Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

mini apžvalga iš Akropolio Eurovaistinės: turi Weledos, Vitadent, Aloedent pastų. Kainos tokios, kad geriau palaukti akcijų biggrin.gif

dar pamenu, kad kažkada buvo užplaukusi banga sidabrinėms, auksinėms pastoms. Eurovaistinės lankstinuke jos įvardijamos kaip Royal Denta, bet realiai tai dalis vadinasi neištariamai, pagrindiniai užrašai - hieroglifais, tikrai atskirtumėt. Sudėtys baisios, nėr ten už ką po 40-50 litų mokėti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 12, 17:35)
O riebioms saknims visi tiko?(pasitikslinu dar biggrin.gif ) Ar tavo plaukuciai prie normaliu?
L. graziai nuskambejo aprasymas smile.gif

Man tiko smile.gif Aš galvą plaunu kas antrą dieną, tai skirčiau plaukus prie vidutinių/riebesnių. Bet reikia bandyti ir žiūrėti , labai individualu. Pvz Druide Purity taip giriamas čia, man labai nepatiko. Plaukai sausi, suvelti būdavo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 17:13)

www.bio-kosmetika.lt
bet retai šitą parduotuvę merginos mini, nelabai ji tarp mūsų populiari. O kuo ji tave patraukė, jei kainos didesnės, o kokybe nesi tikra?  ax.gif
ir aš nesiginčiju, irgi tiek pat žinau  4u.gif


As uzsirasiau i ju organizuojamas pamokeles, noriu realiai pamatyti, kaip gaminamas kremas 4u.gif kainas palyginau su AN, tai baisiai brangu g.gif


Skaiciau apie riebias plauku saknis kalbejote, tai man labai padejo apelsinu raudonuju EA, keli laseliai i sampuno sauja smile.gif pirma karta galejau dvi dienas is eiles galvos neplauti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaidrė @ 2010 08 13, 10:00)
As uzsirasiau i ju organizuojamas pamokeles, noriu realiai pamatyti, kaip gaminamas kremas  4u.gif  kainas palyginau su AN, tai baisiai brangu  g.gif
Skaiciau apie riebias plauku saknis kalbejote, tai man labai padejo apelsinu raudonuju EA, keli laseliai i sampuno sauja  smile.gif pirma karta galejau dvi dienas is eiles galvos neplauti  thumbup.gif


Rimtai padeda raudonuju apelsinu EA?
reikes pabandyt, nes su tuo riebalavimusi problema... nusibodo jau taip daznai skalbt tuos plaukus... sad.gif Man padedavo plauku kauke is kavos tirsciu ir medaus, tuo pat gaunasi ir galvos masazas, tai plaukai greiciau auga ir islaiko ir nesusiriebalave kelias dienas laisvai, tik tai kad tokios kaukes daznai neprisidarysi... eterinio ilasint i sampuna butu paprasciau smile.gif reikes gal pabandyt..
O del sampunu tai dziaugiuosi, nes man kazkaip visi (na bent jau didzioji dauguma) tinka smile.gif)
Atsakyti
Pasinaudodama eterio proga, noreciau padekoti Saturai uz marolos alieju biggrin.gif Tai geriausiai susigeriantis mano misriai odytei aliejus! smile.gif
Atsakyti
man dar lb padeda nuo riebalavimosi bespalves chna ir smulkintu dilgeliu lapu kauke saknims. Viska uzpilu karstu vandeniu, palaukisu kol atvesta, issitepu saknis ir tikrai veliau susiriebaluoja galva... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 12, 20:46)
Klausiau apskritai kokia nuomonė apie juos, bet jau nusipirkau su kamelijomis (dabar kai kuriems AO balzamams SP yra nuolaidos 50 proc.). KAi išbandysiu, parašysiu smile.gif
Kaip tau tie,  kuriuos turi?

Man tai patinka AO balzamai.. GPB buvo riebus labai, tai man truputi apsunkindavo plaukus jei padaugindavau, bet su laiku atradau jo kieki kuris neapsunkindavo plauku.. Sausiems plaukams jauciu isvis butu thumbup.gif
O su zaliaja arbata irgi patinka (isskyrus kvapa), jis skirtas riebesniems plaukams, lengvas, neapsunkina plauku.. na cia toks kai tik padrekinti norisi plaukus.. visai neblogas smile.gif


Siandien isbandziau rozmarinu hidrolata savo plaukams.. nu super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 13, 10:45)
Siandien isbandziau rozmarinu hidrolata savo plaukams.. nu super  thumbup.gif

Kuo konkrečiai patiko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 13, 10:48)
Kuo konkrečiai patiko? ax.gif

na, kazkaip kitaip plaukai atrodo.. lyg slidesni, purumo yra..
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2010 08 13, 10:06)
Rimtai padeda raudonuju apelsinu EA?

Aš lašinau arbatmedžio, kedro, rozmarinų ea ir man jie visi mažindavo riebalavimąsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 11, 16:59)
Receptas toks:
½ citrinos sulčių
1 stiklinė cukraus
¼ stiklinės medaus
Visus ingridientus sumaisau ir pakaitinu iki kol pradeda virti (bandziau ir trumpiau, tada nelabai gerai.. geriau, kad pradetu virti).. Tada palaukiu kol atvesta tiek, kad butu galima jau tept ant odos.. Tepu.. Klijuoju juostele ir plesiu.. Labai nesudetinga  smile.gif
As darau metaliniame dubenelyje, jei tos mases lieka tai ir palieku iki kito karto.. o dabar tai turiu specialiai issivirus tam paciam dubenelyje ir palikus kada kai skubiai prireiks  biggrin.gif Laikau tiesiog spinteleje.. Negenda..


Susiruošiau daryti pagal tavo receptą ir iškilo man pora klausimų. Atrodo, kad čia turėtų gautis milžiniškas kiekis, kokiam laikui jo užtenka? Ir dar, kai pasilieki masės kitam kartui, tada kaitini vėl iki virimo ar tik tiek, kad masė išsileistų ir teptųsi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 13, 09:45)
Man tai patinka AO balzamai.. GPB buvo riebus labai, tai man truputi apsunkindavo plaukus jei padaugindavau, bet su laiku atradau jo kieki kuris neapsunkindavo plauku.. Sausiems plaukams jauciu isvis butu  thumbup.gif 
O su zaliaja arbata irgi patinka (isskyrus kvapa), jis skirtas riebesniems plaukams, lengvas, neapsunkina plauku.. na cia toks kai tik padrekinti norisi plaukus.. visai neblogas smile.gif


Na supratau, aš šiandien išbandysiu kondicionierių su kamelijomis, tai parašysiu vėliau smile.gif
Atsakyti