Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(ernesin @ 2010 08 12, 00:16)
O galėtum jo pilną sudėtį nurašyti nes tame puslapyje nėra? ax.gif Gerai jis putoja? Kondicionierius po jo būtinas? Koks kvapas?

INCI: Aqua, Ammonium lauryl sulfate, Lavandula angustifolia extract, Cocamidopropylbetaine, Kaolin, Decyl glucoside, Sodium chloride, Citric acid, Sodium cocoyl hydrolyzed amaranth protein, Acide benzoique, Benzyl alcohol, Potassium sorbate.

Putoja normaliai, is antro karto geriau suputoja..

As tai galeciau ir nedet balzamo, bet vistiek dedu..

Isiuoscius galima levandas uzuosti, bet seip kvapas silpnas..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 11, 23:31)
Jei jau apie sampunus pradejau, tai ir toliau pratesiu.. Siuo metu turiu tris sampunus - Madara norm. pl., Ciel d'Azur norm. pl., Argital norm. pl.
Madara kaip jau rasiau, nekartosiu.

Aš šiuo metu naudoju lygiai tokius pat šampūnus plius weleda su rozmarinais, šis patinka, bet nepatinka kad jis su sls g.gif
Taigi iš šių visiškai pritarčiau dėl argital, man jis tinkamas tik kai plaukai pasausėję, nes jis stipriiai sakyčiau drėkinantis/riebinantis;)didelis nusivylimas, o dar už tokią kainą.
Ciel d'azur man labai patinka, kadaise buvo mano mėgstamiausias kol plaukai neįprato, man nuo jo plaukai labiausiai blizga, yra slidūs, išlaiko formą. Dabar naudoju pakaitomis su kitais šampūnais, kad neįprastu vėl. Šiaip pastebėjau plaukams patinka ištisas kaitaliojimas. biggrin.gif
Madara normaliems plaukams, bandžiau vieną kartą tai atsiliepimas pradinis. Patiko. Labai skaniai kvepia. Pirmą dieną plaukams neturiu jokių priekaištų, antrą sakyčiau atrodo šiek tiek prasčiau nei po ciel d'azur ar weledos.
Dar išbandžiau Madara kondicionierių sausiems plaukams. Patiko. Plaukai padrėkinti, neapsunkinti. Gavau 25ml pabandymui kai pirkau Madarą per akciją, sakyčiau pirkčiau ir didelę pakuotę.
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 08 12, 09:14)
Aš šiuo metu naudoju lygiai tokius pat šampūnus plius weleda su rozmarinais, šis patinka, bet nepatinka kad jis su sls g.gif
...
Dar išbandžiau Madara kondicionierių sausiems plaukams. Patiko. Plaukai padrėkinti, neapsunkinti. Gavau 25ml pabandymui kai pirkau Madarą per akciją, sakyčiau pirkčiau ir didelę pakuotę.

thumbup.gif
Weleda rozmarininis sampunas mano pirma meile biggrin.gif wub.gif Nr.1 iki siol, tik seniai jau naudojau, nes vis per tas 'kazko naujo' paieskas neprieina eile biggrin.gif

As Madaros turiu dazytu plauku balzama.. Patinka ir man, antra karta kartociau..
O kas del kvapu, tai man Madaros kvapai patinka wub.gif

Beje, Pepke, gal kokiu dar panasiu (savo poveikiu plaukams) sampunu esi atradus kaip Weleda ar Ciel d'Azur? Kaip matau mums tinka tokie patys sampunai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 12 rugpjūčio 2010 - 08:47
QUOTE(Palomina @ 2010 08 11, 22:31)
Jei jau apie sampunus pradejau, tai ir toliau pratesiu.. Siuo metu turiu tris sampunus - Madara norm. pl., Ciel d'Azur norm. pl., Argital norm. pl.
Madara kaip jau rasiau, nekartosiu. Argital - irgi nekartosiu (kazkaip greitai sukrenta ir nebe grazus plaukai buna). Ciel d'Azur - kuo toliau (jau i pabaiga eina mano 500 ml) tuo labiau patinka (plaukai slidus, svelnus, issilaiko nesukrite dvi dienas normaliai ir t.t.); manau tikrai dar pakartosiu (tik butu gerai sulaukt nuolaidu Nimfali ir isnaudot tai ka turiu)..


Palomina, o Aubrey GBP šampūno nebenaudoji? Svarstau jį įsigyti, tai būtų įdomu sužinoti, kodėl tu jį atstūmei? smile.gif Beje, jis gerai išplauna? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 12 rugpjūčio 2010 - 09:10
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 12, 10:10)
Palomina, o Aubrey GBP šampūno nebenaudoji? Svarstau jį įsigyti, tai būtų įdomu sužinoti, kodėl tu jį atstūmei?  smile.gif Beje, jis gerai išplauna?  4u.gif

Jau seniai pasibaiges smile.gif Sampunas fainas, bet labai jau greitai susinaudojo.. Kazkaip man gaila kas 1.5 men. moket po 40 lt uz sampuna.. Nors kiekis jo ir virs 300 ml, bet susinaudojo kaip koks 100-150 ml.. Pvz., man Weledos sampuno uztenka 1.5-2 men., o jo yra tik 100 ml..
Bet seip kiek prisimenu isplaudavo plaukus normaliai, o kaip del alieju plovimo nelabai prisimenu, bet lyg ir isplaudavo, nes jei butu neisploves nors karta, tai iskart nurasyciau kaip netinkama naudoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 12, 09:25)
Jau seniai pasibaiges  smile.gif  Sampunas fainas, bet labai jau greitai susinaudojo.. Kazkaip man gaila kas 1.5 men. moket po 40 lt uz sampuna..  Nors kiekis jo ir virs 300 ml, bet susinaudojo kaip koks 100-150 ml.. Pvz., man Weledos sampuno uztenka 1.5-2 men., o jo yra tik 100 ml..
Bet seip kiek prisimenu isplaudavo plaukus normaliai, o kaip del alieju plovimo nelabai prisimenu, bet lyg ir isplaudavo, nes jei butu neisploves nors karta, tai iskart nurasyciau kaip netinkama naudoti  lotuliukas.gif


Nu jooo... O mano plaukai kai iki liemens beveik, tai aš jį gal per dvi savaites sunaudočiau.... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 12, 10:32)
Nu jooo... O mano plaukai kai iki liemens beveik, tai aš jį gal per dvi savaites sunaudočiau....  tongue.gif

Seip gali nusipirkt maziuka kieki (maciau yra) ir paziuret kaip tau jis ir kiek ilgam uztenka.. jei matysi, kad patinka ir tinka, tai isigysi didele pakuote..
Atsakyti
Katik pasigaminau lupu balzama.. si karta eteriniu alieju nedejau, kvapo priduoda roziu eliksyras.. wub.gif
INCI: biciu vaskas, sviestmedis, kokoso aliejus, roziu eliksyras.
user posted image
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Gal kuri nors prisimena ar turi issisaugojusios nuoroda, kur yra isvardinti nekenksmingi ir geriausi kremai nuo saules, kiek pamenu ta nuoroda buvo anglu k...
Nesu isitikinus ar tikrai cia maciau, bet gal kuri zinosit kazka panasaus ar prisiminsit smile.gif
Atsakyti
Pepke, Palomina-weledos rozmarinu sampunas papurinantis, plaukai ilgiau nesukrenta? Ir ar neerzina galvos odos tas sls? Man jau turbut butu baisu rizikuoti g.gif
Atsakyti
Man Weledos rozmarinų šampūnas palikdavo plaukus kaip šiaudus ax.gif Net kondicionierius normaliai nesudrėkinavo.
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 12, 11:44)
wub.gif saunuole!

aciu 4u.gif smile.gif

QUOTE(Etama @ 2010 08 12, 12:27)
Pepke, Palomina-weledos rozmarinu sampunas papurinantis, plaukai ilgiau nesukrenta? Ir ar neerzina galvos odos tas sls? Man jau turbut butu baisu rizikuoti g.gif

Taip papurina truputi plaukus.. plaudavau galva kas 2-3 dienas.. Galvos SLS neerzindavo, bet ir tas SLS ne kokiu antru numeriu eina kaip buna daugumoj sampunu, o kazkur per viduri.. tai mazai ten jo yra..

QUOTE(Honey @ 2010 08 12, 12:33)
Man Weledos rozmarinų šampūnas palikdavo plaukus kaip šiaudus ax.gif Net kondicionierius normaliai nesudrėkinavo.

O man tai nereikedavo balzamo rolleyes.gif
Cia jau nuo plauku priklauso.. Kitom dar ir veldavo biggrin.gif
Atsakyti