Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Chippie @ 2010 08 11, 20:20)
Papildyta:
eglute82 kaip tau dezodorantai?

jau rasiau kazkur, kad esu labai patenkinta. Aciu tau 4u.gif uz galimybe smile.gif is pradziu kelias dienas galvojau, kad man sakutes biggrin.gif nes taip griauze, bet kai oda priprato buvo labai gerai, man labiausiai patiko kinroziu, sviestmedzio ir slamucio kvapai, vanile silpnoka, o ir sese is kart ateme, likusieji liko pas mama.

Sakyk kur perki Cattier kosmetika?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 11, 18:12)
Siaip, Satura, jei gerai perskaiciau, klausei kaip iskrapstyti likusia mase.


QUOTE(Palomina @ 2010 08 11, 18:15)
aaaa.. matyt nesupratau klausimo  doh.gif 


aš žinau, kad cukraus masė lengvai atsimirko su karštu vandeniu, Etama biggrin.gif Klausiau, kur Palomina laiko, nes įdomu - dubenyje, indelyje stikliniam/plastikiniam supilta. Atitinkamai tada aišku, ar masę galima pašildyti tame inde ar reikia dalį atidalinti ir vėl terliotis su kitu indu 4u.gif

QUOTE(Chippie @ 2010 08 11, 21:20)
Man vienintelis minusas - kvapas, bet greitai dingsta, tai nieko tokio.

Man pati paciausia Naturalios kosmetikos firma tai Cattier  wub.gif  labai malonus kremai, kainos labai geros ir rezultats man patinka  thumbup.gif


o kas su tuo kvapu? unsure.gif Ir kokia tavo oda? Nes atsiliepimuose radau, kad sausiaodės labai giria, bet gal čia tiesiog sutapo, kad parašė dvi lenkaitės ir abi su tokia oda? g.gif

kremai tai kremai, ar turi kažką iš dekoratyvinės? smile.gif
Atsakyti
Radau seniai užmestą KN kokosų aliejaus stiklainiuką, paskutiniu metu naudojau tik iš SP, tai žinokit, bent jau man skirtumas tikrai ryškus, KN kokosai žymiai fainesni... ax.gif
Atsakyti
[quote=agnuske,2010 08 11, 15:14]
[quote=Satura,2010 08 11, 14:41]
cocamidopropyl betaine) apypanasiai kainuoja? Ka cia dar pabandyti kol nenusipirko kokios Nivea doh.gif
[/quote]
ir as kankinausi, kol atsirinkau katrie putokliai man tinka, ot kasiausi galva ilgai:)
o paziurek koks putoklis ECO sampunuose, as naudoju purinamaji, man tinka. ECO nera brangus, gerai putoja, labai net gi skalsus. Is UT man netiko nei vienas, kuriame buvo EA. UT sampune su dumbliais nera EA, tai jis tiko, nuo kitu kasiausi.
Laveros (pas mane mango) labai skalsiai naudojasi.
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 11, 19:28)
Aišku smile.gif O kaip ta masė peša? Ar nupeša silpnus ir plonus plaukelius?

storesnius plaukelius tai pesa labai gerai (pvz., ant koju), o va plonesnius (pvz., ant ranku) tai visaip buna - ir ispesa, ir nutruksta.. bet cia, manau, ir su kitom depil. piremonem taip buna..

QUOTE(Satura @ 2010 08 11, 22:09)
aš žinau, kad cukraus masė lengvai atsimirko su karštu vandeniu, Etama  biggrin.gif Klausiau, kur Palomina laiko, nes įdomu - dubenyje, indelyje stikliniam/plastikiniam  supilta. Atitinkamai tada aišku, ar masę galima pašildyti tame inde ar reikia dalį atidalinti ir vėl terliotis su kitu indu  4u.gif

uztenka vieno indo, ir jokiu ten terlioniu nebuna su visokiai dalinimais ir pan. mirksiukas.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 11, 22:09)
Radau seniai užmestą KN kokosų aliejaus stiklainiuką, paskutiniu metu naudojau tik iš SP, tai žinokit, bent jau man skirtumas tikrai ryškus, KN kokosai žymiai fainesni...  ax.gif

drinks_cheers.gif man irgi KN kokosai labiau patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 11, 23:09)
Radau seniai užmestą KN kokosų aliejaus stiklainiuką, paskutiniu metu naudojau tik iš SP, tai žinokit, bent jau man skirtumas tikrai ryškus, KN kokosai žymiai fainesni...  ax.gif

Aš esu turėjus tik iš KN afrikietišką ir iš Akomos, tai kvapas žymiai skanesnis KN, Akomos toks šiek tiek aliejumi smirdantis, riebalu kažkokiu, nežinau, kaip čia tiksliau apibūdint biggrin.gif Jaučiasi žinoma kokosų kvapas, bet ne toks skanus. Nors lyg ir abu nerafinuoti, bet vat įdomu, kodėl kvapas skiriasi, nors abu afrikiečių, jei neklystu g.gif Kažin, kaip iš AN?
Atsakyti
Praeitoj NKG temoj kazkas klausinejo apie Madara sampuna normaliems plaukams.. Turiu as ji.. Sampunas kaip sampunas, nieko ypatingo, su kitais sampunais man plaukai graziau atrodo.. Antra karta nekartosiu.. Be to kainuoja nemazai..

Jei jau apie sampunus pradejau, tai ir toliau pratesiu.. Siuo metu turiu tris sampunus - Madara norm. pl., Ciel d'Azur norm. pl., Argital norm. pl.
Madara kaip jau rasiau, nekartosiu. Argital - irgi nekartosiu (kazkaip greitai sukrenta ir nebe grazus plaukai buna). Ciel d'Azur - kuo toliau (jau i pabaiga eina mano 500 ml) tuo labiau patinka (plaukai slidus, svelnus, issilaiko nesukrite dvi dienas normaliai ir t.t.); manau tikrai dar pakartosiu (tik butu gerai sulaukt nuolaidu Nimfali ir isnaudot tai ka turiu)..
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 11, 12:59)
Muilas labai gražus, o skaitaliukas mane nustebino. Negalvojau, kad Ecocert toks blogietis... blink.gif


as visokius tokius straipsnius (nors ir nepraleidziu paskaityti smile.gif) vertinu su gramu druskos smile.gif
kiekvienas autorius skirtingai vertins, nes, deja, tai didziulis verslas (sertifikavimas) ir daug kas vyksta uz uzdaru duru.
daug straipsniu perskaicius tiesiog susidaro nuomone, kad nei vienas sertif organas nera 100% skaidrus, tuo labiau absoliutus ar geriausias.
Ecocert, deja, labai daznai kritikuojamas, nera ten viskas grazu su jais.
Taciau cia autorius siek tiek viska suplake. Yra du ecocert sertif lygiai: ECOCERT Natural ir ECOCERT Natural and Organic.
Siaip ar taip ecocert daug leidzia (pvz net SLS, sintetinius konservantus ir tt). Kiti sertif organai turi grieztesnius standartus, bet uztai kosmet kompanijos nelabai ju 'paveza', jie daugiau zemes ukio produkcijai ir tt. Pvz musu naudojami sampunai, kondicionieriai dazniausiai turi betaine, btms ir kt, ko neleidzia grieztesniu organizaciju standartai.


QUOTE(agnuske @ 2010 08 11, 13:14)
NS- cocamidopropyl betaine plovejas.
O koks dar sampunas be FIN (nes neradau pirkti ir man rodos ten irgi su cocamidopropyl betaine) apypanasiai kainuoja? Ka cia dar pabandyti kol nenusipirko kokios Nivea doh.gif

betaine neturetu buti pagrindinis ar vienas ploviklis

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 11, 13:33)
O kaip šarmas sudėty rašysis? 4u.gif

daznai jo gamintojai visai nenurodo (kas, zinoma, juokinga ir vartotojo klaidinimas smile.gif. o kartais buna taip ir parasyta: pvz sodium hydroxide. kartais sudeti raso pridedami zodi 'saponifikuoti' prie alieju.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 11, 13:31)
As irgi naujai temai nauja vasariska nuotrauka  ax.gif smile.gif

Kokie gražūs tavo gaminiai wub.gif

QUOTE(agnuske @ 2010 08 11, 14:11)
Gal durnas klausimas blush2.gif  Bet, jei jau apie sepecius kalbat, o retos plastmasines sukos yra kazkuo negerai plaukams? g.gif
Manau kad tiktai jos neblogos, atsargiai šukuojant beveik nepeša plauko mirksiukas.gif


QUOTE(agnuske @ 2010 08 11, 14:22)
Dar pasiguosiu...

Pas daugumą čia tokios problemos, maniškiui padėjo su šia problema susitvarkyti šis losjonas nuo pleiskanų 4u.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 08 11, 23:31)
Ciel d'Azur - kuo toliau (jau i pabaiga eina mano 500 ml) tuo labiau patinka (plaukai slidus, svelnus, issilaiko nesukrite dvi dienas normaliai ir t.t.); manau tikrai dar pakartosiu (tik butu gerai sulaukt nuolaidu Nimfali ir isnaudot tai ka turiu)..

Kalbi apie šį šampūną? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 11, 23:56)

Ne.. pamirsau parasyt, kad su moliu blush2.gif
Toks..
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 08 11, 15:18)
Kūdai čia pas mus su eko parduotuvėm..
Yra Sveiki produktai Akropolyje ir Studlende bei BioEco (visokie hidrolatai, ea ir pan) prie Fridricho pasažo. Daugiau nežinau schmoll.gif


Dar Klaipėdoje yra Paryžiaus komunos g. 25a, "ekologija ir mada vaikams" ar tai "ekologija 123" tikslaus pavadinimo neatsimenu, ten yra kosmetikos, higienos prekių, skalbimo ir valymo priemoniu, maisto prekiu, ekologišku vystyklų ir daugkartiniu sauskelniu leliams, mediniu ir kt. nuostabiu lavinamuju žaislu, rubeliu vaikams patalynes.
Dar vienas ekologišku prekiu skyrelis yra debreceno g. "Iki" prekybos centre.
Ir dar viena Klaipėdoje esanti parduotuve nors ji yra internetine, bet savininke prekiauja ir namie, tai "Biolinija" jos adresas - Tauralaukio g. 12B. arba www.biolinija.lt
Daugiau nežinau, bent kol kas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 11, 23:59)
Ne.. pamirsau parasyt, kad su moliu  blush2.gif
Toks..

O galėtum jo pilną sudėtį nurašyti nes tame puslapyje nėra? ax.gif Gerai jis putoja? Kondicionierius po jo būtinas? Koks kvapas?
Atsakyti