykdyti? ar moketu sodra uz vaiko auginimo atostogas?

Jei vykdytumėte individualią veiklą pagal pažymą, tai vaiko priežiūros pašalpa jums mažėtų tokia suma, kokią tą mėnesį uždirbtumėte iš IV. Jei IV pajamos viršytų pašalpą - tai jos tą mėnesį visai negautumėte. Kaip visa tai atrodo praktikoje - nelabai įsivaizduoju. Galbūt kas mėnesį reikia teikti SAV pranešimą ir pagal ten nurodytas pajamas Sodra paskaičiuoja to mėnesio pašalpą... g.gif
O apie verlo liudijimą nieko nežinau.
Atsakyti
Laba diena!
Skaičiau jūsų temelę, bet nerandu atsakymų į visus man rūpimus klausimus. Norėčiau pakalausti - kaip jūs manot, jei aš norėčiau atidaryti savo internetinę parduotuvėlę etsy arba ebay ir ten prekiauti savo gamybos darbais, kaip reikėtų tą veiklą forminti? Ar čia patento, ar verslo liudijomo reikėtų?
Šiuo metu esu vaiko auginimo atostogose, tai kiek supratau, kol kas nelabai apsimoka ką nors pradėti, tačiau po pusmečio mano dukrytei sueis 2 metukai, labai nenorėčiau dar grįžti į darbą, o dukrytę auginu viena.
Atsakyti
QUOTE(bazmanozke @ 2010 09 22, 10:54)
Sveiki,gal noretu verslininkes-prekiautojos paplepet apie prekyba,sunkumus ir dziaugsmus galetumem bendraminciuose bendraut,labai ieskau tokiu bendraminciu,kad galetumem sneket apie aktualiausia tema musu gyvenime!rasykite cia,arba i az,arba esu jau tema atidariusi ir laukiu labai jusu!


butu idomu, mes su vyru kaip tik galvojam apie prekyba vaikiskais rubais is anglijos, tik idomu ko reikia? ar galima vien tik patentu? ar reikia dokumentu ar kazko kur perki rubus ? prekiauti galvojame turguj. gal panasiu verslu yra uzsiimanciu?
Atsakyti
Sveikos,




reikia man labai skubios pagalvos, jau galva susisuko ir isiskaudejo.. niekur nerandu leidziamu veiklu saraso dirbant su individualios veiklos pazyma... gal kas turite ta saraseli, kazkada radau, o dabar niekur... doh.gif
Atsakyti