Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

QUOTE(Killing_me_softly @ 2010 09 09, 20:18)


va va, ta ir issiaiskinau,kad reikejo moketi,deja tik uz rugseji ir spali spejau vakar susimoketi ir issiunciau tuos nelemtus sav doh.gif del to,kad uz 2010 m man nuo puses pajamu skaiciuos tai pravalas juodas ir sokas buvo doh.gif doh.gif bet cia Lietuva..
Atsakyti
Mergaites,o jei perku prekes is uzsienio,tai man invoicus reikia saugoti,kad galeciau i islaidas nurasyti?bet ar tie invoiciai tinka,gi ten nera beveik jokiu duomenu apie mane parasyti
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2010 09 10, 14:30)
va va, ta ir issiaiskinau,kad reikejo moketi,deja tik uz rugseji ir spali spejau vakar susimoketi ir issiunciau tuos nelemtus sav  doh.gif  del to,kad uz  2010 m man nuo puses pajamu skaiciuos tai pravalas juodas  ir sokas buvo doh.gif  doh.gif  bet cia Lietuva..

Kaip minėjau, nesu visiškai įsitikinusi dėl tų 50%, bet man labai panašu, kad būtent taip skaičiuoja. Gal mėginkit Sodroj užklausti. Aišku, jei ten ką nors žinos tuo klausimu... g.gif
Atsakyti
[quote=Killing_me_softly,2010 09 09, 19:18]
2009 m. ima apie 35% pelno skaičiuojant pašalpą, o 2010 m. tą sumą, nuo kurios mokėsite soc.draudimo mokestį - t.y. 50% pelno. Dėl 2010 m. nesu visiškai tikra, to man iekas nei patvirtino, nei paneigė, tiesiog pagal mano gautas pašalpas sprendžiu, kad būtent taip skaičiavo.

/quote]
O nėra galimybės mokėti soc. draudimą nuo viso pelno g.gif Tai tuomet ir motinystės pašalpą gal skaičiuotų 100 proc. nuo pelno rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2010 09 12, 19:24)

O nėra galimybės mokėti soc. draudimą nuo viso pelno g.gif  Tai tuomet ir motinystės pašalpą gal skaičiuotų 100 proc. nuo pelno rolleyes.gif

Ne schmoll.gif Čia įstatyme nustatyta "bazė" (50% pelno), nuo kurios skaičiuojami soc.draudimo ir sveikatos draudimo mokesčiai, todėl nėra galimybės šios vietos apeiti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Killing_me_softly: 12 rugsėjo 2010 - 18:32
Bet juk avansu gali susimokėti nuo kokios nori sumos. Taigi ir daugiau nei nuo 50 proc. apmokestinamųjų pajamų. Tik Sodra tokiu atveju permokų negrąžina.
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 09 10, 15:57)
Mergaites,o jei perku prekes is uzsienio,tai man invoicus reikia saugoti,kad galeciau i islaidas nurasyti?bet ar tie invoiciai tinka,gi ten nera beveik jokiu duomenu apie mane parasyti


kažkur skaičiau, kad tinka tie invoisai, nors ir nedaug info, bet geriau tu į VMI kreipkis, dėl viso pikto, kad baudų netektų mokėti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurisimo @ 2010 09 13, 09:39)
kažkur skaičiau, kad tinka tie invoisai, nors ir nedaug info, bet geriau tu į VMI kreipkis, dėl viso pikto, kad baudų netektų mokėti  verysad.gif

Dekui,bet daugiau neisivaizduoju kokie dokumentai patvirtintu,kad siunciau prekes is uzsienio. g.gif
O sakykite,pradzioje perku prekes is savo lesu(internetine parde),tai jau galiu jas i i islaidas nurasyti?
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2010 09 12, 23:05)
Bet juk avansu gali susimokėti nuo kokios nori sumos. Taigi ir daugiau nei nuo 50 proc. apmokestinamųjų pajamų. Tik Sodra tokiu atveju permokų negrąžina.

Tik vat įdomu, kaip į tai sureaguotų Sodra, kai kitais metais, gautų iš VMI duomenis apie pajamas... g.gif Nes iš dalies tai būtų panašu į tuos atvejus, kai mamytės pasididino algas tam, kad gautų didesnes pašalpas.
Atsakyti
Turbūt viskas priklausytų nuo to, kokia suma taip būtų pasididinta būsima pašalpa. Jei nedaug (bet ar tada apsimoka permokėti?), tai gal išsisuktum, neva "apsiskaičiavau". Bet jei ženkliai, tai tikrai primintų Killingmesoftly minimus atvejus.
Atsakyti
ar jus prekes perkat pati ar per tarpininke is uzsienio? 4u.gif Jei pati, ar neraso ten vardo pavarde? gal jei paprasysit parasys? nes kiek zinau asmens kodu tai jie tikrai neraso, bet , kad tai jusu buvo pirkta kazkoki irodyma turite tureti.

taip, prekes galite pirkti tik nuo tada, kai gavote pazymejima, tada jau i zurnala irasykite islaidas iskart.

Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2010 09 13, 10:58)
Turbūt viskas priklausytų nuo to, kokia suma taip būtų pasididinta būsima pašalpa. Jei nedaug (bet ar tada apsimoka permokėti?), tai gal išsisuktum, neva "apsiskaičiavau". Bet jei ženkliai, tai tikrai primintų Killingmesoftly minimus atvejus.

Greičiausiai taip ir būtų - jei ta pašalpa pasirodytū gerokai per didelė dėl sumokėtų didesnių mokesčių nei priklausė, tai Sodra taip lengvai tų pinigėlių nemokėtų.
Atsakyti