Įkraunama...
Įkraunama...

Batukai darželyje

QUOTE(Vėta @ 2010 08 17, 23:23)
Dėl dviejų priežasčių:
1. Skiriasi oro temperatūra įvairiu metų laiku. Kas tinka pavasariui ir ankstyvam rudeniui, netinka vėlyvam rudeniui ir žiemai. Ypač šalta būna, kol neprasideda  kūrenimo sezonas.
2. Vaikas auga, kojytės taip pat.


Dabar viskas aisku, isaugimas ir skirtingi metu laikai savaime suprantama. As pagalvojau, kad vienu metu vaiko spinteleje turetu buti atsarginiai batukai, tai ir pasimeciau smile.gif
Atsakyti
mes su vienom pratempiam darželio "sezoną" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2010 08 19, 09:17)
mes su vienom pratempiam darželio "sezoną"  g.gif


Jums gerai. Mes siemet su vienom basutem net vasaros sezono nepratempem, isaugo per 2 men, nors pirkdami rodos rinkomes dydi "su atsarga". Gal taip sutapo, kad butent per tuos 2 men istiso kojyte. Tikiuos apsiramins dabar, nes jei zieminiu vienu sezonui neuzteks doh.gif
Atsakyti
Įsivaizdavau, kad daržely reikia tapkučių, ne šlepsinčių, tu medžiaginių užmaunamų ir užsegamų. Su basutėm ar batukais juk namuos nevaikštom g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nelyja: 22 rugpjūčio 2010 - 14:43
QUOTE(Kyvis @ 2010 08 19, 15:16)
Jums gerai. Mes siemet su vienom basutem net vasaros sezono nepratempem, isaugo per 2 men, nors pirkdami rodos rinkomes dydi "su atsarga". Gal taip sutapo, kad butent per tuos 2 men istiso kojyte. Tikiuos apsiramins dabar, nes jei zieminiu vienu sezonui neuzteks  doh.gif


man taip su mažuoju, kad ūgtelėjo kojytė doh.gif vasara link pabaigos, bet pirkom naujas basutes, nes matėm, kad niekaip neištempsim.

QUOTE(nelyja @ 2010 08 22, 15:43)
Įsivaizdavau, kad daržely reikia tapkučių, ne šlepsinčių, tu medžiaginių užmaunamų ir užsegamų. Su basutėm ar batukais juk namuos nevaikštom  g.gif


bet kuriuo atveju reikia nors kiek tvirtesnės avalynės. Daržely vaikai duodasi daugiau nei namie wink.gif
Atsakyti
Man vaikas keliaus į lopšelį,tai auklėtoja iškart pasakė,kad ne jokius crocsus r minkštas tapkutes,o basutes kietu užkulniu reikia avėti
Atsakyti
Aš saviškiui į darželį perku Zetpol tapkytes jų tvirtas užkulnis, kojytė jose neprakaituoja kaip kitaiskose, nors išvaizda praktiškai tokia pat, užsegimai irgi pagal poreikius yra su lipukais yra su fiksatoriais ar spaustukais nežinau kaip čia juos pavadint, be to ir modelių visokių yra atvirais uždarais galais kas kaip pageidauja ir jau du metus drožiam tik šitas sezonui jeigu staigiai nepaauga koja ar mano grožis neišplėšia per prievartą užsegimo biggrin.gif užtenka vienos poros
Atsakyti
as ketinu pirkti medziagines tapkutes su uztrauktuku sone, kad vaikas pats galetu nusiauti batukus be niekieno pagalbos.
Atsakyti
dar pridėsiu laugh.gif padai turi būti šivesūs, kad neteptų grindų.
Atsakyti
QUOTE(nelyja @ 2010 08 22, 15:43)
Įsivaizdavau, kad daržely reikia tapkučių, ne šlepsinčių, tu medžiaginių užmaunamų ir užsegamų. Su basutėm ar batukais juk namuos nevaikštom  g.gif

Mums daržely pasakė, kad geriausia su basutėm. Nes su tapkutėm būna perkaršta. Nors mačiau kad mamytės ir su paprastom, neužsegamom šlepetėm vaikus išleidžia doh.gif
Atsakyti
4u.gif Mano sunelis darzelyje su ecco basutem!Aukletoja sake apsimauti ar croksais ar tapkutem,bet kad vaikuciui butu patogu paciam nusiauti ir apsiauti.
O ecco basutes su lipukais,tai mano mazyliui patogu apsimauti ir nusimauti
smile.gif !
Atsakyti
As dukrai i mokykla perku crocs'us, ir kojytei patogu ir nesunta ir neatsisega, neslysta, labai patvarus ir neplysta (apie originalus sneku) o vasaros pabaigoje galima su gera nuolaida isigyti, tad kaina nedaug skiriasi nuo medziaginiu.
Atsakyti