Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

Anksčiau reikėdavo verslo liudijimo , išsiimto mokesčių inspekcijoje . Viską galima tenai susižinoti .
Atsakyti
Galima kiekgirdejau uzsiimti individualia veikla pagal pazyma, veiklos kodas "fizines geroves uztikrinimas"
Atsakyti
Sveikos, perskaiciau jusu tema, bet.. fool.gif
Gal galit man trumpai paaiskinti.. Man siuloma dirbti verteja pagal autorine sutarti.. darbas nepastovus, isvis mano pajamos gali buti mazos. Ar apsimoka rasytis autorine?
Bijau, kad paskui valstybe nuo manes 9 kailiu nenuluptu...
Atsakyti
Kas esat susidure? Nezinau, kieno klaust. Jei stabdoma II veikla (ne likviduojama). Kaip su stojimu i birza? Siandien skambinau, bet nedaklausiau visko iki galo. Ar tokiu atveju savininkas gali stoti i birza? Ar gaus kokia pasalpa (juk dirbo, mokescius mokejo)? Ar gales kreiptis soc. pa6alpos, jei pajamos neisnes 350? Kas susiduret? Kazkaip miglota ir sitoj vietoj.
Atsakyti
QUOTE(me2tis @ 2009 12 11, 15:42)
Ar teisingai supratau- kadangi esu apdrausta (t.y. dirbanti), tai atskiros veiklos metu galėčiau nemokėti mokesčių Sodrai?


Sodrai moketi nebereikes,uz jus moka pagrindine darboviete
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2010 06 18, 02:36)
Sodrai moketi nebereikes,uz jus moka pagrindine darboviete


bet jei savo imoneje gaus pajamu ir tuos pinigelius issiims savo reikmems, t.y. kaip atlyginima, sodrai reikes susimoketi. As taip supratau per zinias vakar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutaure @ 2010 03 23, 00:04)
Galima kiekgirdejau uzsiimti individualia veikla pagal pazyma, veiklos kodas "fizines geroves uztikrinimas"

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Mamytes ir visi kiti protingi zmogeliukai, gal kas esate susidure ar siaip zinote, kokius dokumentus, ar kokias proceduras reiketu atlikti,kur kreiptis, norint prekiauti savo namuose keptais skanestais? Turiu omeny prekyba pagal uzsakymus, reklamuojantis internete ar net prekyba ivairiuose turgavietese, mugese ir panasiai. Buciau labai dekinga, galintiems pakonsultuoti siuo klausimu 4u.gif
Atsakyti
Ar nera galinciu patarti kazka siuo klausimu? verysad.gif
Atsakyti
Mane taip pat domina sis verslas smulkusis o jei namu salygom tai butu visai nuostabu bet net nezinau nuo ko pradeti sakau gal darbo birza daugiau gales padeti nes skaiciau kad darbo birza suteikia dar kazkokias nuolaidas smulkiam verslui tik greiciausiai kad niekas neleis prekiauti be tarnybiniu tam skirtu patalpu o jos brangiai atseina noreciau kepti tortus proginius nu ir aisku naminius ir pagrinde sakocius ant lauzo keptus tik kazi kaip cia man iseis ,jei ka suzinosi gal galetum pasidalinti informacija?
Atsakyti
taip,zinoma, tikiuosi, kad pavyks gauti info kazkur kazkada rolleyes.gif o del patalpu tai ir mane labai smarkiai domina, faktas, kad namie kepti gaminiai negali oficialiai buti parduodami, bet kad kazkas papasakotu ar gali buti namu virtuveje tikrinama higiena ir tuomet kepama, ar tik turint kazkokias specialias patalpas galima kepti.
Atsakyti
Viena issiaiskinau dabar kad turi patalpa tureti dvi duris per vienas inesama zaliava tai produktai o kitos isnesami kepiniai nu gamybaper tas pacias duris negalima reiskiasi jau namuose gali kaip ir pamirst verysad.gif
Atsakyti