Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Palomina @ 2010 08 12, 10:28)
Katik pasigaminau lupu balzama.. si karta eteriniu alieju nedejau, kvapo priduoda roziu eliksyras..  wub.gif
INCI: biciu vaskas, sviestmedis, kokoso aliejus, roziu eliksyras.


Kokia smagi sudėtis, turėtų būti labai maloni tekstūra bigsmile.gif O kokoso kvapas kiek nors jaučiasi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 12, 13:34)
Kokia smagi sudėtis, turėtų būti labai maloni tekstūra  bigsmile.gif O kokoso kvapas kiek nors jaučiasi?  smile.gif

ne, kokoso neuzuodziu.. labiausiai rozes jauciasi, nors roziu eliksyro ilasinau visai nedaug..
seip neblogas gavosi kvapu derinukas biggrin.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 12, 14:37)
labai grazu

aciu 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 12, 12:27)
Pepke, Palomina-weledos rozmarinu sampunas papurinantis, plaukai ilgiau nesukrenta? Ir ar neerzina galvos odos tas sls?


man jis nepatiko - sausindavo plaukus, jie nebeišlaikydavo formos. Nebepirkčiau sad.gif

Palomina, labai gražiai balzamas atrodo 4u.gif O bičių vaško jame daugiausia, kaip pagal sudėtį surašei?
Atsakyti
[quote=pepkė,2010 08 12, 09:14]
Taigi iš šių visiškai pritarčiau dėl argital, man jis tinkamas tik kai plaukai pasausėję, nes jis stipriiai sakyčiau drėkinantis/riebinantis;)didelis nusivylimas, o dar už tokią kainą.

Nu kaip idomu, man kaip tik Argital gal net kazkiek pasausina plauka, na labiau taip papucia... saknys riebesnes, tai joms jis tinka g.gif

Gal kas galit kokiu atsiliepimu apie John Master Organics? ax.gif Summer, aciu uz tavuosius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 12, 13:57)
Ateinu pasidžiaugti. Pagaliau pas mus mieste atsidarė ekologiškų maisto prekių krautuvėlė. Kątik laikraštyje perskaičiau, tai rytoj ar poryt lėksiu apžiūrėt yahoo.gif


koks čia miestas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 12, 14:54)
Palomina, labai gražiai balzamas atrodo  4u.gif O bičių vaško jame daugiausia, kaip pagal sudėtį surašei?

Aciu 4u.gif Biciu vasko ir sviestmedzio dejau mazdaug vienodai..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 12, 09:25)
Beje, Pepke, gal kokiu dar panasiu (savo poveikiu plaukams) sampunu esi atradus kaip Weleda ar Ciel d'Azur? Kaip matau mums tinka tokie patys sampunai  smile.gif

Parašysiu, kas man paliko tikrai gerą įspūdį: Lavera su apelsinais, Dr. Hauschka su citrinomis ir nasturtomis. Logona su citrinomis tikrai neblogas, taip pat šis http://www.biologisc...mpoo-150ml.html, bet jo turėjau mėginuką, užteko keliems kartams, bet įspūdį paliko tikrai gerą. Visi čia paminėti man pasirodė švelnūs, neveliantys, bet plaukai būdavo purūs, išlaikydavo formą ir antrą dieną. smile.gif

QUOTE(Etama @ 2010 08 12, 12:27)
Pepke, Palomina-weledos rozmarinu sampunas papurinantis, plaukai ilgiau nesukrenta? Ir ar neerzina galvos odos tas sls? Man jau turbut butu baisu rizikuoti g.gif


Taip, man purina, galvos odos atrodo neerzina, kondicionieriaus man tikrai reikia, nes man jis šiek tiek sausina plauką.
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 08 12, 15:12)
[Nu kaip idomu, man kaip tik Argital gal net kazkiek pasausina plauka, na labiau taip papucia... saknys riebesnes, tai joms jis tinka  g.gif

O tu naudoji skirtą normaliems plaukams? Na matyt visiem skirtingai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 08 12, 16:00)
O tu naudoji skirtą normaliems plaukams? Na matyt visiem skirtingai. ax.gif


Taip, normaliem. Bet mano dazyti, gal del to g.gif Dabar ji atidejau rudeniui/ziemai. Nes butent tada pirkau ir gal labiau tiko, vasara keiciasi ir oda ir plaukai smile.gif Beje, pradzioj man nuo jo isvis radosi pleiskanu ir nieztejo galva, bet veliau nustojo.
Atsakyti
Gal esate naudoję Aubrey Organics kondicionierių? kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 08 12, 16:06)
Taip, normaliem. Bet mano dazyti, gal del to  g.gif  Dabar ji atidejau rudeniui/ziemai. Nes butent tada pirkau ir gal labiau tiko, vasara keiciasi ir oda ir plaukai smile.gif Beje, pradzioj man nuo jo isvis radosi pleiskanu ir nieztejo galva, bet veliau nustojo.

Mano irgi dažyti, tik chemija dažyti jau seniai. O prieš mėnesį dažyti žolėmis. Aš naudoju jį kai mažiausiai einu į žmones, kad subaigti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 12, 14:57)
Ateinu pasidžiaugti. Pagaliau pas mus mieste atsidarė ekologiškų maisto prekių krautuvėlė. Kątik laikraštyje perskaičiau, tai rytoj ar poryt lėksiu apžiūrėt yahoo.gif



QUOTE(Hibisco @ 2010 08 12, 15:14)
koks čia miestas?  4u.gif

Speju, kad tai Rokiskis smile.gif (?!)
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 12, 14:54)
man jis nepatiko - sausindavo plaukus, jie nebeišlaikydavo formos. Nebepirkčiau sad.gif

Ok, braukiu is akiracio biggrin.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(pepkė @ 2010 08 12, 16:00)
Parašysiu, kas man paliko tikrai gerą įspūdį: Lavera su apelsinais, Dr. Hauschka su citrinomis ir nasturtomis. Logona su citrinomis tikrai neblogas, taip pat šis http://www.biologisc...mpoo-150ml.html, bet jo turėjau mėginuką, užteko keliems kartams, bet įspūdį paliko tikrai gerą. Visi čia paminėti man pasirodė švelnūs, neveliantys, bet plaukai būdavo purūs, išlaikydavo formą ir antrą dieną. smile.gif

O riebioms saknims visi tiko?(pasitikslinu dar biggrin.gif ) Ar tavo plaukuciai prie normaliu?
L. graziai nuskambejo aprasymas smile.gif
Atsakyti