Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Honey @ 2010 08 21, 00:41)
Siunčiausi sample dydį pamėginimui prieš pusmetį, bet iki šiol jis pilnas, kadangi visai nedaug reik. Be to, ir naudoju retai smile.gif Kiek mokėjau neatsimenu, nes seniai buvo, o ir ne vien jį siunčiausi blush2.gif
Dabar atrodo nebera sample dydziu verysad.gif o kaip as ju norejau.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 20:48)
kiek kartų viena juostelė gali būti panaudojama?

as ta pacia juostele panaudoju 2-3 kartus.. darau taip: uztepu cukraus mases, priklijuoju juostele, tada nuplesiu, tada vel tepu cukraus mase, vel klijuoju juostele ir vel plesiu ir t.t..
na, matysis kiek ten su ja iseis taip zaisti..
o panaudotas juosteles iskart metu i inda su siltu vandeniu, kad ta cukraus mase 'nutirptu' nuo juosteles.. kai viska baigiu, tada isplaunu juosteles ir padziaunu..

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 20, 21:12)
Bet žinok, bent jau kol kas atrodo patogiau nei įprastinė mūsų pasta. Jau vien ką reiškia, kad galima tos masės daugiau pasigaminti ir pasidėti, o kai reikia, tik pasišildyti  thumbup.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 20, 21:29)
O ką su juostelėmis darysi? Aš radau namie tokią skiautelę paprastos medžiagos ir susikarpiau, reiktų kažką rimčiau sugalvot, nes prie kosmetikos niekur neparduoda vienų juostelių kad be vaško būtų...  g.gif

as turiu juosteles skirtas spec. depiliacijai, tai jos standzios yra.. jau gal 2 ar 3 metus naudoju ir viskas su jomis gerai, dar nenutriuso biggrin.gif
manau, kokiose 'Medinese sukose' pasidairykit juosteliu (ir menteliu jei kam reikia)..

QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 20, 21:33)

na, cia tai kaina kosmine.. nepirkciau.. schmoll.gif
as uz saviskes juosteles apie 10 lt mokejau (50 vnt.), zodziu tikrai labai nebrangiai buvo + man jos ilgai tarnauja..

QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 21:35)
pliusas - tai tikrai pigu. Minusas - kadangi medžiaga karpoma, gali kraštai nubrigzti smile.gif

drinks_cheers.gif
nebent apsiuti krastus, tada nebus nubrizge..

QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 21:38)
jei bus kam įdomu, tai galėsiu ryt nufotografuoti ir įdėti, kas tai per medžiaga smile.gif

idomu idomu 4u.gif
Atsakyti
na ką, damos, depiliacinės medžiagos nuotraukos. Fotografavau su makro režimu, ant džinso:

user posted image

user posted image

user posted image

neatrodo man šita medžiaga brangi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 21 rugpjūčio 2010 - 10:24
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 21:35)
pliusas - tai tikrai pigu. Minusas - kadangi medžiaga karpoma, gali kraštai nubrigzti smile.gif

Galima "karbuotom" žirklėm apkirpti, tuomet nebrizgys. wink.gif
Atsakyti
kad jau fotoaparatas ištrauktas į dienos šviesą ir nupūstos dulkės biggrin.gif, jūsų įdomumui dedu avokadų fitosterolius. Taip atrodo realiai:

user posted image ir user posted image. Pamaišyti su mentele, kad matytųsi jų faktūra smile.gif

o štai kaip atrodo reklaminėje AZ foto bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 21, 11:25)
Galima "karbuotom" žirklėm apkirpti, tuomet nebrizgys. wink.gif


tikrai galima apsikarpyti, apsisiųti, juo labiau, kad cukraus masė gerai nusiplauna ir nuo kūno, ir nuo audinuko, kaip sakė Palomina drinks_cheers.gif

Diva:), man labiau patinka, kur reklamoje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 21 rugpjūčio 2010 - 10:35
Aluminum chlorohydrate, radau tokį ingridientą, kas jis toks?
Atsakyti
antiperspirantų dalis, gali būti neurotoksiškas. Negi jis kokiam sertifikuotam dezodorante yra? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 21, 11:42)
antiperspirantų dalis, gali būti neurotoksiškas. Negi jis kokiam sertifikuotam dezodorante yra? biggrin.gif


Ačiū. Ne, radau jį "natūraliam" kojų kreme.

Susiruošiau gaminti kremą, bet jau kiek primiršau, ką po ko dėti rolleyes.gif Kai sujungiu vandens ir aliejaus fazę, ką po ko dėti toliau. EA, vit E , GSE, glicerinas, pepha stangrinantis, jūrų šilkas.
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 08 21, 12:00)
Ačiū. Ne, radau jį "natūraliam" kojų kreme.

Susiruošiau gaminti kremą, bet jau kiek primiršau, ką po ko dėti  rolleyes.gif Kai sujungiu vandens ir aliejaus fazę, ką po ko dėti toliau. EA, vit E , GSE, glicerinas, pepha stangrinantis, jūrų šilkas.


visai gali būti, nes jo paskirtis neutralizuoti kvapus. Bus koks kojų kremas-antiperspirantas smile.gif

dėčiau gliceriną, pepha, šilką, vitaminą E ir GSE, o EA pačioje pabaigoje
Papildyta:
panos, ar ekoeko.lt dar vis gyvuoja??
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 21, 12:17)
panos, ar ekoeko.lt dar vis gyvuoja??

Kodel taip klausi? Internetine parduotuve tai veikia blink.gif

Kaip mane nustebino Barocos ir Madaros istorija... Kazkaip visada naiviai atrodo, kad ten kur naturalumas, ekolgija, geri dalykai, tokiu biznio povandeniniu sroviu turetu nebuti... Kad siaip tokie dalykai nuolatos vyksta, tai viskas senai suprasta, ant zemes nutupdo ir supranti- nepakeisi pasaulio...
O jau kad Madara pakeite sudetis ir ten bloguma, man tikrai isikale i galva nuo visu siu pletku unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 21 rugpjūčio 2010 - 12:00
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 21, 12:49)
Kodel taip klausi? Internetine parduotuve tai veikia  blink.gif

Kaip mane nustebino Barocos ir Madaros istorija...


man iki galo neatsidaro, o aš kartais patikrinu shop'us atsitiktinės atrankos būdu g.gif

o kiek dar istorijų į viešumą neiškilę, patikėk verysad.gif
Atsakyti