Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 69

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 20, 21:29)
O ką su juostelėmis darysi?


aš tai išvis nesuprantu šitos problemos. Turiu iš seniau duotą vienos nuostabios moters medžiagos gabalą depiliacijai. Tai belieka jį susikarpyti ir naudoti pagal poreikį. Tokia storesnė už ploną medvilnę, tvirta medžiagytė. Niekaip neįsivaizduoju, ką Acorelle ar kitas vaškų gamintojas galėtų pasiūlyti tokio specifinio, ko nebūtų galima pigiai nusipirkti audinių parduotuvėje? Dar paklausiu pas tą, kuri man jos davė kai sutiksiu, kas čia per medžiaga ir kur ji ją perka

pliusas - tai tikrai pigu. Minusas - kadangi medžiaga karpoma, gali kraštai nubrigzti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 20, 20:33)


Ačiū bigsmile.gif Kaip gerai, jie dar ir Kaune turi biurą, tai galima vietoj atsiimti bigsmile.gif
Atsakyti
jei bus kam įdomu, tai galėsiu ryt nufotografuoti ir įdėti, kas tai per medžiaga smile.gif Ir tikrai nemokėsiu 30 litų už kelis medvilnės gabalėlius schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 20 rugpjūčio 2010 - 20:40
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 20, 21:22)
Čia tas Mint color corrector, ar ne? Ir jis tepasi kaip biri pudra?  blush2.gif

Taip, tas zaliasis drinks_cheers.gif dar nesu jo naudojusi, tai negaliu tiksliai pakomentuoti, siaip atrodo tepasi kaip biri pudra g.gif (suzinojusi kokios natur. firmos turi zaliu maskuokliu, gerai pasidomesiu atsiliepimais ir butinai paliksiu savo nuomone NKG temoje 4u.gif )
Atsakyti
ok, ryt bus foto, o kitos savaitės pabaigoje žinosiu ir daugiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 20, 21:39)
Taip, tas zaliasis drinks_cheers.gif dar nesu jo naudojusi, tai negaliu tiksliai pakomentuoti, siaip atrodo tepasi kaip biri pudra  g.gif (suzinojusi kokios natur. firmos turi zaliu maskuokliu, gerai pasidomesiu atsiliepimais ir butinai paliksiu savo nuomone NKG temoje 4u.gif )

Aš šitą EM žalią naudoju (nors tikslesnis žodis būtų "turiu", kadangi naudoju laaabai retai), sunkokai jis man pasidengia, reikia išmokti, matyt. Nes tai perdaug patepu - lieka miltai, tai per mažai - jokio efekto ax.gif Bet šiaip neblogas daiktas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 20 rugpjūčio 2010 - 20:53
QUOTE(Honey @ 2010 08 20, 21:52)
Aš šitą EM žalią naudoju (nors tikslesnis žodis būtų "turiu", kadangi naudoju laaabai retai), sunkokai jis man pasidengia, reikia išmokti, matyt. Nes tai perdaug patepu - lieka miltai, tai per mažai - jokio efekto ax.gif Bet šiaip neblogas daiktas.


Tai vat vat, man nelabai patinka tokie birūs dalykėliai, nemoku aš su jais elgtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 20, 21:40)
aha, būtų labai įdomu  4u.gif

Bus drinks_cheers.gif 4u.gif
QUOTE(Honey @ 2010 08 20, 21:52)
Aš šitą EM žalią naudoju (nors tikslesnis žodis būtų "turiu", kadangi naudoju laaabai retai), sunkokai jis man pasidengia, reikia išmokti, matyt. Nes tai perdaug patepu - lieka miltai, tai per mažai - jokio efekto ax.gif Bet šiaip neblogas daiktas.
Koki kieki pirkai ir is kur? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 20, 20:06)
pačiame Logonos puslapyje dar matosi tūbelė ir tarp produktų Facial Scrub Cream. Bet šito produkto taipogi nerandu nė viename puslapyje  blink.gif Savo mėgiamo Logonos mėtinio šveitiklio riebiai odai taip pat nerandu pardavime blink.gif  doh.gif frusty.gif

seniai pirkau, maniškis kaip tik į pabaigą - ruošiausi vėl tokį patį pirkti ir štai  verysad.gif Čia bryylos minėtas produktų sudėčių ir produktų keitimas...

sakyčiau, kad švelnus pylingas iš dabartinių gali būti Logonos šveitiklis su alijošiais, bet nei aš jo rankose laikiau, nei galiu ką nors pasakyti sad.gif

pilveliuk, aš irgi nesu Logonos gerbėja, bet šitie produktai geri labai smile.gif

Aš taipogi, kai ieškojau pilingo sausai odai, neradau Logonos Scrub Cream, tik Cream Bio-Aloe. Tai nusipirkau Sante Lotus & White Tea Facial Exfoliation Cream (sensitive) - 15 ml mėginukus kelis-
user posted imagekvepia lotosais, rimtesnis pilingas (grūdelių prasme), nei Argitalio kaukė-pilingas.
Tuo pačiu nusipirkau Logona Lavaerde White Mineral Earth Wash Gel - Lotus (tenside free) - 200 ml Tube- šitas man labai patinka wub.gif
user posted image
Atsakyti
Labai noriu pabandyti Hauschkos skystą bronzantą. Pamaišyti su kremuku arba vietoj skaistalų.. g.gif Kas turi atsiliepimų?
user posted image
Atsakyti
jeigu nesi permatomai balta, tai labai fainas daikčiukas. Spalvos intensyvumas puikiai dozuojasi paspaudimais, aš spaudžiu ir nepilną. Lašelis jo suteikia veidui sveikumo, skaistumo, išsimiegojimo efektą. Kuo daugiau jo tepsi, tuo būsi rudesnė.

pats bronzantas , neišsigąsk tik biggrin.gif, buteliuke atrodo truputį oranžinis. Bet tikrai neoranžina, graži ruda spalva ant veido.

taip, galima maišyti į kremą, bet vistik labiau matomas jo poveikis tepant ant kremo, vieną. Tiesiog išspaudžiu norimą kiekį į delnus, paskirstau ir lengvai įtapšnoju. O skaistalai kur tepami, pvz.ant skruostų? Tokiems palyginti mažiems plotams niekad nebandžiau jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 20, 22:01)
Koki kieki pirkai ir is kur? ax.gif

Siunčiausi sample dydį pamėginimui prieš pusmetį, bet iki šiol jis pilnas, kadangi visai nedaug reik. Be to, ir naudoju retai smile.gif Kiek mokėjau neatsimenu, nes seniai buvo, o ir ne vien jį siunčiausi blush2.gif
Atsakyti