Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Honey @ 2010 08 12, 12:33)
Man Weledos rozmarinų šampūnas palikdavo plaukus kaip šiaudus ax.gif Net kondicionierius normaliai nesudrėkinavo.

Man ir veldavo, ir niežtėdavo smile.gif negalėjau net naudot.. tikrai, šiaudais plaukus padarydavo smile.gif
Atsakyti
Praeitoj temoj buvo išgirtas Madaros dezodorantas ax.gif . O koks jo kvapas?
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 12, 17:07)
Praeitoj temoj buvo išgirtas Madaros dezodorantas ax.gif . O koks jo kvapas?


Švelnus žolelių kvapas, wub.gif bet jaučiasi tik pauosčius patį dezodorantą, ant odos nelabai jaučiasi, na gal šiek tiek...
Atsakyti
Ačiū 4u.gif Dar pora klausimukų. Koks vyriškas dezodorantas būtų labai geras?Maniškis be jo nė žingsnio, tai norėčiau kokį natūralų nupirkti, nes paskaičius apie aliuminį neramu, kad kokių didelių bėdų neprisišauktų tokius kiekius jo sutepęs unsure.gif Bet reikia gero ax.gif
Ir kur Kaune galėčiau rasti Laveros šampūnų? Esu ne kaunietė, bet artimiausiu metu važiuosiu.
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 12, 16:06)
Gal esate naudoję Aubrey Organics kondicionierių? kokie atsiliepimai?  4u.gif

O apie koki AO balzama konkreciai klausi? As esu naudojus GPB ir siuo metu dar turiu (ir pamainom su Madara) naudoju AO balzama su zaliaja arbata..

QUOTE(Dolphin @ 2010 08 12, 17:53)
Man ir veldavo, ir niežtėdavo smile.gif negalėjau net naudot.. tikrai, šiaudais plaukus padarydavo smile.gif

O man kaip tik plaukai nei veldavosi, nei galva nieztejo.. plaukai labai blizgejo, jokiu siaudu.. svelnus, minksti, slidus rolleyes.gif
Visiems skirtingai smile.gif Bet seip pastebejau, kad daugumai nelabai patinka Weledos sampunai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 12, 19:34)
O apie koki AO balzama konkreciai klausi? As esu naudojus GPB ir siuo metu dar turiu (ir pamainom su Madara) naudoju AO balzama su zaliaja arbata..


Klausiau apskritai kokia nuomonė apie juos, bet jau nusipirkau su kamelijomis (dabar kai kuriems AO balzamams SP yra nuolaidos 50 proc.). KAi išbandysiu, parašysiu smile.gif
Kaip tau tie, kuriuos turi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 12 rugpjūčio 2010 - 19:47
Man AO nei šampūnai, nei kondiškės nelabai patiko, visų pirma dėl specifinio kvapo (mėginau GPB ir rožių), o ir šiaip nieko išskirtinio, yra geresnių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 08 12, 20:00)
Man AO nei šampūnai, nei kondiškės nelabai patiko, visų pirma dėl specifinio kvapo (mėginau GPB ir rožių), o ir šiaip nieko išskirtinio, yra geresnių ax.gif


Gal gali pasidalinti, kokius esi atradus geresnius ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 12, 21:02)
Gal gali pasidalinti, kokius esi atradus geresnius ? smile.gif

Labiausiai patikę yra Sante Briliant Care ir Laveros mangų. Pastarąjį mėginau tik kelis kartus, nes draugė įpylė, bet pabaigusi dabar naudojamą pirksiu tikrai. Tik nežinau kada tai bus, nes Santes po 6 mėn naudojimo vis dar liko daugiau nei pusė blink.gif
Labiausiai nepatikęs - Logonos su kviečių proteinais. Jį man padovanojo viena forumietė, nebepamenu nicko, tai atidaviau jį po poros kartų. Taip ir eina jis tikriausiai per rankas biggrin.gif O apie minėtus AO, Urtekram no perfume ir Eco balzamą turiu nuomonę, kad nieko, bet būna ir geresnių ax.gif Daugiau nebandžiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 12 rugpjūčio 2010 - 20:13
QUOTE(Honey @ 2010 08 12, 20:12)
Labiausiai patikę yra Sante Briliant Care ir Laveros mangų. Pastarąjį mėginau tik kelis kartus, nes draugė įpylė, bet pabaigusi dabar naudojamą pirksiu tikrai. Tik nežinau kada tai bus, nes Santes po 6 mėn naudojimo vis dar liko daugiau nei pusė blink.gif
Labiausiai nepatikęs - Logonos su kviečių proteinais. Jį man padovanojo viena forumietė, nebepamenu nicko, tai atidaviau jį po poros kartų. Taip ir eina jis tikriausiai per rankas biggrin.gif O apie minėtus AO, Urtekram no perfume ir Eco balzamą turiu nuomonę, kad nieko, bet būna ir geresnių ax.gif Daugiau nebandžiau.


Na va, man kitaip nei visoms Sante Brilliant Care visai nepatiko, ir visai neskalsiai naudojosi schmoll.gif Bet Lavera labai noriu išmėginti. Logonos kondicionierius su kviečiais kažkoks nesusipratimas drinks_cheers.gif Aš irgi jį padovanočiau ir dar primokėčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
o gal galit palyginti si Sante Brilliant Care su laveros mango kondiske kuris geresnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 12, 22:09)
o gal galit palyginti si Sante Brilliant Care su laveros mango kondiske kuris geresnis g.gif

Man asmeniškai Mango labiau patiko ax.gif Atrodo, kad geriau sausus galus drėkino.
Atsakyti